تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل عجیب با مادربرد Asrock 870 icafe

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض مشکل عجیب با مادربرد Asrock 870 icafe

سلام دوستان
    دیروز سیستم وسط کار هنگ کردو من مجبور به ریست سیستم شدم که دیگه سیستم بوت نشد
    و هیچ تصویری روی مانیتور نمایش داده نشدکیس رو یاز کردم و دیدم روی led دیباگر مادربرد مدام
    کد 63 به صورت چشمک زن نمایش داده میشه کد رو در سایت asrock نگاه کردم نوشته بود یا سیستم
    رو ریست کنید یا cmose رو پاک کنید که با این کار سیستم شروع به لود شدن کرد ولی قبل از بالا آمدن
    کامل ویندوز دوباره هنگ کرد و پس از ریست همان اتفاق قبلی!

من روی سیستم 4 تا رم 2 گیگ داشتمکه شروع کردم به یکی یکی در آوردنشون که در نهایت متوجه شدم
    اگر در اسلات B1 رم نباشه سیستم بدون مشکل کار میکنی، به نظر میرسه مشکل از اسلات هست

مشکل از چیه ؟راه حل چیه دوستان؟ الان مجبورم با 2 تا رم کار کنم و سرعت سیستم افت کرده؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز سیستم وسط کار هنگ کردو من مجبور به ریست سیستم شدم که دیگه سیستم بوت نشد
    و هیچ تصویری روی مانیتور نمایش داده نشدکیس رو یاز کردم و دیدم روی led دیباگر مادربرد مدام
    کد 63 به صورت چشمک زن نمایش داده میشه کد رو در سایت asrock نگاه کردم نوشته بود یا سیستم
    رو ریست کنید یا cmose رو پاک کنید که با این کار سیستم شروع به لود شدن کرد ولی قبل از بالا آمدن
    کامل ویندوز دوباره هنگ کرد و پس از ریست همان اتفاق قبلی!

من روی سیستم 4 تا رم 2 گیگ داشتمکه شروع کردم به یکی یکی در آوردنشون که در نهایت متوجه شدم
    اگر در اسلات B1 رم نباشه سیستم بدون مشکل کار میکنی، به نظر میرسه مشکل از اسلات هست

مشکل از چیه ؟راه حل چیه دوستان؟ الان مجبورم با 2 تا رم کار کنم و سرعت سیستم افت کرده؟
    اگر با هر رمی روی اون اسلات مشکل بوجود میاد و روی اسلات های دیگه مشکلی ندارید و با آپدیت بایوس هم مشکلتون حل نشد میتونه مشکل از اسلات باشه اگر مین گارانتی داره بدید بهشون تا بررسی کننش

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اگر با هر رمی روی اون اسلات مشکل بوجود میاد و روی اسلات های دیگه مشکلی ندارید و با آپدیت بایوس هم مشکلتون حل نشد میتونه مشکل از اسلات باشه اگر مین گارانتی داره بدید بهشون تا بررسی کننش
    من سایتشونو دیدیم آخرین نسخه بایوس مال 2010 هست که فکر کنم همونی باشه که روی برد هست،
    جالبش اینجاست که اگر فقط روی اون اسلات رم باشه سیستک کار میکنه ولی اگر روی اسلات دیگری هم رم باشه مشکل بالا دوباره پیش میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •