تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نشانه های پاور ضعیف

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض نشانه های پاور ضعیف

سلام ، من یه پاور مدل axtrom xt-psu600s داشتم گه حدود 5 سال پیش خریدم برای کارت gts 250 1g .
    چند روز پیش سیستم رو ارتقا دادم به i5 4460 و gtx960 zotac amp و برد گیگا p85 .
    پاور از نظر اسمی مشکلی نداشت و دیگه عوضش نکردم ، ویندوز رو که نصب کردم ارور blue screen می داد 5 دقه یک بار و ریستارت می کرد اما اگر وارد بازی می شدم دیگه ریستارت نمی کرد ، از بازی میومدم بیرون دوباره 5 دقه بعد ارور میومد ، از اول ویمدوز نصب کردم و درایور های مادربرد رو اپدیت شده نصب کردم و مشکل حل شد ، چک کردم دیدم خود درایور که روی سی دی مادربرد بود باعث ریستارت می شد ، الان دیگه مشکلی ندارم اما سوالم اینه که ممکنه blue screen به پاور مربوط باشه چون اگر به قطعاتم اسیب بزنه بدبخت میشم ، الان ویچر 3 رو هم راحت بازی میکنم و واقعا نمیدونم چطور میشه فهمید پاور مشکل داره یا نه. اگر مشکل داشته باشه چطور خودش رو نشون میده؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام ، من یه پاور مدل axtrom xt-psu600s داشتم گه حدود 5 سال پیش خریدم برای کارت gts 250 1g .
    چند روز پیش سیستم رو ارتقا دادم به i5 4460 و gtx960 zotac amp و برد گیگا p85 .
    پاور از نظر اسمی مشکلی نداشت و دیگه عوضش نکردم ، ویندوز رو که نصب کردم ارور blue screen می داد 5 دقه یک بار و ریستارت می کرد اما اگر وارد بازی می شدم دیگه ریستارت نمی کرد ، از بازی میومدم بیرون دوباره 5 دقه بعد ارور میومد ، از اول ویمدوز نصب کردم و درایور های مادربرد رو اپدیت شده نصب کردم و مشکل حل شد ، چک کردم دیدم خود درایور که روی سی دی مادربرد بود باعث ریستارت می شد ، الان دیگه مشکلی ندارم اما سوالم اینه که ممکنه blue screen به پاور مربوط باشه چون اگر به قطعاتم اسیب بزنه بدبخت میشم ، الان ویچر 3 رو هم راحت بازی میکنم و واقعا نمیدونم چطور میشه فهمید پاور مشکل داره یا نه. اگر مشکل داشته باشه چطور خودش رو نشون میده؟

بلواسکرین هر علتی میتونه داشته باشه یکیش میتونه از پاور باشه علت های دیگری هم داره یکیش هم میتونه از درایور ها باشه حتی بعضی کرک ها و پچ های بازی و نرم افزار هم میتونن باعث این مشکل بشن اگر با تعویض درایور دیگه مشکلتون حل شده پس به احتمال زیاد مشکلتون از همون درایور بوده نشانه های ضعیف بودن پاور هم زیاده یکیش بلواسکرین است ریست شدن سیستم هنگ کردن افت سرعت روشن سیستم با تاخیر خاموش شدن و افت فریم در بازی ها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •