تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 65

نام تاپيک: مقایسه بین GTX 960 ها !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

میخواستم یه کرات GTS 450 بگیرم چند سال پیش که نسبتا کارت بدی نبود. ولی مدل Gainward از بقیه 150-200 تومنی ارزون تر بود. منم همون گرفتم. ولی نه تنها کولرش بسیار ضعیف بود بلکه حافظه ی کارت هم به جای GDDR5 یه مدل خیلی ضعیف تر GDDR3 بود که خیلی کارایی کارت رو پایین میاورد
    من هم چند سال پیش گرافیکم رو خریدم و اون موقع ddr3 یا gddr5 رو نمی شناختم. کاش همون موقع به جای ddr3 گرافیک gddr5 می گرفتم.
    متاسفانه فروشنده هم مثل اینکه نمی دونست

2. این کاربر از gooogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

عنی ممکنه galax gtx 960 واقعا gtx 960 نباشه
    یعنی توی تراشه گرافیک هم ممکنه طرح اصل داشته باشیم

امکان داره یکم بیشتر توضیح بدید
    نه طرخ اصل نه همون تراشه هست ولی مثلا Memory رو به جای DDR5 به DDR3 تغیر بدن یا به جای 256bit بشه 192bit یا همچین چیزی

و دو سوال
    شما که در این زمینه حرفه ای هستید و با جزئیات گرافیک آشنایی دارید می شه بفرمائید گرافیک آنبوردی که روی i5-4460 وجود داره یعنی Intel® HD Graphics 4600 چقدر قویه و بهترین بازی رو که می شه باهاش بازی کرد چیه
    مثلا از 9500GT بهتره یا نه

و اینکه آیا اگر gtx 960 داشته باشیم گرافیک آنبورد i5-4460 همزمان فعالیت می کنه تا به سیستم کمک کنه یا غیر فعال می شه
    معمولا گرافیک های آنبدر فقط کار راه انداز هستند و مناسب بازی نیستند ولی آره فکر میکنم در حد یا کمی قوی تر از 9500GT باشه مطمئن نیستم جناب.

قبلا برنامه ای بود به نام Virtu MVP که قدرت گرافیک آنبرد سی پی یو و کارت گرافیک رو ادغام میکرد نمیدونم الانم کار کنه با برد های جدید یا نه. پس فکر میکنم غیر فعال میشه.

من هم چند سال پیش گرافیکم رو خریدم و اون موقع ddr3 یا gddr5 رو نمی شناختم. کاش همون موقع به جای ddr3 گرافیک gddr5 می گرفتم.
    متاسفانه فروشنده هم مثل اینکه نمی دونست
    حالا نمیدونم این فروشنده میدونست یا نه ولی به نظر نمویمد ندونهو چون موفعی که من رفتم خرید در واقع میخواستم سیستم کامل بگیرم و یه برگه به هرکدوم میدادم و بهشون میگفتم قیمت قطعات رو بنویسن که قیمتا دستم بیاد، این یکی مثل اینکه دیده بود همه جای مثلا قیمت کارت گرفایک GTS 450 رو 250 زدن . بعد بهم گفت بابا همه جا گرون میدن از کجا قیمت گرفتی و از این حرفا و بعدش گفت GTS 450 من ارزون تره و منم خریدم ولی بعدا که دیدم اون پرفورمنس مورد نظرم رو نداره با GPU-Z نگاه کردم و دیدم که بعله GTS 450 اصلی حافظه ی GDDR5 داره ولی مدل Gainward بنده 2048mb GDDR3 هست. دقیقا مثل اینه که شما بخوای یه ماشین اسپرت بخرید با موتور قوی و باک 50 لیتر بعد یکی بهتون یه طرح از همون ماشین رو بده با موتور ضعیف تر ولی ظرفیت باک 100 لیتر ...
    Last edited by K!ng of th3 K!ngs; 19-06-2015 at 03:59.

4. 3 کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

پیشنهاد من 280x هست یک مدل حسام جان داره برند پاور کالر 770 تومن :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته پاور 750 وات میخاد که حدود 300 تومنه در کل 1 تومن خرج بر میداره براتون،در ضمن مین شما از کراس پشتیبانی میکنه، فکر میکنم خرید کارت amd آینده بهتری داشته باشه برای ارتقا.

960 باید با همون 270x مقایسه بشه

6. 2 کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست عزیز کرات GTX 960 هم کم مصرف تره و هم خنک تره و به اندازه ی 280x داغ نمیشه. همجنینی 270X هم کارت میان رده حساب میشه و باید به 760 مقایسه بشه نه با 960.در ضمن با Crossfire 280x مصرف سیستم به شدت بالاتر میره و دما هم به شدت بیشتر میشه. در صورتی که SLI کردن GTX 960 این معیاب رو نداره. فکر میکنم 2 تا 960 اندازه ی یه دونه 280x مصرف داشته باشه

8. 2 کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hossein.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

دوستان از نظرات شما متشکرم
    خیلی خوبه .باز هم مشاوره بدین تا یه چیز خوب انتخاب بشه
    ممنونم

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من هم 280x دارم. هم حدود ۱۵٪ از ۹۶۰ قویتره و هم ۳ گیگ رم داره‌. اما در مورد این برند پاورکلرش خبری ندارم، مثلا مدل ایسوزش خیلی خرابی داشته. من ساپفایر دارم.
    اینم به عنوان مقایسه داشته باشی بد نیست.

11. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

من هم 280x دارم. هم حدود ۱۵٪ از ۹۶۰ قویتره و هم ۳ گیگ رم داره‌. اما در مورد این برند پاورکلرش خبری ندارم، مثلا مدل ایسوزش خیلی خرابی داشته. من ساپفایر دارم.

دوست عزیز قیمت برندهای دیگه به جز ایسوس رو لطف میکنین ؟
    رو همین پاور green 550a-uk جوابگو هست بصورت کراس ؟
    ممنونم..

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من هم با نظر دوستمون K!ng of th3 K!ngs موافقم. الان دنیا داره می ره به سمت مصرف بهینه انرژی. حتی اینتل هم داره میزان مصرف رو پایین میاره.
    چون 280x دو برابر gtx 960 برق مصرف می کنه کارایی 15 درصد به صرفه نیست و پول برقی که میدیم در دراز مدت نتیجه رو عوض می کنه. همچنین دمای بالای داخل کیس عمر قطعات دیگه رو هم کم می کنه.
    به نظر من 280x بیشتر برای اونایی هست که اورکلاک می کنن و از خنک کننده های مایع و ... سردرمیارن و دمای سیستم رو متعادل نگه میدارن می تونه کاربرد داشته باشه.

14. این کاربر از gooogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

من هم با نظر دوستمون K!ng of th3 K!ngs موافقم. الان دنیا داره می ره به سمت مصرف بهینه انرژی. حتی اینتل هم داره میزان مصرف رو پایین میاره.
    چون 280x دو برابر gtx 960 برق مصرف می کنه کارایی 15 درصد به صرفه نیست و پول برقی که میدیم در دراز مدت نتیجه رو عوض می کنه. همچنین دمای بالای داخل کیس عمر قطعات دیگه رو هم کم می کنه.
    به نظر من 280x بیشتر برای اونایی هست که اورکلاک می کنن و از خنک کننده های مایع و ... سردرمیارن و دمای سیستم رو متعادل نگه میدارن می تونه کاربرد داشته باشه.
    اقا نظر شما چیه یه مین بگیرم که یدونه جای گرافیک داشته باشه و پاور هم ضعیف تر انتخاب کنم تا ۹۶۰ gtxبگیرم ؟
    البته اینده نگری هست یا نه ؟!!!
    اصن ارزش داره این کار ؟!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

افشین جان اولین نفری هستی که دیدم یه همچین کارت پرقدرتی داره می شه با gpu-z یه تست ازش بگیری عکسش رو بزاری ببینیم چه طوریه
    تب sensors رو هم بزار ببینیم دماش چند درجه است

توی قسمت Performance Information and Tools در کنترل پنل ویندوز ببین چه امتیازی به Gaming graphics و Graphics داده

یه سوالی هم برام پیش اومده
    چرا تو مشخصات سیستمت کارت زیر رو نوشتی
    Gigabyte 5870 1GB GDDR5

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •