تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: درباره تندخوانی

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض درباره تندخوانی

سلام

من میخواهم تندخوانی را یاد بگیرم

اگر شما این مهارت را دارید چه دوره‌ یا کتابی یا نرم افزاری را پیشنهاد میکنید ؟

ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مطمئنا بهترین کلاس تندخوانی ماله حسن فراهانی هست ، شما متاریدینگ رو سرچ کنید ، سایت مهارتکده .

بسته های دیگه هم هست مثل بسته تند خوانی عباس منش :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما در حال اماده سازی صوتهای کلاس و جزوات تندخوانی حسن فراهانی هسیم و انشالله در آینده ای نزدیک آماده میشه .

3. این کاربر از drp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مطمئنا بهترین کلاس تندخوانی ماله حسن فراهانی هست ، شما متاریدینگ رو سرچ کنید ، سایت مهارتکده .بسته های دیگه هم هست مثل بسته تند خوانی عباس منش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما در حال اماده سازی صوتهای کلاس و جزوات تندخوانی حسن فراهانی هسیم و انشالله در آینده ای نزدیک آماده میشه .
    سلام دوست عزیز لطفاً وقتی فایلهای آقای حسن فراهانی آماده شد در این تاپیک هم اعلام کنید ممنونم

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام

کتاب های تونی بوزان که خودش یکی از استادان بزرگ و ابداع کننده های روش های تند خوانی هست میتونه کمکتون کنه ... البته کتاب هاش متفاوته و اگر خواستن بگیرین یکی از کتاب های کاملش رو بگیرین که همراه با تمرین باشه ... چون بعضی از کتاب هاش خیلی خلاصه هست و تمرین هم نداره ... در کنار تند خوانی آموزش نقشه های ذهنی هم خیلی کمک کننده هست ...

من این سه تا کتاب خوندم و تمرین کردم :

مغز شما بهتر از آن چیزی است که فکر می کنید (تونی بوزان)
    مهارت های تند خوانی (تونی بوزان)
    تند خوانی : سرعت مطالعه خود را افزایش دهید (تونی بوزان)

تند خوانی استاد عباسی منش رو هم که 4 قسمت اولش رو رایگان گذاشته برای دانلود نگاه کنید ... ایشون با نرم افزار تات که فارسی شده نرم افزار eyeQ با کمی تغییرات هست آموزش میدهند ...

اگر نخوایین هزینه کنید همون نرم افزارهای خارجی هم مناسب هستند من با اینا تمرین کردم :

eyeQ
    7Speed Reading 2014
    Speed Reader Enhanced

همون اولی از همه بهتره در ضمن باید روی کتاب هم تمرین داشته باشین در کنار نرم افزار و به مرور با بالا رفتن سرعت مطالعتون درک مطلبتون هم زیاد میشه ... نقشه ذهنی رو هم تمرین کنید که دیگه ماندگاری مطالب هم توی ذهنتون زیاد میشه ...

من کلا سه ماه بیشتر تمرین نکردم و سرعتم مطالعم خیلی پایین بود و با اینکه الان دیگه مدتی تمرین نمیکنم به 700 کلمه رسیده و اگر باز تمرین رو شروع کنم به 1000 الی 1200 میرسه که خیلی عالیه ...

6. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

کتاب های تونی بوزان که خودش یکی از استادان بزرگ و ابداع کننده های روش های تند خوانی هست میتونه کمکتون کنه ... البته کتاب هاش متفاوته و اگر خواستن بگیرین یکی از کتاب های کاملش رو بگیرین که همراه با تمرین باشه ... چون بعضی از کتاب هاش خیلی خلاصه هست و تمرین هم نداره ... در کنار تند خوانی آموزش نقشه های ذهنی هم خیلی کمک کننده هست ...

من این سه تا کتاب خوندم و تمرین کردم :

مغز شما بهتر از آن چیزی است که فکر می کنید (تونی بوزان)
    مهارت های تند خوانی (تونی بوزان)
    تند خوانی : سرعت مطالعه خود را افزایش دهید (تونی بوزان)

تند خوانی استاد عباسی منش رو هم که 4 قسمت اولش رو رایگان گذاشته برای دانلود نگاه کنید ... ایشون با نرم افزار تات که فارسی شده نرم افزار eyeQ با کمی تغییرات هست آموزش میدهند ...

اگر نخوایین هزینه کنید همون نرم افزارهای خارجی هم مناسب هستند من با اینا تمرین کردم :

eyeQ
    7Speed Reading 2014
    Speed Reader Enhanced

همون اولی از همه بهتره در ضمن باید روی کتاب هم تمرین داشته باشین در کنار نرم افزار و به مرور با بالا رفتن سرعت مطالعتون درک مطلبتون هم زیاد میشه ... نقشه ذهنی رو هم تمرین کنید که دیگه ماندگاری مطالب هم توی ذهنتون زیاد میشه ...

من کلا سه ماه بیشتر تمرین نکردم و سرعتم مطالعم خیلی پایین بود و با اینکه الان دیگه مدتی تمرین نمیکنم به 700 کلمه رسیده و اگر باز تمرین رو شروع کنم به 1000 الی 1200 میرسه که خیلی عالیه ...
    ممنون دوست عزیز برای تجربیات و راهنمایی‌های خوب‌ات

من درباره تاتات تحقیق کردم
    هم قیمتش بالاست (106.000 تومان) هم اینکه یکبار بیشتر نمیشه روی یک سیستم نصب کرد و اگر بخواهی دوباره نصبش کنی باید از ویندوزت بک‌آپ داشته باشی! از خرید آن منصرف شدم!
    از همان نرم افزارهای خارجی استفاده میکنم

دورهای غیرحضوری را هم پرسیدم قیمتش خیلی بالاست (یک دوره غیرحضوری به اسم فانتوم دیدم هزینه‌اش 650.000 تومان بود!!!) از این پولها ندارم و نمیدم!
    Last edited by ehsan_iace; 08-07-2015 at 12:32.

8. این کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

ممنون دوست عزیز برای تجربیات و راهنمایی‌های خوب‌ات

من درباره تاتات تحقیق کردم
    هم قیمتش بالاست (106.000 تومان) هم اینکه یکبار بیشتر نمیشه روی یک سیستم نصب کرد و اگر بخواهی دوباره نصبش کنی باید از ویندوزت بک‌آپ داشته باشی
    از همان نرم افزارهای خارجی استفاده میکنم

دورهای غیرحضوری را هم پرسیدم قیمتش خیلی بالاست (یک دوره غیرحضوری به اسم فانتوم دیدم هزینه‌اش 650.000 تومان بود!!!)
    خواهش میکنم

بله من هم همون نرم افزارهای خارجی رو پیشنهاد میدم ... البته میتونید اموزش همین تاتات رو روی آپارات ببینید که دقیقا شبیه همون eyeQ هست فقط چهار تا منو بهش اضافه کردن

اتفاقا یه خوبی که نرم افزار خارجی داره اینکه چون شما باید رو متن های انگلیسی تمرین کنی خیلی بهتره به دلیل اینکه تمرین روی متن های فارسی باعث میشه که ناخوداگاه ذهن بره به سمت معنی کلمات و اجازه نده سریع فقط کلمات رو ببینید ولی روی متن خارجی به شرطه اینکه خلیی یه زیان انگلیسی تسلط نداشته باشید دیگه ذهن دنبال معانی کلمات نیست و فقط تمرکزتون روی دیدن کلمات و یا همون عبارت خوانی هست و در کنارش میتونید روی خود کتاب های فارسی هم تمرین کنید ...

و تند خوانی هیچ چیز نیست جز تمرین و تمرین و البته اگر در کنارش در مورد روش های مطالعه و یادگیری و تقویت حافظه هم مطالعه کنید خیلی موثره ...

و نرم افزار Speed Reader Enhanced متن فارسی رو هم قبول میکنه ولی قابلیت های eyeQ رو نداره ...

موفق باشید ...

10. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

تند خوانی مهارتی نیست که به خاطرش ده ها عدد تراول بریزین تو جیب موسسه های کلاهبردار.
    موسسه ای که 500 تومن پول بهش میدین در نهایت بهتون میگه که هنگام مطالعه سعی کنین سرتون رو تکون ندین و زیر لب زمزمه نکنین و . . .
    از تبلیغات موسسه ها و افراد هم خودداری کنید. اگر خودتون مهارتی بلد هستین بنویسین و در غیراینصورت خاسته یا ناخواسته تبلیغات انجام ندین.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تند خوانی مهارتی نیست که به خاطرش ده ها عدد تراول بریزین تو جیب موسسه های کلاهبردار.
    موسسه ای که 500 تومن پول بهش میدین در نهایت بهتون میگه که هنگام مطالعه سعی کنین سرتون رو تکون ندین و زیر لب زمزمه نکنین و . . .
    از تبلیغات موسسه ها و افراد هم خودداری کنید. اگر خودتون مهارتی بلد هستین بنویسین و در غیراینصورت خاسته یا ناخواسته تبلیغات انجام ندین.
    به نکته ی زیبایی اشاره کردین
    پس کلاس های دکتر فراهانی رو بهش توجه کنید چون نتیجه های زنده ای داره که راحت یه صفحه رو تو 5 ثانیه می خونن می تونید تو کلاس بصورت مجانی برای یک جلسه شرکت کنید و ببینید .
    یا فیلم هایی که وجود داره ، من خودم به شخصه به فیلم اعتقاد ندارم و حضوری شاهد بودم

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نکته ی زیبایی اشاره کردینپس کلاس های دکتر فراهانی رو بهش توجه کنید چون نتیجه های زنده ای داره که راحت یه صفحه رو تو 5 ثانیه می خونن می تونید تو کلاس بصورت مجانی برای یک جلسه شرکت کنید و ببینید .یا فیلم هایی که وجود داره ، من خودم به شخصه به فیلم اعتقاد ندارم و حضوری شاهد بودم
    یک سئوال : میزان فهم فردی که تو 5 ثانیه یک صفحه را میخواند چقدر بود؟ چون من کلیپهایی تو اینترنت دیده‌ام که فرد همین طور دارد ورق میزند و یک نگاه از بالا به پایین می‌اندازد و میرود صفحه بعد ولی اینکه چقدر مطلب متوجه شده است جای سئوال است!

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

یک سئوال : میزان فهم فردی که تو 5 ثانیه یک صفحه را میخواند چقدر بود؟ چون من کلیپهایی تو اینترنت دیده‌ام که فرد همین طور دارد ورق میزند و یک نگاه از بالا به پایین می‌اندازد و میرود صفحه بعد ولی اینکه چقدر مطلب متوجه شده است جای سئوال است!
    میزان فهم مثل خوندن عادی می مونه ، مثلا شما یه صفحه رو تو یه دقیقه می خونی و 90 درصد متن رو متوجه میشی حالا همون 90 درصد رو تو 5 ثانیه می خونی ، ولی ادعای دکتر فراهانی به خلاق تر شدن و بهتر فهمیدن مغز هست .

15. این کاربر از drp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •