تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: بعد از نصب درایور ویندوز بالا نمی آید

داره خودمونی میشه vipmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض بعد از نصب درایور ویندوز بالا نمی آید

سلام به متخصصین عزیز
    من ویندوز ۸.۱ ۶۴بیت را روی لپتاپ asus ux31e نصب کردم. کار میکردم باهاش. اومدم درایورهای ویندوز را از سایتش گرفتم نصب کردم بعد که ریستارت کردم دیگه بالا نیومد
    مینویسه windows automatic repairing
    بعدش یک صفحه آبی میاره که عکسش را گذاشتم

خواهش میکنم کمک کنید بدون چجوری بدون اینکه اطلاعاتم پاک شه ویندوز را بازیابی کنم؟ کلید f8 هم امتحان کردم کار نمیده برای سیف مود. چیکار کنم؟

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام . شما چند راه دارید یکی refresh کردن ویندوز 8.1 ، که فایل های شما رو پاک نمیکنه ولی برنامه هایی که نصب کردید رو پاک میکنه . آموزش refresh کردن ویندوز 8.1 توی اینترنت هست خودتون چک کنید . مورد بعدی restore کردن ویندوز به قبل از نصب درایورها هست که باید همین مسیری رو که برای refresh کردن میرید رو برید ولی به جای refresh گزینه ی restore رو انتخاب کنید و اگر شد به زمانی قبل از نصب درایور برگردید! آموزش این هم توی اینترنت هست . باید dvd ویندوز خودتون رو داشته باشید که از روی اون بوت کنید . یک مورد دیگه این هست که اگر فایل های مهمی دارید میتونید از روی dvd ویندوزتون بوت کنید و بعد که وارد نصب ویندوز شد کلید های shift و f10 رو بزنید تا command prompt باز بشه . یه پیغامی هست که با تایپ کردنش notepad شما بالا میاد و از طریق اون و رفتن به منوی file و کلیک روی open میتونید درایوهای ویندوز خودتون رو ببینید و اگر فلش یا هارد جدا دارید وصل کنین و راحت فایل هاتون رو کپی کنید و بردارید . و بعد دوباره ویندوز جدید نصب کنید! ببخشید چون تا حالا انجام ندادم خودم نمیدونم باید چه فرمانی رو برای بالا اومدن notepad بنویسید . کلی گویی کردم میدونم ببخشید .
    Last edited by jimrako; 26-05-2015 at 23:38.

3. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

:n25مررسی یک دنیا، با دی وی پی ویندوز رفرش کردم درست شد، فعلن به یه مشکل دیگه برخوردم، یه بار دیگه رفرش میکنم اگه نشد بهتون میگم کمکم کنید. فقط از وقتی ویندوز ۸.۱ را نصب کردم همش هنگ میگنه هی باید رفرش کنم نمیدونم چرا:(:

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مجدد سلام
    این بار ویندوز را گذاشنم رفرش کردم نشد، قسمت troubleshoot رفتم بعدش این صفحه اومد. چیکار کنم؟:(

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •