تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: هنگ کردن سیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

14 هنگ کردن سیستم

سلام من یه کارت گرافیک nvidia gt 430 دارم و وقتی به اینترنت متصل میشم بعضی وقت ها سیستمم هنگ میکنه ومجبور به ریستارت میشم فکر کنم مربوط به کارت گرافیک باشه چون چند وقت پیش مادربورد رم و پاورو عوض کردم واونجا بهم گفتن کارت گرافیکت ضعیفه البته بعضی وقت ها ماوس وکیبورد غیر فعال میشه و پس ریستارت سیستم بالا نیماد و یا باید دوتا سیمی که به هارد متصل میشه رو جدا کنم و دوباره بزنم و یا باید رمو در بیارم ودوباره سر جاش بزارم تا بالا بیاد راستی دمای کارت گرافیک توی بازی زیاد بالا میره یه بارم با نرم افزار furmark تست کردم تا بالای هفتادم رفت
    Last edited by amir hossain .kh; 03-07-2015 at 15:48.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من یه کارت گرافیک nvidia gt 430 دارم و وقتی به اینترنت متصل میشم بعضی وقت ها سیستمم هنگ میکنه ومجبور به ریستارت میشم فکر کنم مربوط به کارت گرافیک باشه چون چند وقت پیش مادربورد رم و پاورو عوض کردم واونجا بهم گفتن کارت گرافیکت ضعیفه البته بعضی وقت ها ماوس وکیبورد غیر فعال میشه و پس ریستارت سیستم بالا نیماد و یا باید دوتا سیمی که به هارد متصل میشه رو جدا کنم و دوباره بزنم و یا باید رمو در بیارم ودوباره سر جاش بزارم تا بالا بیاد راستی دمای کارت گرافیک توی بازی زیاد بالا میره یه بارم با نرم افزار furmark تست کردم تا بالای هفتادم رفت
    شما زمانی که به اینترنت متصل نیستید هیچ مشکل هنگ کردنی رو ندارید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

شما زمانی که به اینترنت متصل نیستید هیچ مشکل هنگ کردنی رو ندارید؟
    بعضی وقت ها توی بازی هنگ میکنه یامثلا وقتی چند چیز مختلف با هم به سیستم متصله (فلش مموری و گوشی و....)

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بعضی وقت ها توی بازی هنگ میکنه یامثلا وقتی چند چیز مختلف با هم به سیستم متصله (فلش مموری و گوشی و....)
    نمیشه قطعی گفت مشکل از چیه چون هنگ کردن از هر چیزی میتونه باشه بایداول بررسی کنید مشکل نرم افزاری نداشته باشید یعنی ویندوز سالم باشه و سیستم ویروسی نباشه
    اگر مشکل از این مورد نبود باید گرافیک رم هارد و پاور رو با قطعه سالم بررسی کنید

دمای قطعات رو هم چک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

نمیشه قطعی گفت مشکل از چیه چون هنگ کردن از هر چیزی میتونه باشه بایداول بررسی کنید مشکل نرم افزاری نداشته باشید یعنی ویندوز سالم باشه و سیستم ویروسی نباشه
    اگر مشکل از این مورد نبود باید گرافیک رم هارد و پاور رو با قطعه سالم بررسی کنید

دمای قطعات رو هم چک کنید
    توی نرم افزار speed fan دمای یه چیزی به اسم core 0 وcore1 به حد اتش گرفتن بود و ویندوزمو تازه عوض کردم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

توی نرم افزار speed fan دمای یه چیزی به اسم core 0 وcore1 به حد اتش گرفتن بود و ویندوزمو تازه عوض کردم
    با نرم افزار hw monitor دما رو گزارش بدید

داره خودمونی میشه Sam.seven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شاید کارت گرافیکتون با چیزایی که عوض کردید سازگاری نداره.
    مطمئنید که قطعات جدید به هم می‌خورن؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

کارت گرافیک جدا از برد اصلی است و مسیله سازگار بودن برای گرافیک مطرح نمیشه برد اسلات pci express2.0 x16 جداقل داشته باشه گرافیک روش میشینه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

9. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

کارت گرافیک جدا از برد اصلی است و مسیله سازگار بودن برای گرافیک مطرح نمیشه برد اسلات pci express2.0 x16 جداقل داشته باشه گرافیک روش میشینه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
    خوب چه جوری بفهمم که روش میشینه یا نه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خوب چه جوری بفهمم که روش میشینه یا نه
    عرض کردم مینتون حداقل باید این اسلات رو داشته باشه بعد میتونید گرافیک های با اسلات pci express 2.0 x16 رو روش بزارید فقط برای نصب گرافیک به پردازنده و پاورتون باید توجه بکنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •