تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: دست نوشته های Layken

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض دست نوشته های Layken

مرخصیم تموم شده بود و باید برمیگشتم پادگان
    برخلاف همیشه اینبار دلم بدجوری گرفته بود و پاهام توان حرکت نداشتند و اصلا تحمل فضای داخل پادگان رو نداشتم که داییم رو دیدم که اومد خونمون قضیه رو بهش گفتم و نشست باهام صحبت کرد بعد از کلی صحبت کردن یک نکته از بین حرفاش بدجوری داغونم کرد، بهم گفت:

« فرض کنیم یک انسان 80 سال عمر میکند و فاصله بین تاریخ تولد و مرگش بر روی سنگ قبر فقط یک خط کوچیک هستش و همون خط تعریف کننده کل اون 80 سال زندگی فرد هستش حالا این وسط بین این 80 سال، 1 سال و خورده ای میره برا دوران خدمت سربازی که همون یک سال میشه جزئی از همون خط فاصله تولد و مرگ! این یعنی این که تا چشم رو هم بزارم همین یک سال که اندازه اون بر روی خط فاصله حتا کمتر از یک تار مو است، خیلی زود و سریع تموم میشه و اصلا به حساب نمیاد. »

الان از اون روز 5 سال گذشته و هنوز هم اون صحبت دایی یادم میاد و هنوز به این فکر میکنم که واقعا این خط فاصله چقدر بی رحمه، البته شاید هم حقیقت محضه و واقعیت انکار ناپذیر که داخل همین خط فاصل کوچک چه اتفاق ها که نیوفتاده است، دوران کودکی، نوجوانی و جوانی، سربازی، درس و دانشگاه، عشق، میان سالی و پیری و اخر سر انتهای همون خط فاصل، مرگ! حالا که خوب نگاه میکنم از خودم میپرسم این همه هیاهو از برای چیست؟ هیاهویی که شاید اندازه آن در چیزی که به دنبال آن هستیم در داخل آن خط فاصله شاید اندازه یک تار مو هم نباشد.

2. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •