تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: انتشار لینوکس مینت 17.1 --- Linux Mint 17.1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض انتشار لینوکس مینت 17.1 --- Linux Mint 17.1

کلمنت لفور اعلام کرد لینوکس مینت ۱۷.۱، یک توزیع محبوب برپایه اوبونتو، منتشر شد: «تیم مینت مفتخر است اعلام کند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (بر پایه اوبونتو ۱۴.۰۴) ویرایش‌های ماته و سینامون با اسم رمز 'Rebecca' منتشر شد. لینوکس مینت ۱۷.۱ نسخه‌ای با پشتیبانی بلند مدت است و تا سال ۲۰۱۹ پشتیبانی خواهد شد. این نسخه با نرم‌افزارهای به روز رسانی شده و ویژگی‌های جدید بسیاری که کار با مینت را برای شما ساده‌تر نیز خواهد کرد، منتشر شده است. لینوکس مینت ۱۷.۱ ویرایش ماته با دو مدیر پنجره نصب و پیکربندی شده به صورت پیش‌فرض، منتشر شد. مدیر پنجره‌های ویرایش ماته: Marco مدیر پنجره میزکار ماته است که در صورت پشتیبانی سخت‌افزار شما از آن، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن شما را شگفت زده خواهد کرد؛ کامپیز یک مدیر پنجره پیشرفته موجود برای لینوکس است. هنگامی که از افکت‌های میزکار سخن به میان می‌آید، احتمالا کامپیز جالب توجه‌ترین گزینه است.

2. این کاربر از linuxcd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام
    من تازه وارد در زمینه لینوکس هستم.
    در هنگام نصب فقط درایو c رو میبینیم و بقیه درایوها بصورت کلی حجم باقی مانده هارددیسک نمایش داده میشه.
    اینم بگم من میخوام ویندوز ۷ و لینوکس مینت ۱۷.۱kde رو روی دو درایو جداگانه نصب کنم
    لطفا راهنماییم کنید

فرستاده شده از GLX spark 1ِ من با Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.
    مواظب باش کل هاردتو پاک نکنی.موقع نصب واسه انتخاب درایو چند تا گزینه هست.اولیش به گمونم مربوط به تمام هارده.دو سه تا گزینه پایینتر یکیش توش کلمه manual select drive یا یه چیزی شبیه این هست که باید اونو انتخاب کنی.
    سیستم فایل درایو لینوکسی با ویندوز فرق داره.توی ویندوز fat و ntfs هست.ولی لینوکس ext3 , reiserfs و ...هست.بنابراین درایوی رو که با توش لینوکس نصب میکنی توی ویندوز قابل مشاهده نیست.البته یه نرم افزارهایی واسه اینکار وجود داره.
    اگه دوست نداری درایو لینوکسی درست کنی میتونی فایل ستاپ رو که توی سی دی لینوکس هست رو اجرا کنی.یه درایو مجازی بصورت یه فایل درست میکنه و روی اون لینوکس نصب میکنه و تمام مراحل نصبو انجام میده و توی منوی بوت ویندوز لینوکس مینت رو اضافه میکنه.بنابراین دیگه درایوت فرمت نمیشه.تنها چیزی که هست اینه که اونوقت لینوکس درایوی رو که فایل مجازی توشه رو نشون نمیده.که مشکل خاصی نیست.
    Last edited by paveej; 05-08-2015 at 19:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

دقیقا روی حالت manual درایوهارو نشون نمیده

فرستاده شده از GLX spark 1ِ من با Tapatalk

6. این کاربر از nasser313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.
    مواظب باش کل هاردتو پاک نکنی.موقع نصب واسه انتخاب درایو چند تا گزینه هست.اولیش به گمونم مربوط به تمام هارده.دو سه تا گزینه پایینتر یکیش توش کلمه manual select drive یا یه چیزی شبیه این هست که باید اونو انتخاب کنی.
    سیستم فایل درایو لینوکسی با ویندوز فرق داره.توی ویندوز fat و ntfs هست.ولی لینوکس ext3 , reiserfs و ...هست.بنابراین درایوی رو که با توش لینوکس نصب میکنی توی ویندوز قابل مشاهده نیست.البته یه نرم افزارهایی واسه اینکار وجود داره.
    اگه دوست نداری درایو لینوکسی درست کنی میتونی فایل ستاپ رو که توی سی دی لینوکس هست رو اجرا کنی.یه درایو مجازی بصورت یه فایل درست میکنه و روی اون لینوکس نصب میکنه و تمام مراحل نصبو انجام میده و توی منوی بوت ویندوز لینوکس مینت رو اضافه میکنه.بنابراین دیگه درایوت فرمت نمیشه.تنها چیزی که هست اینه که اونوقت لینوکس درایوی رو که فایل مجازی توشه رو نشون نمیده.که مشکل خاصی نیست.
    این مطالب مربوط به Linux Mint 7 Gloria هست و توی نسخه 17.2 که دانلود کردم فایل ستاپ وجود نداشت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •