تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: روشن شدن کامپیوتر بعد از خاموش کردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض روشن شدن کامپیوتر بعد از خاموش کردن

سلام.من چند وقته کامپیوتر رو که خاموش میکنم به صورت کامل که خاموش میشه ۲ ثانیه بعد دوباره روشن میشه.پاورم ام نو هستش و تازه عوض کردم.مشکلی از چیه؟؟ویندوزم ام ۷ هست.ممنون میشم اگه پاسخ بدید.خیلی نگرانم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi 78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام.من چند وقته کامپیوتر رو که خاموش میکنم به صورت کامل که خاموش میشه ۲ ثانیه بعد دوباره روشن میشه.پاورم ام نو هستش و تازه عوض کردم.مشکلی از چیه؟؟ویندوزم ام ۷ هست.ممنون میشم اگه پاسخ بدید.خیلی نگرانم
    یه چیزی اجازه روشن کردن کیس رو داره
    تو وقتی همین جوری روشن هست دستت رو برا 5 ثانیه بزار رو دکه پاور تا کیس خاموش بشه بعد ببین دوباره روشن میشه یا نه؟

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

شما یه بار بایوس رو دیفالت کنید
    دنبال گزینهPowerlossبگردید توی بایوس غیر فعال باشه
    موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

کلن همونجوری خاموش میکنم.دوباره که روشن شد دستمو رو دکمه نگه میدارم تا خاموش شه ولی دوباره روشن نمیشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

برای تست سیم پاور سوئیچ روی fpanel رو جدا کنید ببینید بازم این اتفاق میفته با نه اگر درست نشد تنظیمات بایوس رو دیفالت کنید و گزینه هایی که باعث روشن شدن سیستم میشوند رو غیرفعال کنید

علت بعدی این مشکل میتونه از برق دار بودن کیس و خالی شدن بایوس باشه که به دلیل ضعف باتری مین است

علت های بعدی پاور و مین

6. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi 78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

برای تست سیم پاور سوئیچ روی fpanel رو جدا کنید ببینید بازم این اتفاق میفته با نه اگر درست نشد تنظیمات بایوس رو دیفالت کنید و گزینه هایی که باعث روشن شدن سیستم میشوند رو غیرفعال کنید

علت بعدی این مشکل میتونه از برق دار بودن کیس و خالی شدن بایوس باشه که به دلیل ضعف باتری مین است

علت های بعدی پاور و مین
    به نظر من از دکمه های روی کیس نیست!! چون اگه بود ، باید موقع روشن بودن کامپیوتر ، اون رو خاموش کنه!!!!!!
    مشکل از بایوس هست
    شما cmos رو با در آوردن باتری برای چند ثانیه ریست کنید . (توجه کنید که ممکنه ویندوز بعد این کار بالا نیاد و باید هارد مود رو تو بایوس تغییر بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •