تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل با پست و اکانت ebazar و تحویل کالا در فروشگاه. لطفا راهنمایی کنید

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض مشکل با پست و اکانت ebazar و تحویل کالا در فروشگاه. لطفا راهنمایی کنید

با درود

دوستان من فروشگاهم رو طراحی کردم. (با پرستاشاپ) اکنون نیاز داشتم پس از اینکه سفارش کالاها رو گرفتم،؛ اداره ی پست بیاد در مغازه و کالاها رو دریافت کنه و بفرسته. برای همین به بخش تجارت الکترونیک اداره ی پست مرکزی رفتم و نام نویسی کردم و 55 تومن حق عضویت پرداختم و 50 تومن هم دادم و حساب پست بانک باز کردم

امروز به من یک نام کاربری و گذرواژه ی ebazar دادن! این به درد نمی خوره. یعنی من همه ی این کالاها رو باید توی ebazar دوباره وارد کنم و مشتری ها تنها از اون راه می تونن کالا رو خریداری کنند! من می خواستم اگر کسی کالایی رو توی تارنما (سایت) خودم سفارش می ده من خودم کالا رو بسته بندی کرده آماده بزارم توی فروشگاه و اداره پست بیاد و کالا رو تحویل بگیره

کلا اگر می شه بگین چه راه هایی برای این فرستادن کالا وجود داره. یعنی دوستانی که فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنند چجوری کالاهاشون رو می فرستن؟ (البته منظورم مراجعه به باجه های پستی نیست)

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با درود

دوستان من فروشگاهمو راه اندازی کردم (در شیراز) اکنون می خواستم برای نمونه اگر در روز 10 کالا سفارش داده می شه و خریداری می شه، شرکت پست یا هر شرکت دیگه ای بیاد کالاها رو دریافت کنه و ببره و پست کنه (ممکنه پست پیشتاز بخوان یا عادی یا...)

این روند کاری نیاز به چه کارهایی داره؟ لطف می فرمایید راهنمایی کنید؟

(اگر خودمون آخر روز کالاها رو ببریم و به باجه های پستی تحویل بدیم از نظر هزینه بهتر نیست؟)

با سپاس

نشانی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •