تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 115 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1146

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2016

آخر فروم باز IRAN_KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ممنون داداش. لطف کردی. پس الآن منظورت اینه که هر کی Home باشه، احتمال بردش تا 70، 80 درصد میره بالا! درسته؟ خب! باز این میشه همون دسته 1 توی PES 15 که! نه! من کلّاً همین جوریشم اصلاً از FIFA خوشم نمیاد! هزارتا تریلرم ازش دیدم. اصلاً و ابداً مخصوصاً از قیافه های بازیکنا (که واقعاً خیلی ضعیف کار کردن روش) خوشم نمیاد. فقط می خواستم ببینم اگه مشکل دسته نداره، بیام سمت FIFA که مثل این که اونم همین مشکلو داره!
    70 80 % که نه ! ولی 10% فکر کنم بهبود داشته باشه اره دیگه دسته 1 میشه میزبان میزبانی هم یک امتیازه.

2. این کاربر از IRAN_KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

4. 3 کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Abas1100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اولین جزئیات منتشر شده بازی PES 2016

بازیPES در سال۲۰۱۶ بیشترین مجوز لیگ ها و لایسنس ها رانسبت به سری های قبلی خود خواهد داشت!!!!!!

به نقل از روزنامه PESaurios اسپانیا:مدیر بخش جهانی سری بازی های PES آقای اریک بلادینیرز(Erik Bladinieres) به تازگی اعلام کردکه بازی PES 2016 بیشترین مجوزها و لایسنس های لیگ ها را نسب به سری های قبلی خود خواهد گرفت،که لیگ برتر انگلیس هم برای اولین بار در این سری بازی ها به صورت کامل لایسنس خواهد شد.
    اقای اریک بلادینیرز این را هم افزود که در این نسخه لیگ قهرمانان اروپا ولیگ اروپا(جام یوفا) به طور کامل لایسنس خواهند شد.
    لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بزرگترین مجوز هایی میباشند که شرکت EA Sports قادر به دریافت آنها برای سری بازی های فیفانمی باشد،چون مجوز آنها منحصر به شرکت کونامی و سری بازی های PES میباشند
    همچنین به گفته وی شرکت کونامی در تلاش است که به طور کامل مجوز لیگ برزیل را برای تمام تیم ها و بازیکنان بگیرد
    همه ساله رقابت شدید بین سری بازی های PES و FIFA وجود داشته است ولی به نظر میرسد که با توجه به لایسنس های جدید کونامی در سال ۲۰۱۶ این رقابت با فیفا بیشتر از بیش خواهد شد.
    بنابر این به گفته ی کونامی PES2016 کاملترین بازی فوتبال از سری های خودش میباشد که قرار است همه را شگفت زده کند…
    قرار است به زودی جزئیات و امکانات جدید این بازی منتشر بشود.
    این بازی به احتمال زیاد در اواسط مهرماه ۹۴ برای کنسول های PS3وPS4وPC روانه بازار خواهد شد.
    لایسنس های تایید شده کونامی:
    -لیگ برتر انگلستان
    -لیگ برتر برزیل
    -لیگ سری آ و بی ایتالیا
    -لالیگا و لیگ آدلانته اسپانیا
    -لیگ قهرمانان اروپا
    -لیگ اروپا(جام یوفا)
    -لیگ ۱و۲ فرانسه
    -لیگ برتر پرتغال

6. 5 کاربر از Abas1100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

Konami همین خطا گرفتن های الکی و بی مورد رو رفع کنه، لایسنس کردن پیشکشش!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Abas1100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هر جا سرچ کردم سیستم مورد نیاز بازی رو پیدا کنم چیزی گیرم نیومد
    هر کی اطلاعاتی داره ممنون میشم به منم بگه

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام. توی FIFA 15 قدرت دست اونی که دسته 1 داره، نیست؟ یا وقتی تکی با کامپیوتر بازی می کنی، هر چند که دسته 1 دستته، قدرت تو رو از کامپیوتر ضعیف تر نمی کنه؟ خطای الکی نمی گیره؟ این موارد توی PES 15 دیگه کشت ما رو... تمام اینا رو روی سطح World Class میگم. جواب رو بهم روی سطح World Class بگو. چون توی PES 15 بالاترین سطح Super Star ـه، من همیشه Super Star میزنم! منظورم از این که قدرت دست دسته 1 ـه اینه که مثلاً تو دسته 2 یی، رفیقت دسته 1. وقتی تو پاس میدی، سانتر می کنی، یا حتّی شوت گل میزنی یا حتّی بالاتر از همه ی اینا وقتی توپ زیر پاته و داری راه میری، رفیقت که دسته یکه، می تونه به راحتی و بدون زحمت توپو از زیر پات در بیاره یا پاس ها و سانترهاتو ببره و حتّی شوت های گلتو دفع کنه، فقط و فقط به خاطر این که دسته یکه؟ توی PES 15 و اینجوری که بچّه ها میگن، توی PES 14 هم این موارد ناجوانمردانه هستش. می خوام ببینم اگه FIFA 15 اینجوری نیست، از این به بعد FIFA بازی کنم! دیگه PES شورشو در آورد! هر سال به امید رفع شدن این خطاهای مزخرفش میشینیم ولی هر سال که میگذره، عوض این که این خطاهای بی مورد رو رفع کنه، میاد رو انیمیشن کار می کنه! درسته که انیمیشن و قیافه های بازیکنا تو PES خیلی خیلی از FIFA سرتره ولی به خاطر این خطاهای واقعاً بی مورد و الکی مجبورم اگه FIFA اینجوری نباشه، سمت FIFA بیام. خواهشاً جواب بده. مرسی...
    شما حالت خوبه ؟! دسته 1 قویتره ؟!!!! اینارو از کجا میارین والا من نمیدونم ! .

ی شوت نمیشه زد!!!!!!!!!!!!
    همش مسخره میزنه.
    اصلا پس از سال 2013 به بعد دگ مرد
    RIP 2002-2013

شوتهای PES 2015 بسیار عالی هستن و جون دار . نکنه شما نسخه 14 رو هنوز بازی میکنی فکر کردی 15 هستش ؟!

الان این مقایسه گیم پلی بود ؟!

هنوز هیچ گیم پلی از بازی منتشر نشده و تا 25 روز دیگه هم فکر نکنم منتشر بشه.

هر چی رو کپی نکنیم .

Konami همین خطا گرفتن های الکی و بی مورد رو رفع کنه، لایسنس کردن پیشکشش!
    داوری بازی به نظرم مشکلی نداره به نظرم بهترین داوری رو از نسخه 6 داره فقط یه مورد داره اونم اینکه کارت زرد بیش از اندازه میده . همین .

شواهد اینو میگه که سیستم مورد نیاز بازی فرقی با نسخه 15 نخواهد داشت . یه چیزی شبیه به اون.

.................................................. .................................................. ....................

دوستان قرار نیست همیشه بازی رو ببریم . اگه بازی ما مورد داره به بازی ایراد نگیریم .

10. این کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

جناب TM! اینایی که من گفتم، مشکل من یکی نیست! چیزیه که همه الآن چند ماهه بهش معترضن و Konami تو این 4 تا آپدیتی که داد، هیچ کدوم از این مشکلات رو رفع نکرد. اتّفاقاً تو Super Star تا 12 تا هم گل زدم! 12-2 بردم. شما خوش باش...

آخر فروم باز IRAN_KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بازی اواخر شهریور انتشار پیدا می کنه باید بزودی اعلام کنن امیدوارم بیشتر روی گرافیک کار کنن تا از نظر گرافیکی هم کم نداشته باشه اینطور که گفتن پیشرفت چشم گیری داره !

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

جناب TM! اینایی که من گفتم، مشکل من یکی نیست! چیزیه که همه الآن چند ماهه بهش معترضن و Konami تو این 4 تا آپدیتی که داد، هیچ کدوم از این مشکلات رو رفع نکرد. اتّفاقاً تو Super Star تا 12 تا هم گل زدم! 12-2 بردم. شما خوش باش...
    والا من با دوستم بازی میکنم و اصلا این که شما میگی رو ندیدم . به نظر من این مساله روانی هستش و تلقین کردی به خودت که دسته 1 قویتره .
    شما برای اثبات حرفت باید مدرک و سند بیاری . از اعتراض های خارجی ها در این مورد هم برام بیاری ممنون میشم . منتظرم

بازی اواخر شهریور انتشار پیدا می کنه باید بزودی اعلام کنن امیدوارم بیشتر روی گرافیک کار کنن تا از نظر گرافیکی هم کم نداشته باشه اینطور که گفتن پیشرفت چشم گیری داره !
    منتظر نمیخواد دیگه تریلر بازی منتشر شد و صحنه هایی از بازی رو دیدیم . گرافیک بازی پیشرفت انچنانی نخواهد داشت که تحول عظیم باشه و نباید هم انتظار اینو داشت هرسال گرافیک بازی تغییر کنه فقط به طور حتم بهبود هایی رو در نورپردازی، بافت ها ، رنگ بندی و...خواهیم دید . گرافیک بازی به نظرم سطحش بالاست . بهتون قول میدم سیستم مورد نیاز بازی با نسخه 15 فرقی نداره .

راستی دوستان بهتون گفنم مثل نسخه 15 گرافیک نسخه PC با کنسولها فرق داره اما محسوس نیست .

14. این کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •