تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره خرید کارت گرافیک برای اجرای بازی با رزولوشن 1920x1080

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض مشاوره خرید کارت گرافیک برای اجرای بازی با رزولوشن 1920x1080

سلام.
    مشخصات سیستم فعلی من این هست:
    CPU: Intel Core i7 2600K @ 3.40GHz
    Mainboard: Gigabyte PA65-UD3-B3
    RAM: 4GBytes DDR3
    Graphics: NVIDIA GeForce 9500 GT 512Mbytes
    Power: Green 500W
    چندی پیش یک مانیتور 27 اینچ گرفتم و متوجه شدم که این سیستم برای اجرای بازی ها با رزولوشن 1920x1080 ضعیف هست برای همین تصمیم به ارتقا گرفتم. حالا میخواستم بدونم ارتقای کارت گرافیک به تنهایی کافیه و یا اینکه سایر قطعات هم باید ارتقا پیدا کنه؟
    دو کارت گرافیک مد نظرم هست یکی GTX760-2GD5 و دیگری R9270X-2GD5 که اولا نمیدونم کدومش رو انتخاب کنم و ثانیا نمیدونم سیستمم به خصوص مادربورد و پاور برای ساپورت این کارت گرافیک ها کافی هستند یا نه.
    از دوستان تقاضای راهنمایی دارم.
    پیشاپیش ممنون.

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

پیشنهاد میکنم گرافیک ۹۶۰ تهیه کنین، چون از هردوشون قوی تر و جدیدتر هست.
    Galax GTX 960 OC : 750,000
    Zotac GTX 960 OC : 780,000
    همچنین نیاز به یک رم ۴ گیگ دیگه هم دارید تا در مجموع به ۸ برسه چون ۴ گیگ برای بازی های امروزی کمه.
    پاورتون چند ساله کار میکنه؟ برای ۹۶۰ پاور ۵۰۰ کافیه به شرط اینکه در سلامت باشه.

درضمن برای اجرای بازی های جدید در فول اچ دی با جزییات خیلی بالا، ۲ گیگ رم گرافیک کافی نیست. اگر میخواید با این جزییات بازی کنید یا باید ۹۶۰ با ۴ گیگ رم بگیرید که حدود ۱۰۵۰ حداقل قیمت دارن و ارزش خرید پایین، یا باید ۹۷۰ بگیرید حدود ۱۲۵۰

3. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام.
    مشخصات سیستم فعلی من این هست:
    CPU: Intel Core i7 2600K @ 3.40GHz
    Mainboard: Gigabyte PA65-UD3-B3
    RAM: 4GBytes DDR3
    Graphics: NVIDIA GeForce 9500 GT 512Mbytes
    Power: Green 500W
    چندی پیش یک مانیتور 27 اینچ گرفتم و متوجه شدم که این سیستم برای اجرای بازی ها با رزولوشن 1920x1080 ضعیف هست برای همین تصمیم به ارتقا گرفتم. حالا میخواستم بدونم ارتقای کارت گرافیک به تنهایی کافیه و یا اینکه سایر قطعات هم باید ارتقا پیدا کنه؟
    دو کارت گرافیک مد نظرم هست یکی GTX760-2GD5 و دیگری R9270X-2GD5 که اولا نمیدونم کدومش رو انتخاب کنم و ثانیا نمیدونم سیستمم به خصوص مادربورد و پاور برای ساپورت این کارت گرافیک ها کافی هستند یا نه.
    از دوستان تقاضای راهنمایی دارم.
    پیشاپیش ممنون.
    سلام.

اگر گیمینگ سطح حرفه ای دنبال میکنید باید یک ماژول رم 4 گیگابایتی دیگه هم اضافه کنید،گرافیک و پاور هم باید عوض بشه . پردازنده بسیار خوب هست برای هیچ کارتی مشکلی ایجاد نمیکنه.

نهایت بودجه شما چقدر هست ؟

5. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن.
    گیمینگ در سطح حرفه ای دنبال نمی کنم اما خوب بعضی وقت ها پیش میاد آدم هوس میکنه یه بازی با کیفیت خیلی خوب انجام بده و اگر سیستمش نکشه خیلی تو ذوق میخوره و البته بودجه هم این وسط مطرحه.
    برای گرافیک میخوام تا یک تومن هزینه کنم. البته رم رو خودم قصد داشتم 4 گیگابایت دیگه اضافه کنم چون برای کار کردن با نرم افزارهای امروزی هم لازمه.
    پاورم سه سالی میشه داره کار میکنه و غیر از این سه سال در طول یک سال گذشته کار نکرده چون با سیستمم کار نمی کردم.
    دوستان در مورد مادربورد هم لطفا نظر بدن و اینکه آیا مناسب هست یا نه؟
    و سؤال آخرم اینکه کیس ویژه ای باید تهیه کنم؟ من یک کیس قدیمی دارم مدل Green MD1211 که از نظر سیستم کولینگ وضع مناسبی نداره و اصلا هیچ ویژگی خاصی نداره و فقط یک قوطی هست.
    بازم ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

پیشنهاد میکنم گرافیک ۹۶۰ تهیه کنین، چون از هردوشون قوی تر و جدیدتر هست.
    Galax GTX 960 OC : 750,000
    Zotac GTX 960 OC : 780,000
    همچنین نیاز به یک رم ۴ گیگ دیگه هم دارید تا در مجموع به ۸ برسه چون ۴ گیگ برای بازی های امروزی کمه.
    پاورتون چند ساله کار میکنه؟ برای ۹۶۰ پاور ۵۰۰ کافیه به شرط اینکه در سلامت باشه.

درضمن برای اجرای بازی های جدید در فول اچ دی با جزییات خیلی بالا، ۲ گیگ رم گرافیک کافی نیست. اگر میخواید با این جزییات بازی کنید یا باید ۹۶۰ با ۴ گیگ رم بگیرید که حدود ۱۰۵۰ حداقل قیمت دارن و ارزش خرید پایین، یا باید ۹۷۰ بگیرید حدود ۱۲۵۰
    دوست عزیز من نمونه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم دیدم به قیمت 1055. البته 2GB هست. آبا مزیتی نسبت به اون دو تا داره که این قدر قیمتش بالاتر هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •