تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: lenovo y5070 مدل 2015

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ببینید دوستان , ایسوس هم خوب نیست ولی قبول کنید جنسش از لنوو بهتره حداقل . و حالا که برندی مئل وایو که قدرت بالایی در سری ویندوزی محسوب میشد دیگه نیست سری گیم ایسوس شده برند شاخ بازار و تا حدودی هم سری XPS از DELL به عنوان برند لوکس میان رده ویندوزی .

متاسفانه ( حداقل برای من ) جنس و کارایی لنوو حس توهین به شعور مصرف کننده رو میده . شما ریویو دوست عزیزمون در صفحه قبل در باره مدل Y رو بخونید بهتر متوجه عمق فاجعه میشید

در رابطه با حرف دوست عزیزی که گفتن تست نهایی نمیشه هم مخالفم چون مدل های ریفر فکتوری این برند پر بازاره پس یعنی یک تست نهایی وجود داره که مدل های مشکل دار شناسایی و جدا میشن .
    ببیند جنس لپ تاپ نامناسب نیست اما بی سلیقگی تو طراحی موج میزنه...مثلا جنس بدنه از آلومینیوم برس خورده با کیفیته ولی داخل و فریم از جنس پلاستیک کم یا بی کیفیته ولی بازهم قابل قبوله با این حال پیاده سازی بدنه بر روی شاسی به بدترین شکل انچام شده و لبه های تیز فلز بیرون زده و حس بدی به آدم میده. یا مثلا هنگام تایپ کردن فریم دور کیبورد فرو میره.همه اینها در برابر قیمت بسیار پایین قرار می گیره که این مسائل رو توجیح می کته.

2. این کاربر از Xathura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال VahidDG2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    CAPCOM

پيش فرض

ببیند جنس لپ تاپ نامناسب نیست اما بی سلیقگی تو طراحی موج میزنه...مثلا جنس بدنه از آلومینیوم برس خورده با کیفیته ولی داخل و فریم از جنس پلاستیک کم یا بی کیفیته ولی بازهم قابل قبوله با این حال پیاده سازی بدنه بر روی شاسی به بدترین شکل انچام شده و لبه های تیز فلز بیرون زده و حس بدی به آدم میده. یا مثلا هنگام تایپ کردن فریم دور کیبورد فرو میره.همه اینها در برابر قیمت بسیار پایین قرار می گیره که این مسائل رو توجیح می کته.
    دوستان ظاهر مهم نیست مهم کیفیته

من الان Vaio FW45GJ دارم که سال 88 با کمک بچه های همین انجمن خریدم البته اون زمان قیمتا مثل الان فضایی نشده بود..

خلاصه واسه دوران دانشجویی گرفته بودم که رفتم و اومدم الان بعد از نزدیک 6 سال دارم باهاش شبا دانلود میکنم یعنی در 24 ساعت 7 ساعت خاموشه ...

شده بعضی وقت ها تا 19 ساعت هم روشن بوده اونم بدون کول پد و بدون فعال بودن حالت اسلیپ خودم تا این حد فکر نمیکردم که این برند با کیفیت باشه این در حالیه که بدنش نه فلزیه نه استیل و بهمان....

خلاصه میخوام بهتون بگم دلتون طرف هر برندی و مدلی رفت و خوشتون اومد همونو بگیرید همین....

موفق باشید.....
    Last edited by VahidDG2007; 15-06-2015 at 23:12.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان ظاهر مهم نیست مهم کیفیته

من الان Vaio FW45GJ دارم که سال 88 با کمک بچه های همین انجمن خریدم البته اون زمان قیمتا مثل الان فضایی نشده بود..

خلاصه واسه دوران دانشجویی گرفته بودم که رفتم و اومدم الان بعد از نزدیک 6 سال دارم باهاش شبا دانلود میکنم یعنی در 24 ساعت 7 ساعت خاموشه ...

شده بعضی وقت ها تا 19 ساعت هم روشن بوده اونم بدون کول پد و بدون فعال بودن حالت اسلیپ خودم تا این حد فکر نمیکردم که این برند با کیفیت باشه این در حالیه که بدنش نه فلزیه نه استیل و بهمان....

خلاصه میخوام بهتون بگم دلتون طرف هر برندی و مدلی رفت و خوشتون اومد همونو بگیرید همین....

موفق باشید.....
    شما کیفیت سونی رو مقایسه نکنید، اگرم پلاستیک یا پلی کربتاته از بهترین نوعشه، برعکس لنوو که با انگشت فرو میره. وقتی دارید ۴ میلیون پول می دید حداقل انتظار دارید لبه لپ تاپ بیرون نزده باشه...البته من هرکی دیدم vaio داشته ناراضی بوده. من خودم یدونه Dell Inspiron دارم که پنج ساله شاید ۳۰۰ ساعت خاموش بوده ) هنوزم بجز سی دی رامش سالمه.
    Last edited by Xathura; 16-06-2015 at 09:11.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

تایید میشه سونی جزوه با کیفیت ترین لپتاپ ها بوده
    من خودم داشتم ۵ سال عین ساعت کار میکرد

6. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

بنده عرض کردم خدمتتون، خودم لپ تاپو تهیه کردم از دیجی کالا، فاکتورش هم موجوده، امر بفرمایید براتون ارسال کنم، اگر فقط من یا تعداد اندکی از کاربرا این مشکلو داشتند قابل قبول بود و من لپتاپو با مدل مشابه تعویض می کردم، اما بعد از اینکه به دنبال حل مشکلات تو اینترنت هرکدوم از مشکلات رو سرچ کردم متوجه شدم که تعداد لپ تاپهای مشکل دار خیلی زیاد بوده، طوری که حتی ویدئو های زیادی در این باره هم تهیه شده و حتی تو برخی از ریویو های هم به مشکلات اشاره شده. قصد من هم از ذکر مشکلات آگاهی بود تا دوستان برای خرید لپ تاپ تصمیم آگاهانه بگیرند.
    دوست عزیز مدلی که شما از سایت دیجی کالا خریدین مذل IPS بود ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوست عزیز مدلی که شما از سایت دیجی کالا خریدین مذل IPS بود ؟
    من مدل کانفیگ H رو تهیه کردم که دیجیکالا نوشته بود GPU مدل 860 GTX آما در واقع چیپ 960 GTX بود. تا جایی که من می دونم پنل اسما IPS نبود ولی زوایای دید فوق العاده ای داشت و با پنل IPS برابری می کرد اما مشکل رنگ های مرده (مخصوصا زرد)خیلی تو ذوق می زد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من نمیدونم چرا بعضیا گول قیمت پایین لنوو رو میخورن.آخه یک بار با لنوو کار کنین متوجه کیفیت ساخت خیلی پایینش میشین.به نظر من نباید کانفیگ رو فدای کیفیت کرد.بنده 3 ماه پیش لپ تاپ جدید خریدم که hp envy رو انتخاب کردم.فوق العاده راضیم.کنار y5070 ببینین متوجه طراحی عالی hp میشین.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

عزیزان در صورتی که نیاز به مشاوره دارین تاپیک جدید ایجاد کنین .
    بهتره محتوای این تاپیک در حد عنوانش باقی بمونه و به سایر مباحث پرداخته نشه تا از ایجاد مگاتاپیک جلوگیری بشه ، تا احیانا خریدار بعدی قصد خرید این مدل را داشت ، بتونه به راحتی نکات مورد نظرش رو از دل تاپیک بیرون بیاره

فراموش نکنین این قسمت مشاوره خرید لپ تاپ هستش . هر گونه پرسش و پاسخ در ارتباط با برند ها و مدل هارو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . در اون قسمت می تونین به راحتی در ارتباط با مدل ها و برند ها به بحث بپردازید

با تشکر
    Last edited by Public Enemy; 21-06-2015 at 12:36.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من نمیدونم چرا بعضیا گول قیمت پایین لنوو رو میخورن.آخه یک بار با لنوو کار کنین متوجه کیفیت ساخت خیلی پایینش میشین.به نظر من نباید کانفیگ رو فدای کیفیت کرد.بنده 3 ماه پیش لپ تاپ جدید خریدم که hp envy رو انتخاب کردم.فوق العاده راضیم.کنار y5070 ببینین متوجه طراحی عالی hp میشین.
    درسته HP هم لپ تاپ های بسیار با کیفیتی میزنه ولی متاسفانه بازار ایران اشباع شده از لپ تاپ هایی که وارداتش بیشترین سود رو داشته باشه. بنده هم لنوو رو پس دادم و اپل گرفتم.

12. این کاربر از Xathura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •