تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره خرید پودر HP 1102W laser

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

11 مشاوره خرید پودر HP 1102W laser

سلام دوستان
    من کارتریج رو دو بار شارژ کردم و هر دو بار کیفیتی نصف کیفیت اون پرینت هایی که فابریک بود رو گرفتم !! و هر دفعه هم قبل اینکه پودر شارژ شده تمام بشه مجبور شدم دوباره برم شارژ کنم چون کیفیت خیلی بد یعنی کمرنگ هست !!
    میخوام از این به بعد خودم شارژ کنم و نمیتونم چه پودری بخرم !! دوستان مارک خاصی میتونند معرفی کنند ؟ که پررنگ پرینت بگیره ؟ آخه دفعه اول (اون 1500 برگی که با پودر فابریک پرینت گرفتم) خیلی پررنگ بود !! یعنی تا اخرین مولکول پودر استفاده شد و خود پرینتر هشدار داد که باید کارتریج شارژ بشه !!! تا جوهر اخر خیلی پررنگ میگرفت !! ولی از وقتی که شارژ کردم کلا کمرنگ هست و قبل اینکه تموم بشه مجبور به شارژ دوباره میشم !!
    دوستان چه مارکی خوبه ؟ لطفا سریع جواب بدید که برم بخرم
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

وای شگفت زده شدم از این همه استقبال
    دوستان لطف داشتن و کلی راهنمایی کردن
    چرا کسی جواب نمیده ؟
    ما رفتیم یه مدل پودر خریدیم !! حالا دوستان اگه میشه یه راهنمایی در مورد گریس هادی برق بکنند !!! این رو از کجا میشه تهیه کرد ؟ یا چه چیزی میشه به جاش استفاده کرد ؟ گریس ماشین میشه ؟ یا روغن ؟ یه جا دیدم میگفت پودر بچه استفاده کنید !! ؟؟؟
    دوستان راهنمایی کنند
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

وای شگفت زده شدم از این همه استقبال
    دوستان لطف داشتن و کلی راهنمایی کردن
    چرا کسی جواب نمیده ؟
    ما رفتیم یه مدل پودر خریدیم !! حالا دوستان اگه میشه یه راهنمایی در مورد گریس هادی برق بکنند !!! این رو از کجا میشه تهیه کرد ؟ یا چه چیزی میشه به جاش استفاده کرد ؟ گریس ماشین میشه ؟ یا روغن ؟ یه جا دیدم میگفت پودر بچه استفاده کنید !! ؟؟؟
    دوستان راهنمایی کنند
    ممنون
    سلام
    همون پودر بچه استفاده بکن... خیلی خوبه
    تونر هم اکونومیک ژاپن عالیه .. کلن اینو بدون که وقتی شارژ میکنی باید افت کیفیت داشته باشی ولی به میزان خیلی کم .. یعنی نزدیک به صفر ..
    صفر هیچ وقت منطقی نیست چون بالاخره شما داری از کارتریجی که قبلا کار کرده دوباره کار میکشی ... البته به غیر از تونر مسائل دیگه ای هم در نتیجه کار دخیل هستن ... اما خب تونر خیلی مهمه ... معمولن برای شما که میخوای فقط دستگاه خونه تون رو شارژ کنی همین تونر خوب همیشه کرات رو راه میندازه
    موید باشید

4. این کاربر از Shabdisk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

پودر بچه گریس هادی نیست. پودر بچه برای نرمتر چرخیدن بلید روی درام می زنن. همون تونر هم بمالی روش همون کار رو می کنه که یه موقع بلید گیر نکنه و یا نشکنه. گریس هادی هم نزدی مهم نیست. معمولا نمی زنن. یه روغن نوک مدادی رنگ اکلیلی هستش.
    تونر هم می تونی کرونا بگیری. البته نگفتی مدل دستگاهت چی هست.

6. این کاربر از h_khozooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •