تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: پارتیشن بندی هارد کامپیوتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض پارتیشن بندی هارد کامپیوتر

سلام
    من میخواستم هاردمو پارتیشن بندی کنم.نمیخام به یه نرم افزار دیگه عمل پارتیشن بندی رو انجام بدم...میخام خارج از محیط ویندوز انجام بدم امکان پذیر هست؟
    البته من 6 تا درایو داشتم که یکیشو هواسم نوبد و حذف شذ..الان کلا میخام حجم1 ترا رو به سه درایو تقسیم کنم
    هر درایو چند گیگ میگیره؟
    لطفا راهنمایی کنین

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من میخواستم هاردمو پارتیشن بندی کنم.نمیخام به یه نرم افزار دیگه عمل پارتیشن بندی رو انجام بدم...میخام خارج از محیط ویندوز انجام بدم امکان پذیر هست؟
    البته من 6 تا درایو داشتم که یکیشو هواسم نوبد و حذف شذ..الان کلا میخام حجم1 ترا رو به سه درایو تقسیم کنم
    هر درایو چند گیگ میگیره؟
    لطفا راهنمایی کنین
    اگر به عنوان ویندوز میخواین ازش استفاده کنید به اولی 100 گیگ بدید و بقیشو بین دو تا تقسیم کنید وگرنه بین 3 تا حجم رو تقسیم کنید
    اگر میخواین خارج از محیط ویندوز پارتیشن بندی کنید باید با استفاده از نرم افزارهای مدیریت پارتیشن بوتیبل یا خود دی وی دی ویندوز اینکارو بکنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

توجه کنین فرض کنین pcجدیدن اسمبل شده و من میخام از پایه هاردو پارتیشن بندی کنم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

توجه کنین فرض کنین pcجدیدن اسمبل شده و من میخام از پایه هاردو پارتیشن بندی کنم
    منم بهتون گفتم چیکار کنید اگر میخواین روش ویندوز نصب کنید این دو روش که گفتم میتونید استفاده کنید اگر با نرم افزار مدیریت پارتیشن بخواین انجام بدید یا در ویندوز به عنوان هارد دوم پارتیشن بندی کنید باید قبلش هارد رو initialized بکنید و هارد رو روی حالت mbr پارتیشن بندی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •