تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: لطفا پس از مرگ مرا :

راي دهنده
40. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • در خاک دفن کنید

10 25.00%
  • بسوزانید

9 22.50%
  • برای تحقیقات و آموزش پزشکی استفاده کنید

15 37.50%
  • سایر موارد (نام ببرید)

6 15.00%
صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: بعد از مرگ با بدن خود چه کنیم؟ (اخطار: اگر احساس می‌کنید این تاپیک به هر دلیلی (سن، بیماری و ...) مناسب شما نیست وارد آن نشوید.)

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دیرم شده !
    لذت !؟ جالب بود واقعا
    مگه شما چند سالتونه؟ 60 سال؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

این پاسخ ربطی به تاپیک نداره

اما خواسته مهم من از بازماندگانم اینه که آخوند ماخوند بالای قبرم نیارن و روضه و موضه هم خونده نشه

جسذم به احتمال زیاد مثل خیلیای دیگه در خاک مدفون خواهد شد.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سایر موارد
    بعد مرگ دوست دارم خوراک کفتاران ولاشخوران یا سگی گربه ای بشم حداقل خوراک حیوانات شدن وسیر شدن وکیف کردن ومقاومت برا زندگی بیشترشون
    گوشت انسان مانند خوک لذیذ وپراز چربی هست قویشون میکنه

4. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سایر موارد
    بعد مرگ دوست دارم خوراک کفتاران ولاشخوران یا سگی گربه ای بشم حداقل خوراک حیوانات شدن وسیر شدن وکیف کردن ومقاومت برا زندگی بیشترشون
    گوشت انسان مانند خوک لذیذ وپراز چربی هست قویشون میکنه
    اتفاقا منم به این مورد فکر میکردم.

بعضی وقتا که به راههای خودکشی فکر میکنم به این فکر میکنم که خوب بود اگر یک جنگلی مخصوص این کار وجود داشت و حیوونای درنده در اونجا پرسه میزدند میرفتی درجا کشته/خورده میشدی.

البته این نوع خودکشی دردناک و ترسناکه ... مگه اینکه قبلش کلی مخدر و الکل مصرف کنی که کلا توی باد دنیا نباشی. یا اینکه طرف کلا مازوخیسم داشته باشه.

گربه؟؟؟؟؟
    گربه هم آدم میخوره امیدرض جان؟
    Last edited by Hojjatpanahi; 09-07-2018 at 01:59.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

اتفاقا منم به این مورد فکر میکردم.

بعضی وقتا که به راههای خودکشی فکر میکنم به این فکر میکنم که خوب بود اگر یک جنگلی مخصوص این کار وجود داشت و حیوونای درنده در اونجا پرسه میزدند میرفتی درجا کشته/خورده میشدی.

البته این نوع خودکشی دردناک و ترسناکه ... مگه اینکه قبلش کلی مخدر و الکل مصرف کنی که کلا توی باد دنیا نباشی. یا اینکه طرف کلا مازوخیسم داشته باشه.

گربه؟؟؟؟؟
    گربه هم آدم میخوره امیدرض جان؟

چرا قضیه رو سیاسی مکنی؟ بعد مرگ گفتن نه راهی براکشته شدن .سکته کردی فوت شدی قبل مرگ وصیت کردی گوشتت خوراک حیوانات بشه . ..مگرنه راه برا سلاخی زیاده ..بدن تیکه تیکه بشه جلو هر حیوان گوشت خوری بندازی گربه که هیچ خرهم باشه میخوره ..گوشته دیگه مزه کافور نمیده که شیرین تر وابدارتر از گوسفند هست.....اهدای عضو کار جالبی نیست مهم حال کردنه تو کی رو دیدی بعد پیوند کلیه عالی باشه وحال کنه؟ ولی یه پرس شیشلیک مشت بزن تا سال ها یادت میمونه اصل ابنه که بنده خدا حال کنه کلیه پیوندی درسته زنده نگهت میداره ولی مثل کلیه قبلیت نیست وهمیشه درد ریز داره ولی کله شیکمت هم ورم کرده شیشلیکه رو بزنی درد وورم شکم یادت میره وهیچ غذایی هم به پایه ثواب خوردن اون شیشلیکه نمیرسه ....بعد پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه ..درد عضو اهدا شده تا اخر یا شیشلیک
    Last edited by امید رض; 09-07-2018 at 04:11.

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چرا قضیه رو سیاسی مکنی؟ بعد مرگ گفتن نه راهی براکشته شدن .سکته کردی فوت شدی قبل مرگ وصیت کردی گوشتت خوراک حیوانات بشه . ..مگرنه راه برا سلاخی زیاده ..بدن تیکه تیکه بشه جلو هر حیوان گوشت خوری بندازی گربه که هیچ خرهم باشه میخوره ..گوشته دیگه مزه کافور نمیده که شیرین تر وابدارتر از گوسفند هست.....اهدای عضو کار جالبی نیست مهم حال کردنه تو کی رو دیدی بعد پیوند کلیه عالی باشه وحال کنه؟ ولی یه پرس شیشلیک مشت بزن تا سال ها یادت میمونه اصل ابنه که بنده خدا حال کنه کلیه پیوندی درسته زنده نگهت میداره ولی مثل کلیه قبلیت نیست وهمیشه درد ریز داره ولی کله شیکمت هم ورم کرده شیشلیکه رو بزنی درد وورم شکم یادت میره وهیچ غذایی هم به پایه ثواب خوردن اون شیشلیکه نمیرسه ....بعد پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه ..درد عضو اهدا شده تا اخر یا شیشلیک
    همین الان که زنده هستیم هم میتونیم یه شیشلیک مشت بزنیم به بدن خیلی از کسایی که نیاز دارن. خیلی از حیوانات مثل سگ و گربه و .. هستن که تو این تابستون گرسنه و تشنه هستن همینطور خیلی از انسان های دور و برمون که نیازمند یه تیکه نون هستن ، وقتی زنده هستیم خیلی بهتر و بیشتر میتونیم به افراد نیازمند کمک کنیم و خاطره خوردن یه غذای خوب رو براشون بسازیم.

به نظرم وقتی که میمیریم زنده ها به جسم و بودن ما بیشتر نیاز دارن اگر بدونیم حتی یه محل دفن که یاداور ما باشه میتونه به خیلیا ارامش بده مطمئنن دفن شدن رو انتخاب میکنیم میتونیم برای پژوهش علمی یا نجات جان افراد، اعضای بدنمونم اهدا کنیم و نهایتا جایی دفن بشیم که در آینده جایی برای تسکین قلب کسایی که دوستمون داشتن بذاریم .

8. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

همین الان که زنده هستیم هم میتونیم یه شیشلیک مشت بزنیم به بدن خیلی از کسایی که نیاز دارن. خیلی از حیوانات مثل سگ و گربه و .. هستن که تو این تابستون گرسنه و تشنه هستن همینطور خیلی از انسان های دور و برمون که نیازمند یه تیکه نون هستن ، وقتی زنده هستیم خیلی بهتر و بیشتر میتونیم به افراد نیازمند کمک کنیم و خاطره خوردن یه غذای خوب رو براشون بسازیم.

به نظرم وقتی که میمیریم زنده ها به جسم و بودن ما بیشتر نیاز دارن اگر بدونیم حتی یه محل دفن که یاداور ما باشه میتونه به خیلیا ارامش بده مطمئنن دفن شدن رو انتخاب میکنیم میتونیم برای پژوهش علمی یا نجات جان افراد، اعضای بدنمونم اهدا کنیم و نهایتا جایی دفن بشیم که در آینده جایی برای تسکین قلب کسایی که دوستمون داشتن بذاریم .
    منظور از شیشلیک خوردن برا حیوانات بودکه دارن جسد رو میل میکنند حسشون ... نه عضوی میره تو بدن موجودی به اسم انسان
    پژوهش علمی مثل شکنجه جسد هست...بالاخره نظر من اینه.....تا دنده وپوست واهدا کنن به مردم با شکم بالشت درست کنن بزارن زیر سرشون
    Last edited by امید رض; 09-07-2018 at 11:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

این امید رض ما هم چه حرفا که نمیزنه مغز این بشر تا کجا که نمیره.
    اصن پستاش یه سبک منحصر به فرد خودشو داره.

جلو هر حیوان
    گوشت خوری
    بندازی گربه که هیچ
    خر
    هم باشه میخوره

منظور از شیشلیک خوردن برا حیوانات بود
    خب کاربر وستا هم متوجه منظور شما شده بود دیگه دقت کن توی پستشون نوشتند خیلی حیوونا مثل سگ و گربه و حتی بعضی انسان ها گرسنه اند
    منظورشون اینه اگه واقعا میخوای گرسنه ای رو سیر کنی همین الان هم میشه بری گوشت هایی که قطعا هم از گوشت انسان برای اون موجودات مورد طبع تره بهشون بدی که بخورند.

شما کلا اهدای عضور رو رد کردی در صورتیکه عمل نیک و پسندیده ایه... حس جالبیه که باعث زنده ماندن فرد دیگه ای بشی. البته من اگر بخوام عضومو اهدا کنم در وصیتم مینویسم باید شخصی که عضو رو میگیره مورد تایید خودم باشه و بدونم که باعث زنده ماندن چه شخصی میشم.
    در مورد اینکه گفتی عضو یک فرد دیگه کیفیت و کارایی عضو خود فرد رو نداره اطلاعات زیادی ندارم که پاسخ بدم. با گذشت زمان و تکامل علم وضعیت مطلوب تری خواهد داشت.
    Last edited by Hojjatpanahi; 09-07-2018 at 12:28.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

این امید رض ما هم چه حرفا که نمیزنه مغز این بشر تا کجا که نمیره.
    اصن پستاش یه سبک منحصر به فرد خودشو داره.

خب کاربر وستا هم متوجه منظور شما شده بود دیگه دقت کن توی پستشون نوشتند خیلی حیوونا مثل سگ و گربه و حتی بعضی انسان ها گرسنه اند
    منظورشون اینه اگه واقعا میخوای گرسنه ای رو سیر کنی همین الان هم میشه بری گوشت هایی که قطعا هم از گوشت انسان برای اون موجودات مورد طبع تره بهشون بدی که بخورند.

شما کلا اهدای عضور رو رد کردی در صورتیکه عمل نیک و پسندیده ایه... حس جالبیه که باعث زنده ماندن فرد دیگه ای بشی. البته من اگر بخوام عضومو اهدا کنم در وصیتم مینویسم باید شخصی که عضو رو میگیره مورد تایید خودم باشه و بدونم که باعث زنده ماندن چه شخصی میشم.
    در مورد اینکه گفتی عضو یک فرد دیگه کیفیت و کارایی عضو خود فرد رو نداره اطلاعات زیادی ندارم که پاسخ بدم. با گذشت زمان و تکامل علم وضعیت مطلوب تری خواهد داشت.
    ایشون یک پرس شیشیلیک زد به حساب من ...مگه شما اخوندی ؟؟ که میگی عمل نیک وپسندیده؟ گوشت اهو بندازی پیش پیش کن جلو گربه کیف میکنه یا هرروز یه پرس جگرمرغ ؟ فرق نون پنیر یا شیشلیکس...
    شما میگی عضو اهدا شدم باید مورد تاییدم باشه؟ مگه رستورانه که بری راحت سفارش بدی؟ میگی عمل نیک بعد میخوای VIPدرست کنی ..علم وتکامل جسد تو ابران فایده ای نداره فقط قطعاتت بازیچه دست استاد دانشجوها میشه عاقبتشم میری تو شیشه الکلی وازلینی یا چیزی..
    بحث ادامه نداشته باشه از یه نظر بهره برداری سیاسی شده بود مذهبی هم شد
    Last edited by امید رض; 09-07-2018 at 12:50.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

ایشون یک پرس شیشیلیک زد به حساب من ...مگه شما اخوندی ؟؟ که میگی عمل نیک وپسندیده؟ گوشت اهو بندازی پیش پیش کن جلو گربه کیف میکنه یا هرروز یه پرس جگرمرغ ؟ فرق نون پنیر یا شیشلیکس...
    شما میگی عضو اهدا شدم باید مورد تاییدم باشه؟ مگه رستورانه که بری راحت سفارش بدی؟ میگی عمل نیک بعد میخوای VIPدرست کنی ..علم وتکامل جسد تو ابران فایده ای نداره فقط قطعاتت بازیچه دست استاد دانشجوها میشه عاقبتشم میری تو شیشه الکلی وازلینی یا چیزی..
    بحث ادامه نداشته باشه از یه نظر بهره برداری سیاسی شده بود مذهبی هم شد
    بله من آخوندم مگه قبلا نگفته بودم؟
    البته فعلا طلبه ای بیش نیستم و در محضر استاد جنتی تلمذ میکنم.

دیگر آنکه حقیر سزاوار به لباس مقدس آخوندی باشم یا نه نمیدانم. تا یار که را خواهد و میلش به چه باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •