تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 115 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1146

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2016

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ویدیو گیم پلی بازی کد 50٪ .

این ویدیو رو دانلود کتید با کیفیت 1080P که دو نفره بازی میکنن . اینو بگم که مواردی مثل چمن بازی . فرو رفتن دست پا بازیکنان بازیکنا تو هم یا زمین و... ممکنه تو بازی ببینین و منتقد باشین اما اصلا نگران نباشین این ویدیو فقط برای نمایش گیم پلی بازی مخصوصا سیستم فیزیک جدید بازی هستش و با نسخه نهایی فاصله زیادی داره . سیستم فیزیک جدید در بازی و انیمشنهای جدید در این ویدیو کاملا مشخصه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اگه ترجمتون خوب و روونه یا اشنایی دوستی دارین که ترجمش خوبه لینک زیر نقد Asim Tanvir در مورد بازی هستش که در E3 2015 چند هفته پیش بازی کرده ممنون میشم در ترجمه کمک کنین . اطلاعات مفیدی در مورد بازی هستش . ممنون

2. 5 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

والا من دارم بازی میکنم و با داوری بازی اصلا مشکلی ندارم . فقط کارت زرد زیاد میده . درمورد تکل ها اگه شما تکل بد میزنی انتظار داری خطا نگیره که داستان فرق داره . من بارها تو بازی تکل درست میزنم و موردی نمیبینم . به نظرم داور بی مورد سوت نمیزنه و در جای خودش خوب هم آوانتاٰژ میده . از داوری بازی 90٪ راضی هستم .

مورد اول رو میشه بگی چه دقیقه از بازی مثلا که من برم ببینم ؟!
    مورد دوم در مورد فرو رفتن دست و پا تو زمین مربوط به اینه بازی در حال ساخت هستش و نسخه نهایی این مشکل برطرف میشه .
    مورد سوم به نظرم اصلا توپ سبک نیست .

سیستم جدید فیزیک در بازی به کار رفته که خصوصا در برخوردها کاملا مشخصه و خیلی به واقعیت نزدیک شده .
    شما داستان پارسال رو نمیدونی پس !!!

نمیدونم چقدر در مورد بازی اطلاع داری . در مورد اینکه پارسال چه اتفاقی افتاد .
    پارسال که Asim Tanvir تو نمایشگاه E3 نسخه 15 رو بازی کرده بود تو نقد بازی گفت بازی یه افتضاحه و هیچ امیدی نداشت . بعدش تقریبا دو ماه بعد که بازی کامل تر شد تو نمایشگاه Gamescom بازی رو تست کرد شوکه شده بود و واقعا مونده بود چی بده اصلا باورش نمیشد که این بازی همونه که دوماه پیش بازیش کرده بود تو E3 . هنوز یادمه گفت مثل تفاوت روز و شب بوده براش یه چی کاملا متفاوت . گفت واقعا شگفت زده شده و بازی خیلی خوب بوده و عالی بوده !!! تو نمایشگاه Gamescom پارسال که بازی رو عموم میتونن تست کنن هم خیلیها که بازی کرده بودن نسخه 15 رو یه شگفتی دونستن . خیلیاشون از مهمترین ادمهای دنیای بازی بودن . این نمایش که دیدیم الان از گیم پلی به نظرم خوب بود و بادمون باشه بازی نصف نیمه ساخته شده و تا نسخه نهایی کار خیلی داره . بازم میگم من این گیم پلی رو که نصفه نیمه ساخته شده از گیم پلی الان 15 بهتر دیدم . 20 روز دیگه نمایشگاه Gamescom شروع به کار میکنه و نسخه تقریبا نهایی (80٪)
    رو اونجا خواهیم دید . اونوقت حتما واکنش اونایی که بازی کردن رو خواهیم دید و البته ویدیوهای گیم پلی از بازی . صبور باشید .

من طرفدار PES هستم بودم و خواهم بود . بعضی دوستان منو میشناسن از کدوم نسخه بازی تو این تاپیک هستم . من نمیگم نقد نکنیم اما نقد منصفانه با آگاهی کامل .

یادمون باشه هر کس که PES بازی میکنه PES شناس نیست .

هیچ بازی بدون ایراد نیست . در نهایت نسخه 15 به نظرم خوب از اب در اومده . دوران ارکید بودن بازی گذشته که بتونی به راحتی اونکاری رو که میخوای بکنی باید دقت و تلاشتو بالا ببری تا به نتیجه برسی .
    اونایی که نمیتونن بازی شبیه سازی بازی کنن بهتره برن یه PS1 بخرن و 99 بازی کنن و گل بزنن حالشو ببرن.
    اتّفاقاً خیلی خوب توپو از زیر پای حریف در میارم. مثلاً گاهی اوقات هست با دکمه ی 3 که پاس میده، توپو از زیر پاش آروم میارم بیرون، داور سریع سوت میزنه، حتّی بعضی مواقع کارت هم میده ولی اگه بازیکن کامپیوتر حتّی اگه زیر پامم بزنه و ملّق بزنه بازیکنم، هیچی نمیگه! به هر حال من که هر چی بگم، قبول نمی کنی! خوش باش با خطاها!
    در مورد سُر خوردن پای بازیکن رو زمین و نبودن ارتباط بین پای بازیکن و زمین (انگار داره رو زمین یخی راه میره که انقد سُر می خوره!) می تونی از دیقه ی 2:30 تا 2:40 یا 10:00 تا 10:10 رو نگاه کنی.
    گفتم دیگه! چون طرفدار دو آتیشه ای، هیچ مشکلی رو نمی بینی! اگه این قضاوت یه طرفه ـتو بذاری کنار، راحت می تونی بفهمی که هم توپ، هم بازیکنا چقد سبک شده وزنشون که با یه انگولک کوچیک دو کیلومتر میرن اونورتر!
    برعکس! به نظرم اگه بخوایم بگیم بین 15 و 16 کدوم به واقعیّت نزدیک تره، صد در صد خیلی ها 15 رو میگن؛ چون توی 15 واقعاً سنگین بودن بازیکنا و ضربه و توپ حس میشد!
    من به Asim Tanvir چی کار دارم؟ نمیشه که بازی رو همش فقط و فقط از دیدگاه یه نفر دیگه بازی کرد! تا خود طرف بازی نکنه، نمی تونه نظر قطعی بده! مثل ضرب المثل (شنیدن کی بود مانند دیدن)! تو داری یه چیز میشنوی که مثلاً شخصی به اسم Asim Tanvir میگه بازی اینجوریه، اونجوریه؛ ولی تا وقتی خودت بازی نکنی، نمی تونی بگی که همه ی حرفاش از نظرت درسته یا غلط!
    خود منم طرفدار PES بودم و هستم؛ ولی تا وقتی که بتونه خوب بازی رو بهبود بده هر سال! مثلاً همین FIFA یی که تو چند پست قبل گفتم به چند دلیل خیلی قوی ازش خوشم نمیاد، امسال حسابی خونه تکونی کرده! رفته مسی رو آورده، دقیقاً از رو حرکتش شبیه سازی کرده به اسم No Touch Dribbling و حتّی فوتبال بانوان رو اضافه کرده! گرچه خودم از فوتبال بانوان خوشم نمیاد ولی خیلیا طرفدارشن! شرکت باید مثل FIFA باشه! هر سال داره یه تغییر بزرگ میده تو بازیش که بتونه از PES بره بالاتر ولی PES خیلی تنبل شده! به جرأت می تونم بگم تو نسخه ی 16 به غیر از اضافه کردن انیمیشن جدید و بهبود قیافه، هیچ کار دیگه ای نکرده! ملّت رو فقط و فقط یه سال واسه انیمیشن علّاف کرد ولی FIFA تغییرات بزرگی داده تو بازیش. با این حال امیدوارم که تمام ایرادهای خطاهای بی مورد و کارت دادن بی مورد و سُر خوردن بازیکنا رو زمین و فرو رفتن دست و پا تو زمین، فقط و فقط به خاطر 50% کد باشه و توی 100% کد به طور کامل برطرف شه، وگرنه PES تو این نسخه گند بزرگی میزنه.
    اتّفاقاً نقدهام همه منصفانه ـست. یه نفر بی طرف هم بیاد ویدئو رو ببینه، راحت میتونه بگه حق با منه! شما نمی خوای ایرادها رو ببینی. مثل کسی می مونه که بیداره ولی خودشو به خواب زده. هر چقدرم صداش بزنی، بیدار نمیشه!
    با این یه تیکه مؤافقم. هیچ بازی ای بدون ایراد نیست. با اینم مؤافقم که PES 15 خوب از آب در اومد! به جرأت می تونم بگم بعد از نسخه ی 11، همین نسخه ی 15 عالی بود!
    من نگفتم دلم می خواد مثل PES 99 یه بازیکن بگیرم، برم جلو، گل بزنم که! میگم فقط این خطاهای واقعاً بی مورد رو رفع کنه، انیمیشن پیشکشش!
    Last edited by Pitbull2015; 15-07-2015 at 14:05.

4. 3 کاربر از Pitbull2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

والا من خوش هستم با داوری بازی و موردی هم نمیبینم که ازار دهنده باشه .

به جرأت می تونم بگم تو نسخه ی 16 به غیر از اضافه کردن انیمیشن جدید و بهبود قیافه، هیچ کار دیگه ای نکرده!

نمیخوام بحث ادامه پیدا کنه فقط و فقط در جواب حرفهای جالب شما اینو میگم که صبر کن تا نتیجه رو ببینی . همین .
    Last edited by ™...; 15-07-2015 at 18:39.

6. 2 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

والا من خوش هستم با داوری بازی و موردی هم نمیبینم که ازار دهنده باشه .

نمیخوام بحث ادامه پیدا کنه فقط و فقط در جواب حرفهای جالب شما اینو میگم که صبر کن تا نتیجه رو ببینی . همین .
    کامل خوندم! همچین تغییرات چشمگیری نبود! در ضمن! به غیر یکی دو مورد که تو لیست بود، بقیه همون طور که گفتم، مربوط به انیمیشن میشد. مثل این که شما درست نخوندی همین متنی که دادی رو! فقط بینشون Advanced Collision System مهم بود که حسابی گند زدن...
    خودمم بی صبرانه منتظرم. اگه پایان کار همین جوری بمونه، افتضاح بزرگی رو Konami به بار میاره!
    Last edited by Pitbull2015; 15-07-2015 at 21:17.

8. این کاربر از Pitbull2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

امیدوارم یه دستی ب گیم پلی بازی بکشن

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

امیدوارم یه دستی ب گیم پلی بازی بکشن
    شما اگه ویدیو گیم پلی بازی رو دانلود کنی ببینی متوجه میشی که گیم پلی تغییراتی داشته و روون تر شده .

11. این کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

روون تر یا بهتر شدن در جایی که رقیب کیلومترها با شما فاصله داره دردی رو دوا نخواهد کرد.
    این سری بازی نیاز به تغیرات اساسی و ریشه ای داره.

13. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

من قبلا گفتم بازم تاکید میکنم که گیم پلی رو تا خودتون تست نکردید نظر ندید.فعلا میشه نظرات کسانی که خودشون تست کردن رو خواند و اونها رو مبنا قرار داد.در ضمن منتظر تغییرات اساسی نباشید.به فیفا نگاه کنید.مگه هر سال چقدر تغییر میکنه؟بجز یه تغییر اساسی که داد و نسخه کنسول و pc مشابه هم شدند،در سالهای دیگه فقط بدنبال رفع مشکلات و اضافه کردن چند مورد به گیم پلی قبلی هست و نه تغییر اون

دقیقا اشتباهی که کونامی داشت این بود که تا سال 2014 مدام به تغییرات عمده میپرداخت و تا گیمر میخواست به بازی عادت کنه باز تغییرات اساسی انجام میشد.اما با تحول اساسی در گرافیک و گیم پلی و موتور گرافیکی در سال 2014،کونامی تازه در راه اصلی قدم برداشت.تحلیل های سایتهای معتبر هم دقیقا همین موضوع رو تاکید میکنند.

حالا که کونامی راه اصلی رو پیدا کرده و بازی رو از ارکید بودن به سمت ریل سوق داده و به لحاظ موتور گرافیکی هم انتخاب عالی داشته،فقط باید پیشرفت سالیانه داشته باشه و مثل نسخه های قبل،موارد مثبت رو ناگهان از بازی حذف نکنه.این روند در ادامه میتونه باعث دگرگونی کونامی باشه.
    این پیشرفت رو میتونیم در تفاوت نسخه 2014 و 2015 ببینیم.2014 انقدر مزخرف بود و باگ داشت که خیلی از pes فن ها مثل خودم ترجیح دادند 2013 رو تا انتشار نسخه بعدی بازی کنند.البته همون تحول اساسی و کمبود وقت باعث شد 2014 یک نسخه ناقص باشد که خود کونامی هم آن را اذعان داشت.

2015 یک آغاز عالی برای حرکت در مسیر صحیح و دست آوردن جایگاه اصلی pes بود.حالا انتظاری که از pes 2016 می رود تکامل بیشتر نسبت به 2015 هست.فعلا که در مباحث گرافیکی این تکامل رو داریم میبینیم.بحث های مختلف درمورد گیم پلی و اضافه شدن قابلیتهای جدید هم نوید یه نسخه بهتر از قبل هست.

15. 6 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

روون تر یا بهتر شدن در جایی که رقیب کیلومترها با شما فاصله داره دردی رو دوا نخواهد کرد.
    این سری بازی نیاز به تغیرات اساسی و ریشه ای داره.
    صحبتهای شما در تاپیک PES2015 صفحه 243
    من از pes 6 به این طرف سراغ این بازی نیومدم فقط نسخه 2013 رو تهیه کردم همینکه دیدم گوش بازیکنها سه ضلعی هست و جداگانه به صورتشون چسبیده شده و حتی خط این جراحی پلاستیک هم محو نشده بازی نکردم.
    حالا دیگه ته و توی فیفا 2015 رو درآوردم به نظرتون این نسخه واسه سرگرمی چجوره؟ یا برم سراغ NBA2K15 ؟
    کسی که از نسخه 6 سراغ بازی نرفته و گوش بازیکن نسخه 13 رو سه ضلعی دیده !!! من نظرم اینه که اصلا بهتره سراغ PES نیاد و راجع به بازی که نکرده نظر هم نده .
    Last edited by ™...; 17-07-2015 at 03:04.

17. 3 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه محرمانه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    كوچه پشتي نيوكمپ

پيش فرض

تعصب رو کنار بذاریم
    داوری بازی خیلی مناسب نیست و زیادی سوت میزنه / برخورد بدون تکل رو هم خطا میگیره و کارت میده ، مثلا یه تنه زدن رو
    اول اینکه داوری سوت بی مورد زیاد میشه که تو دنیای واقعی داور 1/2 این همه سوت زده نمیشه بعد اینکه زیادی کارت زرد میده
    من طرفدار پی اس هستم و فیفا بازی نکردم تا به امروز ( محض اطلاع )

19. 3 کاربر از محرمانه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •