تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 123 اولاول ... 4585919293949596979899105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 1227

نام تاپيک: تست سرعت اینترنت سرویس دهنده های ADSL , Wimax و ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سرعت شبانه سرویس ۱۶ مگ شرکت «توسعه رسان پاسارگاد»
    با شرکت صحبت کردم و توافق شد ماهیانه ۱۵ تومن اضافه پرداخت کنم تا سرعت ساعات رایگان کم نشه.
    Last edited by آرین 0098; 15-07-2018 at 15:46.

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

اینترنت ADSL یک مگابایت نامحدود داتک تهران

3. این کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

مخابرات کدوم شهرید؟

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
    تهران . ولی خب جدیدا دیگه سرعتش واقعی شده و همون ۱ مگابیت شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

با شرکت صحبت کردم و توافق شد ماهیانه ۱۵ تومن اضافه پرداخت کنم تا سرعت ساعات رایگان کم نشه.
    گویا مصیبت من با این شرکت عقب افتاده تمومی نداره ... امروز برداشته میگه اون پول به خاطر این بود که سرعتت کم نشه، وگرنه ترافیکت حساب میشه !

میگم مگه ک***م خله که پول بدم و تازه حجم مصرفیم حساب هم بشه؟

به زودی یه تاپیک درباره طرح های این شرکت می زنم تا مختون دود کنه.

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

20mb home wireless

پینگ اسیاتک خیلی بالاست هم داخل هم خارج .اگه کسی با شبکه ی اسیاتک پینگ پایین تر داره اینجا تست بزاره .

7. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

اینم سرعت اینترنت شاتل

9. این کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

20mb home wireless

پینگ اسیاتک خیلی بالاست هم داخل هم خارج .اگه کسی با شبکه ی اسیاتک پینگ پایین تر داره اینجا تست بزاره .

داداش اگه شما مشترک وایرلسی باید یقه ی آساتک اهواز رو بگیری چون به احتمال 99% مشترکین دکل هاش زیاد شده و پهنای باندی کافی نداره و همچنین به خاطر خساست اکسس پوینت های بیشتری به دکل اضافه نمیکنن
    بهت قول میدم سیستمشون میکروتیک 5 سال پیشه که هنوز پورت لن یک گیگابیتی داره

11. این کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

داداش اگه شما مشترک وایرلسی باید یقه ی آساتک اهواز رو بگیری چون به احتمال 99% مشترکین دکل هاش زیاد شده و پهنای باندی کافی نداره و همچنین به خاطر خساست اکسس پوینت های بیشتری به دکل اضافه نمیکنن
    بهت قول میدم سیستمشون میکروتیک 5 سال پیشه که هنوز پورت لن یک گیگابیتی داره

ممنون ، پی وی شما رو هم خوندم. اکسس پوینت هاش فکر کنم مشکل داره چون لینک کماکان برقراره ولی گاهی برای چند ساعت ای پی نمیگیره یا کانکشن رو ریجکت میکنه اکسس پوینت. و ارور پورت میده .پشتیبانیش هم چرت میگه (پوسیدگی سیم و سیگنال نامناسب و ....) شایدم از اکانتینگ باشه .من تا حالا مشکلی با پهنای باند نداشتم چون چند ساله که وضعیت پهنای باند همینه(داغون) ولی پینگ قبلا روی 100 بود الان بین 140 تا 180 شده حتی توی اینستا دیدم که مشترکین دی اس ال هم گفته بودن پینگش زده بالا تو کل کشور .واقعا شرکت داغونیه.از پیشگامان هم وایرلس دارم پینگش وحشتناکه سرعت تک کانکشن هم دیال اپی و با idm فقط میشه رسش رو کشید . پینگ و سرعت شما با شاتل از فرانکفورت چقدره ؟
    مبین نت نداری ببینیم سرعتش توی اهواز چطوره ؟
    Last edited by ahwazp30; 16-07-2018 at 19:48.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

ممنون ، پی وی شما رو هم خوندم. اکسس پوینت هاش فکر کنم مشکل داره چون لینک کماکان برقراره ولی گاهی برای چند ساعت ای پی نمیگیره یا کانکشن رو ریجکت میکنه اکسس پوینت. و ارور پورت میده .پشتیبانیش هم چرت میگه (پوسیدگی سیم و سیگنال نامناسب و ....) شایدم از اکانتینگ باشه .من تا حالا مشکلی با پهنای باند نداشتم چون چند ساله که وضعیت پهنای باند همینه(داغون) ولی پینگ قبلا روی 100 بود الان بین 140 تا 180 شده حتی توی اینستا دیدم که مشترکین دی اس ال هم گفته بودن پینگش زده بالا تو کل کشور .واقعا شرکت داغونیه.از پیشگامان هم وایرلس دارم پینگش وحشتناکه سرعت تک کانکشن هم دیال اپی و با idm فقط میشه رسش رو کشید . پینگ و سرعت شما با شاتل از فرانکفورت چقدره ؟
    مبین نت نداری ببینیم سرعتش توی اهواز چطوره ؟
    متاسفانه آسیاتک اهواز شرکت راصد مارال رو خریده و از قطعات اون ها داره استفاده میکنه. حالا باز اکسس پوینت های راصد مارال یوبیکیوتی بود اما ببینید هر اکسس پوینت یوبی کیوتی یا میکروتیک اگر N باشه خروجی 150 مگابیت رو داره اگر AC باشه خروجی 450 مگابیت رو داره. در اهواز 95% شرکت های وایرلس هنوز روی تکنولوژی N هستند و متاسفانه بخاطر حساست نه حاضر هستند اکسس پوینت هاشون رو ارتقا بدن نه حاضرن به اکسس پوینت های دکل شون رو اضافه کنن همچنین دیش های بک هال شون روی هر دکل هم قدیمی و نمیتونه پکت منیج درستی کنه برای همینه که شما الان سرعت دانلود خوبی داری اما پینگت متغییر و بالا پایین باشه و یا نمیتونی آیپی بگیری
    متاسفانه به شرکت هم زنگ بزنی گردن نمیگیره و مشکل رو میندازه گردن نویز محیط و ....
    البته مشکلینگ سراسری بود برای من هم حدود دوهفته بسیار نوسان داشت ( بخاطر سیستم جدید فیلترینگ کشور برای مقابله با تلگرام ) که درست شد با پیگیری ها.
    اینم سرعت من با سرور فرانکفورت

14. این کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

متاسفانه آسیاتک اهواز شرکت راصد مارال رو خریده و از قطعات اون ها داره استفاده میکنه. حالا باز اکسس پوینت های راصد مارال یوبیکیوتی بود اما ببینید هر اکسس پوینت یوبی کیوتی یا میکروتیک اگر N باشه خروجی 150 مگابیت رو داره اگر AC باشه خروجی 450 مگابیت رو داره. در اهواز 95% شرکت های وایرلس هنوز روی تکنولوژی N هستند و متاسفانه بخاطر حساست نه حاضر هستند اکسس پوینت هاشون رو ارتقا بدن نه حاضرن به اکسس پوینت های دکل شون رو اضافه کنن همچنین دیش های بک هال شون روی هر دکل هم قدیمی و نمیتونه پکت منیج درستی کنه برای همینه که شما الان سرعت دانلود خوبی داری اما پینگت متغییر و بالا پایین باشه و یا نمیتونی آیپی بگیری
    متاسفانه به شرکت هم زنگ بزنی گردن نمیگیره و مشکل رو میندازه گردن نویز محیط و ....
    البته مشکلینگ سراسری بود برای من هم حدود دوهفته بسیار نوسان داشت ( بخاطر سیستم جدید فیلترینگ کشور برای مقابله با تلگرام ) که درست شد با پیگیری ها.
    اینم سرعت من با سرور فرانکفورت
    ولی شرایط شما الان خیلی بهتر از منه بزرگترین حسنش هم اینه که همون تعرفه های adsl رو دارید استفاده میکنید ولی من تعرفه های دی اس ال رو نمیتونم بگیرم و باید از همون تعرفه های وایرلس استفاده کنم که خیلی گرونه کیفیت هم پایین .
    برای حل مشکلم فکر کنم بهترین راه ptp باشه .اینطوری دیگه هم مشکل پهنای باند ندارم و هم پینگ میاد پایین ولی هزینه میزاره روی دستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •