تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در برق رسانی پاور به هارد

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض مشکل در برق رسانی پاور به هارد

سلام

یه مدت بود دکمه پاور جلوی کیس و که میزدم پی سی روشن میشد و فن پاور و فن سی پی یو هم کار میکرد ولی انگاری برق به هارد و سی دی رام و ... نمی رسید واسه همین هم اصلا تصویری نداشتم تا اینکه

کم کم دیگه وقتی روشن میکردم یه کم فن سی پی یو میچرخید و دیگه کار نمیکرد و کلا خود پاور هم از کار می افتاد با یه پاور دیگه تست کردم همین مشکل بود ... در نهایت همون سیم های ریز و رنگی که از

دکمه جلوی پاور اومده خورده ته مین برد از اونه و وقتی هی جدا میکنم و بار وصل میکنم شانسی پاور روشن میشه بعضی وقت ها هم نه ... ولی موقعه ایی که روشن هم میشه باز تصویر ندارم و برق و به هارد نمیرسونه ...

باید چی کار کنم ؟ مشکل چیه ؟

ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام

یه مدت بود دکمه پاور جلوی کیس و که میزدم پی سی روشن میشد و فن پاور و فن سی پی یو هم کار میکرد ولی انگاری برق به هارد و سی دی رام و ... نمی رسید واسه همین هم اصلا تصویری نداشتم تا اینکه

کم کم دیگه وقتی روشن میکردم یه کم فن سی پی یو میچرخید و دیگه کار نمیکرد و کلا خود پاور هم از کار می افتاد با یه پاور دیگه تست کردم همین مشکل بود ... در نهایت همون سیم های ریز و رنگی که از

دکمه جلوی پاور اومده خورده ته مین برد از اونه و وقتی هی جدا میکنم و بار وصل میکنم شانسی پاور روشن میشه بعضی وقت ها هم نه ... ولی موقعه ایی که روشن هم میشه باز تصویر ندارم و برق و به هارد نمیرسونه ...

باید چی کار کنم ؟ مشکل چیه ؟

ممنون
    سلام تصویر ندادن سیستم به هارد مربوط نیست شما هارد رو هم از سیستم جدا کنید بازم تصویر دارید

با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و بهتره با یک باتری دیگه سیستم بررسی بشه

اگر با یک پاور دیگه هم تست کردید و بازم مشکلتون حل نشده اسلات رم و گرافیکتون رو تمیز کنید جای رم رو عوض کنید و با یک و گرافیک دیگه سیستم رو بررسی کنید

اگر درست نشد مشکل میتونه از طرف مین یا بایوس مین باشه

در مورد سیم های fpanel هم میتونید سیم پاور رو جدا کنید و دستی سوئیچ کنید ببینید بازم مشکل دارید یا نه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام تصویر ندادن سیستم به هارد مربوط نیست شما هارد رو هم از سیستم جدا کنید بازم تصویر دارید

با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و بهتره با یک باتری دیگه سیستم بررسی بشه

اگر با یک پاور دیگه هم تست کردید و بازم مشکلتون حل نشده اسلات رم و گرافیکتون رو تمیز کنید جای رم رو عوض کنید و با یک و گرافیک دیگه سیستم رو بررسی کنید

اگر درست نشد مشکل میتونه از طرف مین یا بایوس مین باشه

در مورد سیم های fpanel هم میتونید سیم پاور رو جدا کنید و دستی سوئیچ کنید ببینید بازم مشکل دارید یا نه
    ممنون

بله الان میرم همه اینایی که گفتید رو تست میکنم ...

میشه بگید چطوری باید دستی سوئیچ کنم ؟ قبلا انجام داده بودم الان یادم رفته

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون

بله الان میرم همه اینایی که گفتید رو تست میکنم ...

میشه بگید چطوری باید دستی سوئیچ کنم ؟ قبلا انجام داده بودم الان یادم رفته
    سیم پاور روی fpanel رو که کندید با پیچ گوشتی دو سر پین powe switch رو اتصال بدید به هم

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سیم پاور روی fpanel رو که کندید با پیچ گوشتی دو سر پین powe switch رو اتصال بدید به هم

آقا مهرداد

باتری مین رو عوض کردم .. اسلات رم و گرافیک رو هم تمیز کردم .... جای اسلات رم رو هم عوض کردم ...

رم و گرافیک دیگه ای هم ندارم که به این سیستم بخوره که بخوام باهاش تست کنم ...

بازم درست نشد یعنی پاور یه بار روشن میشه یه بار نه ...

موقعه ایی هم که روشن میشه اصلا هیچ صدایی از داحل کیس نمیاد ... انگاری الکی فقط برق میاد توی کیس ... و هیچ تصویری ندارم ...

الان دیگه چی کار میتونم کنم ؟

=============

آقا مهرداد الان دیگه درست شده یعنی هر بار که پاور میزنم روشن میشه ....
    اما بازم تصویر ندارم ...
    یه CLR CMOS هم داره به اون ربطی نداره ؟
    Last edited by Mr_100_dolari; 19-06-2015 at 12:41.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله مشکل شما طوری هست که نیاز به کارت دیباگر دارید که مشکل رو بفهمید یا اینکه قطعه سالم یعنی رم گرافیک و پاور دیگه داشته باشید و با اون ها تست کنید تا مشکل رو بفهمید بدین منظور بهتره کیس رو به یک خدمات کامپیوتری ببرید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

9. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •