تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: دمای بالای سی پی یو i7 4790k !!! کمک!!!؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بله دوست عزیز، متوجهم!
    اما کار که دقت زیادی نیست رو هم خیلی ها ممکنه با مشکل مواجه بشن، مخصوصا این CPU که حدود 1 میلیون پولشه و گارانتی هم نداره!(گرچه اگر هم داشت با همین حرکت گارانتیش از بین میرفت)... همچنین انجام چنین کاری برای فروشش مشکل ایجاد میکنه و اگر شخصی که میخره حواسش جمع باشه میتونه تو سر قیمت بزنه(حتی اگر به بهترین نحو انجام شده باشه).
    من خودم به شخصه نه اینکار رو کردم(چون اورکلاک نمیکنم) و نه کسی پیشنهاد میدم! حداقل اگر به کسی پیشنهاد داده میشه، بهتره ارجاعش بدن به شخصی که وارده به این کار.
    من خودم 4770K دارم با فن رفرنس، هوای 30 درجه، حین کارکرد 100% به 80 هم رسیده ولی دور فن زیاد میشه و اجازه نمیده دما بره بالاتر.

به نظر من بهترین کار برای ایشون همون استفاده از کولر غیر رفرنس هست...
    البته لازمه تهویه ی کل کیس رو هم بررسی کنن که هوا توش جریان داشته باشه وگرنه خیلی تفاوتی دیده نخواهد شد.
    بله عزیزدل اگر به پست اولم یکبار دیگه دقت کنین قبلا تاکید کرده بودم :
    اگه تجربش رو دارین
    اون وقت اینا ب هر پردازنده ای میخوره؟
    مال من amd هست آخه
    اغلب سوکتها رو پشتیبانی میکنه
    همونطور که گفتم روی تصاویر کلیک کرده و در صفحه ی مشخصات کولر نوشته شده چه سوکتهایی قابل پشتیبانی هست

2. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

جالبه دوستان
    امروز این خبر رو دیدم
    《وب سایت PC Watch پس از برداشتن IHS از روی PCB پردازنده ی Core i7-6700K از نسل Skylake و دست به تعویض خمیر ناقل حرارت از پیش اعمال شده این پردازنده با Prolimatech PK-3 و Cool Laboratory Liquid Pro زده و افت دمای خیره کننده ای را شاهد بوده است که می تواند نشان از کیفیت نه چندان بالای خمیر مورد استفاده از سوی اینتل باشد.》
    دما در هر حال از 26 درجه بالاتر نرفته که بیشتر به داستانهای علمی تخیلی شبیهه و باوجودیکه در تصویر نوشته شده که هم پیش و هم پس از تعویض خمیر بجای خنک کننده ی اصلی از cryorig r1 بهره گرفته شده با اینحال نتیجه نشون میده قطعا استفاده از خنک کننده های بزرگتر در شرایط عادی کاملا منتفی هست
    این تعویض خمیر تراشه ی سلیکونی با انواع مرغوبتر بنظرم توی تبلتها و لپتاپها و همچنین برای رکوردزنی اورکلاکرها فوق العاده پراهمیت تر هست

http://www.shahr⊙⊙sakhtafzar.com/fa/news/cpus/5278-intel-skylake-de-lidded
    Last edited by 3274; 11-08-2015 at 22:48.

4. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •