تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 115 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1146

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2016

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اولین ویدیوی گیم پلی PES2016 .

ین ویدیو رو دانلود کتید با کیفیت 1080P که دو نفره بازی میکنن . اینو بگم که مواردی مثل چمن بازی . فرو رفتن دست پا بازیکنان بازیکنا تو هم یا زمین و... ممکنه تو بازی ببینین و منتقد باشین اما اصلا نگران نباشین این ویدیو فقط برای نمایش گیم پلی بازی مخصوصا سیستم فیزیک جدید بازی هستش و اصلا کامل نیست . سیستم فیزیک جدید در بازی و انیمشنهای جدید در این ویدیو کاملا مشخصه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

تصاویر جدید از بازی (Edit mode , Master League , myClub , Gameplan)

Last edited by ™...; 15-07-2015 at 07:03.

2. 8 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با اینکه طرفدار فیفا هستم ولی اضافه شده پرمیرلیگ فوق العادست اگه چمپیونشیب هم اضافه بشه دیگه حرف نداره.
    این چند ساله سازندگان pes همیشه میگن میخواهیم برگردیم به گذشته کاش یه بار یه نگاه آینده نگرانه داشته باشن بجای اینکه بخوان دوباره گذشته رو تکرار کنن.

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با اینکه طرفدار فیفا هستم ولی اضافه شده پرمیرلیگ فوق العادست اگه چمپیونشیب هم اضافه بشه دیگه حرف نداره.
    این چند ساله سازندگان pes همیشه میگن میخواهیم برگردیم به گذشته کاش یه بار یه نگاه آینده نگرانه داشته باشن بجای اینکه بخوان دوباره گذشته رو تکرار کنن.

در مورد لیسانس ها کونامی اعلام کرد که امسال تیم های بیشتری رو لیسانس خواهد کرد اما هنوز هیچ حرفی در مورد تیم های لیسانس شده این نسخه نزده .
    هنوز هیچ خبری در مورد لیسانس تیم های Premier League از سوی کونامی منتشر نشده فقط به احتمال زیاد مثل سالهای قبل منچستر یونایتد لیسانس باشه همین .
    دوستمون در پست شماره 23 صفحه قبل در مورد لیسانس Premier League مزاح کردن .

نمیدونم شما بازی کردی یا نه اما نسخه 15 نشون داد کم کم کونامی داره بر میگرده . من شخصا نسخه 15 بازی رو بعد از نسخه 6 بهترین نسخه بازی میدونم .

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

در مورد لیسانس ها کونامی اعلام کرد که امسال تیم های بیشتری رو لیسانس خواهد کرد اما هنوز هیچ حرفی در مورد تیم های لیسانس شده این نسخه نزده .
    هنوز هیچ خبری در مورد لیسانس تیم های Premier League از سوی کونامی منتشر نشده فقط به احتمال زیاد مثل سالهای قبل منچستر یونایتد لیسانس باشه همین .
    دوستمون در پست شماره 23 صفحه قبل در مورد لیسانس Premier League مزاح کردن .

نمیدونم شما بازی کردی یا نه اما نسخه 15 نشون داد کم کم کونامی داره بر میگرده . من شخصا نسخه 15 بازی رو بعد از نسخه 6 بهترین نسخه بازی میدونم .
    من رو کنسول بازی میکنم و برای لایسنس کردن سرارغ پچ و مد و ... نمیرم برای همین برام مهم هست که تیم ها و لیگ های بیشتری لایسنس باشند.
    بجز نسخه های 4 و 5 و 6 که در کنار فیفا بازی کردم دیگه سراغ PES نرفتم.
    مشکل بزرگی که با این بازی دارم از لایسنس که بگذریم من علاقه چندانی به بازی دوستانه ندارم و اغلب کریر بازی میکنم. پس انتظار دارم بازی که قرار هست وقت زیادی براش صرف کنم یه سری اصول اولیه رو رعایت کنه که متاسفانه در PES خبری ازشون نبود.
    یکی وجود لیگ های ساختگی علاوه بر لیگ های لایسنس شده یا نشده انگلیس و ایتالیا و اسپانیا و ... با لیگ های که ملغمه ای از تیم هایی از کشورهای مختلف بود مثلا بایرن مونیخ و گالاتسرای و زسکا و شاختار همه تو یه لیگ!! هم مواجه میشید.
    یکی دیگه به علت نبود لیگ سطح 2 تیم های صعود کننده در فصل بعد بازی از کشورهای دیگه بودند.
    مساله لایسنس رو میشه درک کرد ولی این موارد و امثال اونها نشون میداد سازننده ها اصلا بینش درستی نسبت به محصولی که ارائه میدن ندارن.
    البته من سالهاست یعنی بعد از نسخه 6 که دیگه بازی نکردم پس اگه موارد اینچنینی رفع شده دیگه خبری ندارم .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

والا من با دوستم بازی میکنم و اصلا این که شما میگی رو ندیدم . به نظر من این مساله روانی هستش و تلقین کردی به خودت که دسته 1 قویتره .
    شما برای اثبات حرفت باید مدرک و سند بیاری . از اعتراض های خارجی ها در این مورد هم برام بیاری ممنون میشم . منتظرم
    در مورد خارجی ها نمیدونم؛ چون تو هیچ انجمن خارجی ای عضو نیستم ولی تو همین ایران، خیلی از رفقای خودم و بچّه های همین انجمن P30 World به موضوع نابرابر بودن دسته ها و خطاهای واقعاً بی مورد معترضن! خودتون می تونید تاپیک PES 15 رو کامل چک کنید تا ببینید چند دفعه کاربرا به این موضوع اعتراض کردن!
    برای خاطر جمع شدن خودت، با یه نفر که بازیش متوسّط رو به بالاست، بگیر PES 15 رو بازی کن و دسته 1 رو بده بهش؛ ببین چه جوری، حتّی فقط با راه رفتن (چندین بار خودم و رفقام همین کارو با دسته 1 کردیم) به راحتی توپو از زیر پات در میاره یا حتّی پاس تو عمق هاتو میبره و سرعت مدافعش از سرعت مهاجمت بیشتره...
    Last edited by Pitbull2015; 13-07-2015 at 22:44.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

امروز Gameplay رو دانلود کردم! واقعاً دیگه بیش از حد Konami شورشو در آورده! گند زد به آب و هوا و حرکات توپ و بازیکنا! هوای بارونیش که بد جور تاریکه؛ هوای روشنشم انقد روشنه که چشتو میزنه! توپ هم که مثل کاه میمونه! یه شوت آروم بهش میزنن، دو کیلومتر میره اون ور تر یا بازیکنا حتّی! وقتی یه بازیکن یکی دیگه رو دست میزنه، صد دور ملّق میزنه، می افته، انگار جون نداره. حدّاقل از این لحاظ PES 15 خیلی سرتر بود! سنگینی توپ و ضربه خوردن بازیکن راحت حس میشد! دروازه بان هم که اصلاً ماست! یعنی Neuer این جوری دروازه بانی می کنه؟ یارو یه کلّه ی آروم زد به توپ، اونم از پشت نقطه ی پنالتی که حدوداً میشه 12 متر فاصله تا دروازه، دروازه بان که Neuer باشه، داره توپو می بینه، توپ هم خیلی آروم قِل میخوره میره تو! به جرأت می تونم بگم Konami فقط و فقط رو انیمیشن کار کرده تو نسخه ی 2016 و لا غیر! حسابی گند زد، رفت! تمام امیدم به این بود که این نسخه حدّاقل تمام ایرادهای نسخه ی 2015 رو از بین ببره؛ از بین که نبرد، هیچ، بدترم کرد...

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

در مورد خارجی ها نمیدونم؛ چون تو هیچ انجمن خارجی ای عضو نیستم ولی تو همین ایران، خیلی از رفقای خودم و بچّه های همین انجمن P30 World به موضوع نابرابر بودن دسته ها و خطاهای واقعاً بی مورد معترضن! خودتون می تونید تاپیک PES 15 رو کامل چک کنید تا ببینید چند دفعه کاربرا به این موضوع اعتراض کردن!
    برای خاطر جمع شدن خودت، با یه نفر که بازیش متوسّط رو به بالاست، بگیر PES 15 رو بازی کن و دسته 1 رو بده بهش؛ ببین چه جوری، حتّی فقط با راه رفتن (چندین بار خودم و رفقام همین کارو با دسته 1 کردیم) به راحتی توپو از زیر پات در میاره یا حتّی پاس تو عمق هاتو میبره و سرعت مدافعش از سرعت مهاجمت بیشتره...
    تنها مورد داوری بازی اینه که کارت زرد بیش از حد میده همین . من دارم با دوستم بازی میکنم و هیچ موردی ندیدم .
    ببخشید اما حرفهای شما واقعا خنده داره . .

امروز Gameplay رو دانلود کردم! واقعاً دیگه بیش از حد Konami شورشو در آورده! گند زد به آب و هوا و حرکات توپ و بازیکنا! هوای بارونیش که بد جور تاریکه؛ هوای روشنشم انقد روشنه که چشتو میزنه! توپ هم که مثل کاه میمونه! یه شوت آروم بهش میزنن، دو کیلومتر میره اون ور تر یا بازیکنا حتّی! وقتی یه بازیکن یکی دیگه رو دست میزنه، صد دور ملّق میزنه، می افته، انگار جون نداره. حدّاقل از این لحاظ PES 15 خیلی سرتر بود! سنگینی توپ و ضربه خوردن بازیکن راحت حس میشد! دروازه بان هم که اصلاً ماست! یعنی Neuer این جوری دروازه بانی می کنه؟ یارو یه کلّه ی آروم زد به توپ، اونم از پشت نقطه ی پنالتی که حدوداً میشه 12 متر فاصله تا دروازه، دروازه بان که Neuer باشه، داره توپو می بینه، توپ هم خیلی آروم قِل میخوره میره تو! به جرأت می تونم بگم Konami فقط و فقط رو انیمیشن کار کرده تو نسخه ی 2016 و لا غیر! حسابی گند زد، رفت! تمام امیدم به این بود که این نسخه حدّاقل تمام ایرادهای نسخه ی 2015 رو از بین ببره؛ از بین که نبرد، هیچ، بدترم کرد...

ویدیو گیم پلی بازی بازی با کامپیوتر هستش در حالت آماتور . آروم باش

به نظرم خوب کار کردن و مشکلی نمیبینم . سیستم فیزیک جدید در بازی به کار رفته که بازی رو به واقعیت خیلی نزدیک میکنه .برخوردها و انیمیشنهای جدید کاملا مشهود هستن . فیزیک توپ هم خیلی خوب هستش .

اخه برادر من کجاش چشمت رو میزنه ؟! یا انتظار داری هوای بارونی روشن باشه و آفتاب ببینی ؟!

دوستان خواهش میکنم جو الکی و تخریبی ندین . دقت کنین به ویدیو و جزییات بازی بعد اظهار نظر کنین . در نهایت این گیم پلی میتونه از کد 60 درصد باشه و نسخه نهایی کامل تر خواهد بود.
    Last edited by ™...; 14-07-2015 at 00:30.

9. 2 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

در مورد گیم پلی تا خود ادم بازی نکنه نمیشه کامل نظر داد.بحث لایسنس ها هم بخاطر انحصاری که فیفا و کونامی در موارد جداگانه بدست آوردند و باهم رقابت دارند بعیده به همین راحتی حل بشه.لایسنس لیگها دست فیفا هست و لیگ قهرمانان و جام اروپا دست کونامی
    البته در pes وجود پچهای مکمل این مشکل رو حل میکنه.

بهبود مسترلیگ خبر خوبیست که امسال شنیدیم و طبق عکس های بالا،گرافیک بهتری در منوها شاهد هستیم.اخبار پیرامون تیم که در چند نسخه حذف شده بود برگشته،منوها بهتر کار شده اند و کلا مخلوطی از نسخه های قبل رو کار کرده اند.
    تقویم هم مثل نسخه 2013 شده و روزهای خالی به تقویم اضافه شده اند،فقط امیدوارم توقفهای بیجا و خسته کننده رو حذف کرده باشند.
    اما کونامی باید مهمترین بخش مسترلیگ یعنی سیستم انتقال بازیکن رو باید درست کنه و در هیچکدوم از مسترلیگهای قبل،این سیستم طبیعی نبود.

مود مای کلاب هم امسال باید تغییراتی داشته باشه و مشکلات نسخه قبل که تولد این بخش هم بود رو برطرف کنه.البته با باگهایی که در همون ابتدا در این بخش دیده شد،ترفندهای کونامی برای ترغیب کاربر به خرید واقعی و استفاده از پول واقعی کاربر برای بدست آوردن gp و coins لو رفت که سریعا توسط کونامی تغییر داده شد.به هر حال این روند در اکثر بازیها دیده میشه و یک درآمدزایی مجزا از فروش بازی دارند.

فعلا منظریم

11. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

تنها مورد داوری بازی اینه که کارت زرد بیش از حد میده همین . من دارم با دوستم بازی میکنم و هیچ موردی ندیدم .
    ببخشید اما حرفهای شما واقعا خنده داره . .

ویدیو گیم پلی بازی بازی با کامپیوتر هستش در حالت آماتور . آروم باش

به نظرم خوب کار کردن و مشکلی نمیبینم . سیستم فیزیک جدید در بازی به کار رفته که بازی رو به واقعیت خیلی نزدیک میکنه .برخوردها و انیمیشنهای جدید کاملا مشهود هستن . فیزیک توپ هم خیلی خوب هستش .

اخه برادر من کجاش چشمت رو میزنه ؟! یا انتظار داری هوای بارونی روشن باشه و آفتاب ببینی ؟!

دوستان خواهش میکنم جو الکی و تخریبی ندین . دقت کنین به ویدیو و جزییات بازی بعد اظهار نظر کنین . در نهایت این گیم پلی میتونه از کد 60 درصد باشه و نسخه نهایی کامل تر خواهد بود.
    گفتم که! شما خوش باش با این خطاها... وقتی نمی خواید قبول کنید، نمی تونم به زور بهتون بقبولونم!
    ==============
    پس خدا رو شکر که آماتور بود. یه دیقه به هوای Super Star رفتم، کفرم در اومد؛ تعجّبم کردم که چرا انقد ضعیفن!
    نه! خوب کار نکردن. وقتی دوربین میره روی پای بازیکن، از نزدیک، دقّت کن! پای بازیکن اصلاً رو زمین نیست؛ یعنی هیچ ارتباطی بین پای بازیکن و زمین بازی وجود نداره! بعدشم، وقتی بازیکن می افته، از نزدیک نشون میده، دوباره ببین. دست های بازیکن تو زمین فرو میره و در میاد! از لحاظ سبک شدن وزن توپ و بازیکنا هم که کامل اشاره کردم.
    مثل این که واقعاً طرفدار دو آتیشه ی PES هستی که اصلاً هیچ مشکلی توش نمی بینی! اگه دقّت کنی، می بینی چقد تفاوت فاحشی هست بین هوای آفتابی و بارونی نسخه های 15 و 16 از لحاظ روشنی و تاریکی بیش از حد!
    اتّفاقاً جو تخریبی نمیدم. هر کدوم از دوستان دلشون خواست، میتونن ویدئو رو دانلود کنن و ببینن حرف من درست تره یا شما! در ضمن! خودم طرفدار پر و پا قرص PES ـم. چرا باید بازی ای که دوسش دارم رو تخریب کنم؟ اینا انتقاده به کارهایی که Konami کرده. از FIFA هم به چندین دلیل واقعاً قوی خوشم نمیاد و حتّی به نظرم خیلی پایین تر از PES ـه. ویدئو رو هم 2 بار به طور کامل و با دقّت دیدم! امیدوارم همین طور که میگی، مثلاً تا 60 درصد کد باشه که انقد گند زدن و تو اون 40 درصد باقی مونده حتماً این ایرادها رو برطرف کنن...

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

گفتم که! شما خوش باش با این خطاها... وقتی نمی خواید قبول کنید، نمی تونم به زور بهتون بقبولونم!
    ==============
    پس خدا رو شکر که آماتور بود. یه دیقه به هوای Super Star رفتم، کفرم در اومد؛ تعجّبم کردم که چرا انقد ضعیفن!
    نه! خوب کار نکردن. وقتی دوربین میره روی پای بازیکن، از نزدیک، دقّت کن! پای بازیکن اصلاً رو زمین نیست؛ یعنی هیچ ارتباطی بین پای بازیکن و زمین بازی وجود نداره! بعدشم، وقتی بازیکن می افته، از نزدیک نشون میده، دوباره ببین. دست های بازیکن تو زمین فرو میره و در میاد! از لحاظ سبک شدن وزن توپ و بازیکنا هم که کامل اشاره کردم.
    مثل این که واقعاً طرفدار دو آتیشه ی PES هستی که اصلاً هیچ مشکلی توش نمی بینی! اگه دقّت کنی، می بینی چقد تفاوت فاحشی هست بین هوای آفتابی و بارونی نسخه های 15 و 16 از لحاظ روشنی و تاریکی بیش از حد!
    اتّفاقاً جو تخریبی نمیدم. هر کدوم از دوستان دلشون خواست، میتونن ویدئو رو دانلود کنن و ببینن حرف من درست تره یا شما! در ضمن! خودم طرفدار پر و پا قرص PES ـم. چرا باید بازی ای که دوسش دارم رو تخریب کنم؟ اینا انتقاده به کارهایی که Konami کرده. از FIFA هم به چندین دلیل واقعاً قوی خوشم نمیاد و حتّی به نظرم خیلی پایین تر از PES ـه. ویدئو رو هم 2 بار به طور کامل و با دقّت دیدم! امیدوارم همین طور که میگی، مثلاً تا 60 درصد کد باشه که انقد گند زدن و تو اون 40 درصد باقی مونده حتماً این ایرادها رو برطرف کنن...
    والا من دارم بازی میکنم و با داوری بازی اصلا مشکلی ندارم . فقط کارت زرد زیاد میده . درمورد تکل ها اگه شما تکل بد میزنی انتظار داری خطا نگیره که داستان فرق داره . من بارها تو بازی تکل درست میزنم و موردی نمیبینم . به نظرم داور بی مورد سوت نمیزنه و در جای خودش خوب هم آوانتاٰژ میده . از داوری بازی 90٪ راضی هستم .

مورد اول رو میشه بگی چه دقیقه از بازی مثلا که من برم ببینم ؟!
    مورد دوم در مورد فرو رفتن دست و پا تو زمین مربوط به اینه بازی در حال ساخت هستش و نسخه نهایی این مشکل برطرف میشه .
    مورد سوم به نظرم اصلا توپ سبک نیست .

سیستم جدید فیزیک در بازی به کار رفته که خصوصا در برخوردها کاملا مشخصه و خیلی به واقعیت نزدیک شده .
    شما داستان پارسال رو نمیدونی پس !!!

نمیدونم چقدر در مورد بازی اطلاع داری . در مورد اینکه پارسال چه اتفاقی افتاد .
    پارسال که Asim Tanvir تو نمایشگاه E3 نسخه 15 رو بازی کرده بود تو نقد بازی گفت بازی یه افتضاحه و هیچ امیدی نداشت . بعدش تقریبا دو ماه بعد که بازی کامل تر شد تو نمایشگاه Gamescom بازی رو تست کرد شوکه شده بود و واقعا مونده بود چی بده اصلا باورش نمیشد که این بازی همونه که دوماه پیش بازیش کرده بود تو E3 . هنوز یادمه گفت مثل تفاوت روز و شب بوده براش یه چی کاملا متفاوت . گفت واقعا شگفت زده شده و بازی خیلی خوب بوده و عالی بوده !!! تو نمایشگاه Gamescom پارسال که بازی رو عموم میتونن تست کنن هم خیلیها که بازی کرده بودن نسخه 15 رو یه شگفتی دونستن . خیلیاشون از مهمترین ادمهای دنیای بازی بودن . این نمایش که دیدیم الان از گیم پلی به نظرم خوب بود و بادمون باشه بازی نصف نیمه ساخته شده و تا نسخه نهایی کار خیلی داره . بازم میگم من این گیم پلی رو که نصفه نیمه ساخته شده از گیم پلی الان 15 بهتر دیدم . 20 روز دیگه نمایشگاه Gamescom شروع به کار میکنه و نسخه تقریبا نهایی (80٪)
    رو اونجا خواهیم دید . اونوقت حتما واکنش اونایی که بازی کردن رو خواهیم دید و البته ویدیوهای گیم پلی از بازی . صبور باشید .

من طرفدار PES هستم بودم و خواهم بود . بعضی دوستان منو میشناسن از کدوم نسخه بازی تو این تاپیک هستم . من نمیگم نقد نکنیم اما نقد منصفانه با آگاهی کامل .

یادمون باشه هر کس که PES بازی میکنه PES شناس نیست .

هیچ بازی بدون ایراد نیست . در نهایت نسخه 15 به نظرم خوب از اب در اومده . دوران ارکید بودن بازی گذشته که بتونی به راحتی اونکاری رو که میخوای بکنی باید دقت و تلاشتو بالا ببری تا به نتیجه برسی .
    اونایی که نمیتونن بازی شبیه سازی بازی کنن بهتره برن یه PS1 بخرن و 99 بازی کنن و گل بزنن حالشو ببرن.

14. 3 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •