تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: هنرستان کامپیوتر یا رشته ی ریاضی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

14 هنرستان کامپیوتر یا رشته ی ریاضی؟

سلام دوستان . برای انتخاب رشته و کلا بعد اول دبیرستان (RIP اول دبیرستان) به مشکل خوردم . من اولش هدفم مهندسی کامپیوتر بود ولی بعد که یکی از آشنایان رفت و دیدم رسما چه بلایی سرش میارن گفتم برم هنرستان یا یه جایی که رشته ریاضیو ساده بگیرن . کنکورم که اصلا بهش اهمیتی نمیدم .
      محتوای مخفی: چرا. 
    یعنی به مدرک اصلا اهمیتی نمیدم ( blah blah blah کار دولتی حرف مردم blah blah ) شدیدا به کامپیوتر و برنامه نویسی و شبکه و امنیت و هر چیزی که تهش به اینا ختم شه علاقه دارم . به ریاضی هم علاقه دارم ولی اصلا نمیتونم توی مدارس چیزی یاد بگیرم . مال همینه هر چی بخوام بخونم باید خودم بخونم نه یه مثلا دبیر بیاد( دبیران واقعی تاج سرن) از اینور رژه بره اونور چرت و پرت تحویل بده بره.

خودم کار خودمو راه میندازم . از این بابت مطمعنم

چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.

1) مواد درسی هنرستان چیه؟ سطح سختگیری دبیرا روی درسایی مثل عربی / دینی / ریاضی چقدره؟
    2) vb6 یاد میدن یا vb.NET ?من خودم c++ کار میکنم . اجازه میدن جدا به c++ پروژه حل کنم؟ آخه میگن کسی که vb کار کنه قاطی میزنه برای زبانای دیگه
    3)یه مدرک حداقلی گرفتن و ول کردن (که نگن طرف ترک تحصیل کرد) توی کدوم رشته ساده تر / سریع تره ؟
    4) نسبت کار عملی به حفظی توی هنرستان چطوره؟ میشه مثلا اگه عملی زیاد باشه آدم سریع پروژه ای رو که میگن انجام بده بره سراغ پروژ] خودش؟
    5) میشه بعد هنرستان رفت آزاد؟

دوستان من تقریبا هیچ ایده خاصی از هنرستان ندارم . اگه لطف کنید روالشو توضیح بدید ممنون میشم

[SPOILER]
    شرمنده اگه جای تاپیک غلطه[/SPOILER]
    Last edited by general geranger; 07-07-2015 at 15:34.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با توجه به شرایط شما، هنرستان خوب است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •