تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: مشگل در وصل شدن اینترنت ایکس باکس

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض مشگل در وصل شدن اینترنت ایکس باکس

سلام دوستان من از وقتی پارس انلاین گرفتم ایکس باکسم دیگه به اینترنت وصل نمیه.....بریا دوستمم همین اتفاق افتاده...میشه بگید کجای مودمو باید تنظیم کنم که مشگل حل شه؟؟؟؟؟ من خیلی بلد نیستم میشه دقیقا بگین باید چیکار کنم و تو کدوم فیلد ها چیو پر کنم؟؟؟؟؟؟ همه ی وسایل دیگه مثل لبتابو موبایلو......وصل میشن اما ایکس باکس نه......تو رو خدا عجله دارم......ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه samannnn.hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام دوستان من از وقتی پارس انلاین گرفتم ایکس باکسم دیگه به اینترنت وصل نمیه.....بریا دوستمم همین اتفاق افتاده...میشه بگید کجای مودمو باید تنظیم کنم که مشگل حل شه؟؟؟؟؟ من خیلی بلد نیستم میشه دقیقا بگین باید چیکار کنم و تو کدوم فیلد ها چیو پر کنم؟؟؟؟؟؟ همه ی وسایل دیگه مثل لبتابو موبایلو......وصل میشن اما ایکس باکس نه......تو رو خدا عجله دارم......ممنون
    به نظر من ربطی به تنظیمات مودم نداره چون شما میگی با موباب و لپ تاپ وصل میشه پس باید ایکس باکست هم وصل بشه و تنظیمی نباید داشته باشه / با این شماره تماس بگیر قسمت پشتیبانی اونجا راهنماییت میکنن 82201

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست گرامی Xbox شما لز چه راهی به انترنت صول میشه؟ت
    ۱- مستقیم از ظریق روتر کابل Lan
    ۲- مستقیم از طریق وایرلس
    ۳- ار طریق شیرینگ اداپور در Network Sharing

بعضی وقت ها امکان داره که Dhcp به صورت اتوماتیک نباشه که بتونید IP بگیره اما با اینکه می فرمایید موبایل یا لپ تاب و صل میشه احتمال داره مشکل از اینباشه که باید به صورت دستی به Xbox که در تنظیمات شبکه اش هست DNS تعریف کنید.

4. این کاربر از codex1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست گرامی Xbox شما لز چه راهی به انترنت صول میشه؟ت
    ۱- مستقیم از ظریق روتر کابل Lan
    ۲- مستقیم از طریق وایرلس
    ۳- ار طریق شیرینگ اداپور در Network Sharing

بعضی وقت ها امکان داره که Dhcp به صورت اتوماتیک نباشه که بتونید IP بگیره اما با اینکه می فرمایید موبایل یا لپ تاب و صل میشه احتمال داره مشکل از اینباشه که باید به صورت دستی به Xbox که در تنظیمات شبکه اش هست DNS تعریف کنید.
    من ایکس باکسو از طریق وای فایش وصل میکنم.......میرم تو network and sharing center و وای فایش سیگنال مودمو تشخیص میده منم رمزو میزنم و وصل میشه همین....قسمت dns هم همه 0.0.0..0 هست..همه چیش اما ip ش تنظیمه....میشه بیشتر بگید....احتمالا مشگل از همینه.....dns رو از کجا باید بگیرم و وارد کنم؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من ایکس باکسو از طریق وای فایش وصل میکنم.......میرم تو network and sharing center و وای فایش سیگنال مودمو تشخیص میده منم رمزو میزنم و وصل میشه همین....قسمت dns هم همه 0.0.0..0 هست..همه چیش اما ip ش تنظیمه....میشه بیشتر بگید....احتمالا مشگل از همینه.....dns رو از کجا باید بگیرم و وارد کنم؟؟؟
    خیلی راحت تماس بگیرید با پارس آنلاین بعد ازشون DNS بپرسین ، احتمال زیاد دو تا DNS به شما میدن و شما باید توی قسمت تنضیمات شبکه Xbox وارد کنیم. بعد امیدوارم درست بشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

خیلی راحت تماس بگیرید با پارس آنلاین بعد ازشون DNS بپرسین ، احتمال زیاد دو تا DNS به شما میدن و شما باید توی قسمت تنضیمات شبکه Xbox وارد کنیم. بعد امیدوارم درست بشه.
    تو قسمت ای پی سه مورد داره که دستگاهم درست قرار داده خودش فکر کنم....اما زنگ زدم دی ان اس رو گرفتم:اولی 91.99.99.99 دومی هم8.8.8.8 و وارد کردم اما بازم وصل نمیشه.....عجب گیری کردیما......الا نباید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟جالب اینه دوستمم دقیقا همین مشگلو داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تو قسمت ای پی سه مورد داره که دستگاهم درست قرار داده خودش فکر کنم....اما زنگ زدم دی ان اس رو گرفتم:اولی 91.99.99.99 دومی هم8.8.8.8 و وارد کردم اما بازم وصل نمیشه.....عجب گیری کردیما......الا نباید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟جالب اینه دوستمم دقیقا همین مشگلو داره
    دوست گرامی مظمن هستین که توی قسمت مربوط به DNS Settings وارد می کنید؟

همینطور که می بینید دو جا بیشتر برای وارد کردن وجود نداره، بعد هم که وارد کردید از توی خود Xbox و باز هم قسمت تنظیمات شبکه بگذارید بک تست شبکه بگیره خودش به شما علت اشکل پیدا می کنه به شکا گزارش میده، از اینجا می تونید متوجه بشید به اینترنت وصل میشه یا نه!!!

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست گرامی مظمن هستین که توی قسمت مربوط به DNS Settings وارد می کنید؟

همینطور که می بینید دو جا بیشتر برای وارد کردن وجود نداره، بعد هم که وارد کردید از توی خود Xbox و باز هم قسمت تنظیمات شبکه بگذارید بک تست شبکه بگیره خودش به شما علت اشکل پیدا می کنه به شکا گزارش میده، از اینجا می تونید متوجه بشید به اینترنت وصل میشه یا نه!!!

من دقیقا همونجایی وارد کردم که تو تصویر اول نوشته 192.168.1.1 و بعدش 0.0.0.0 ..........درسته دیگه...نه؟؟؟؟ بعد تست میگرم تو قسمتی که به اینترنت باید وصل بشه ضضربدر قرمز میزنه......

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

الان رفتم تو تنظیمات مودم دی ان اس رو چیز دیگه ای نوشته....رفتم ایکس باکسو گذاشتم روی اتوماتیک و همه چیزو مثل مودمم نوشت...همه چیز تطابق داشت با چیزی که تو تنظیمات مودم دیدم و بازم وصل نشد رو حالت اتوماتیک........نوشته بود 213.217.60.172 و دومی هم جای 172.................170 داشت همین....با چیزی که از طرف شرکت گفتن فرق داشت...چیکار کنم حالا
    Last edited by امیر تتلو; 28-05-2015 at 15:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

الان رفتم تو تنظیمات مودم دی ان اس رو چیز دیگه ای نوشته....رفتم ایکس باکسو گذاشتم روی اتوماتیک و همه چیزو مثل مودمم نوشت...همه چیز تطابق داشت با چیزی که تو تنظیمات مودم دیدم و بازم وصل نشد رو حالت اتوماتیک........نوشته بود 213.217.60.172 و دومی هم جای 172.................170 داشت همین....با چیزی که از طرف شرکت گفتن فرق داشت...چیکار کنم حالا
    این کار و تست کنید، حدود ۳۰ ثانیه هم Xbox و هم مودم خاموش کنید و بعد هر دو رو با هم روشن کنید. نتیجه به من اعلام کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •