تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: فریز شدن صفحه کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض فریز شدن صفحه کامپیوتر

باسلام

من تازه کامپیوترم رو تمیزکاری کردم یعنی کلا همه قطعاتش رو در آوردم حتی cpu رو و دوباره سرهمش کردم تجربه آنچنانی ام تو این کار ندارم مشکل اینکه بعد از یه مدت کامپیوتر توی هر محیطی از ویندوز باشم یه دفعه هنگ می کنه مثلا توی بازی انلاین وسط بازی یهو فریز میشه و ریست هم نمیشه باید حتما کامپیوتر رو خاموش کنم و بعد از اینکه بخوام روشنش کنم یه مدت چند ثانیه ای طول میکشه روشن بشه علتشم برام مشخص نیست و ترسم اینه که نکنه مشکل از این بوده که من قطعات رو درست نذاشتم یا مشکل cpu باشه
    شایدم مشکل از برق هم باشه چون وقتی کامپییوترم خاموش هستش اگه دستم به کیبورد بخوره خود به خود روشن میشه! و یا گاهی اگه برق اتاق رو روشن کنم روشن میشه!

مشکل از کجاس آیا نیازه ببرم درستش کنن ؟ میتونه مشکل از ویندوز باشه؟

ویندوز 8 64بیت
    cpu i5
    gtx 650
    ram 4

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

روشن شدن خود به خود که میگید میتونه از تنظیمات بایوس باشه که با کیبورد روشن میشه روشن شدن با چراغ اتاق هم میتونه بیشتر از این موضوع باشه در مورد فریز سیستم رو مجددا اسمبل کنید خمیر به پردازنده بزنید و چک کنید فن پردازنده به درستی جا رفته و درست کار میکنه دمای قطعات رو هم بررسی کنید اگر مشکل حل نشد در صورتی که ویندوز سالم باشه و ویروسی نباشه میتونه این مشکل از طرف هارد درایور گرافیک و خود گرافیک و یا نرسیدن ولتاژ کافی به پردازنده باشه که یک علتش میتونه از پاور باشه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

باتشکر

من دست به کرمش نزدم ولی مثل اینکه کلا نباید پردازنده رو بازمیکردم پس ببرم دستش کنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •