تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 18 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 176

نام تاپيک: آرایش غلیظ

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سبک آرایش تو ایران و خاورمیانه غلیظ هست هیچ اشکالی هم نداره به نظر من جزئی از فرهنگ هر منطقه هست.
    هر کسی خودش بهتر می تونه شرایط خودش و محیط اطرافش رو در نظر بگیره و هرجوری دوست داشته باشه آرایش کنه یا نکنه.
    ولی شخص باید تبعات رفتار خودش رو هم در نظر بگیره اگه نوع خاصی از آرایش یا پوشش وجود داره که در جامعه حساسیت برانگیزه شخص نمیتونه انتظار داشته باشه مورد قضاوت واقع نشه.

2. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام.تاپیک زیر خاکیه دوسه هفته ایه...
    من نظر شخصیمو میگم پس کاری ندارم که درسته به نظر شما یا غلط...
    من به شخصه با ارایش غلیظ حال نمیکنم...یوقت کسی میخواد خوشتیپ هم باشه میتونه مثل آدمیزاد خوشجیل و موشجیل بشه نیازی نیس از هر ماده شیمیایی و ... استفاده کنه.همین چند روز پیش برگشتم به یکی از این اشناها گفتم اگه هدفت از ارایش زیبایی خداییش بدون ارایش خیلی جذاب تره قیافت حالا خود دانی...
    بعدشم نظرم در مورد خانومها و در مورد من بیشتر دختر خانوما صدق میکنن چون من هم جوونم اینه که اینایی که خیلی دیگه آرایش میکنن میخوان خودشونو به کسی حتی خوئ من تحمیل کنن...
    در مورد بحث حجاب هم ک دوسه تا از دوستان شروع کردند و گفتن من نمیخوام از اون جمله شهید مطهری استفاده کنم چون ارزش حرفای ایشون خیلی بالاس و واقا نباید در هر موردی استفاده بشه...بنده در مورد حجاب نظرم اینیه که میگم...ببینید من ریشم شیرازی - کرمانشاهیه...خوب تو شیراز دوستان میدونن که عروسیا به چه شکله...معمولا(نه همیشه) با مینی ژ . و . ب هستن دختر خانوما...حالا این مینی ژوب و ساپورتی که تنشونه سر جمع کمتر از 60-70 تومن میشه...اما این طرف که توی کرمونشا عروسیارو میبینم این طوره که عموما خانومایی که لباس کردی(محلی)تنشونه خیلی هم برای این لباس پول دادن...دیگه کم کم الان زیر 500-600 چیزی پیدا نمیکنید..اینو گفتم که الکی مثلا دوستانی که کباده روشنفکری میچرخونن !!! بدونن خانومایی که با حجاب ترن خیلی هم بیشتر به خودشون میرسن و بیشتر خرج میکنن...الان مثلا یه چادر خوب حدود400 تومن اما شما میری عموما با 10-15 تومن یه ساپورت میگیری!!!!

ببشخید از هر دری سخنی بود چون عموما من بعد از دوسه هفته تاپیک های داغ و باب دلم رو پیدا میکنم....+ جواب چندین پست مختلف دوستان بود

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

و شیراز دوستان میدونن که عروسیا به چه شکله...معمولا(نه همیشه) با مینی ژ . و . ب هستن دختر خانوما...حالا این مینی ژوب و ساپورتی که تنشونه سر جمع کمتر از 60-70 تومن میشه...اما این طرف که توی کرمونشا عروسیارو میبینم این طوره که عموما خانومایی که لباس کردی(محلی)تنشونه خیلی هم برای این لباس پول دادن...دیگه کم کم الان زیر 500-600 چیزی پیدا نمیکنید..اینو گفتم که الکی مثلا دوستانی که کباده روشنفکری میچرخونن !!! بدونن خانومایی که با حجاب ترن خیلی هم بیشتر به خودشون میرسن و بیشتر خرج میکنن...الان مثلا یه چادر خوب حدود400 تومن اما شما میری عموما با 10-15 تومن یه ساپورت میگیری!!!!
    از اونجایی که یشتر پول خرج کردن ملاک خوب به خودمون رسیدنه, شما اگه یه روزگاری ازدواج کردین حتما سعی کنین تا جای ممکن مهریه ی همسرتون حسابی سنگین و پر پرو پیمون باشه وگرنه دوستانی که کباده ی روشنفکری میچرخونن ممکنه اشتباها فکر کنن شما برای زنتون ارزش بالایی قائل نبودین!

5. 7 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

منم نظر شخصیمو میگم و کاری به کسی ندارم . بنده به شخصه با اونایی که هی سرشون میجنبه که ببینند کی چی پوشیده و چی نپوشیده و یا چطور آرایش کرده یا نکرده حال نمیکنم
    شما اگه تصمیم گیری رو به عهده آشنای مورد نظرتون گذاشته بودین به طور حتم این مسئله آرایش رو به ایشون گوشزد نمیکردین که در پایان بیاین و خود دانی رو بهش اضافه کنین .

فکر کنم جمله مطهری هم از همین قواعد شما[مقایسه ساپورت و لباس محلی] برای ارزش گزاری استفاده میکرده . البته انتظار دیگه ای هم نمیره .
    جامعه ای که مردمش طرف مقابل رو با نوع آرایش و نوع پوشش دسته بندی و نام گزاری میکنه تفکرش هم نمیتونه بیشتر از این رشد کنه .

اونی که چادر به تن داره با اونی که مانتو یا ساپورت داره هیچ فرقی نداره و هیچ برتری و کمبودی هم نسبت به همدیگه ندارن . برتری و کمبودها رو باید به روش دیگه مقایسه کرد نه با ظاهر افراد و لباس محلی یا ساپورتی که پوشیدن .

7. 7 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

سلام.تاپیک زیر خاکیه دوسه هفته ایه...
    من نظر شخصیمو میگم پس کاری ندارم که درسته به نظر شما یا غلط...
    من به شخصه با ارایش غلیظ حال نمیکنم...یوقت کسی میخواد خوشتیپ هم باشه میتونه مثل آدمیزاد خوشجیل و موشجیل بشه نیازی نیس از هر ماده شیمیایی و ... استفاده کنه.همین چند روز پیش برگشتم به یکی از این اشناها گفتم اگه هدفت از ارایش زیبایی خداییش بدون ارایش خیلی جذاب تره قیافت حالا خود دانی...
    بعدشم نظرم در مورد خانومها و در مورد من بیشتر دختر خانوما صدق میکنن چون من هم جوونم اینه که اینایی که خیلی دیگه آرایش میکنن میخوان خودشونو به کسی حتی خوئ من تحمیل کنن...
    در مورد بحث حجاب هم ک دوسه تا از دوستان شروع کردند و گفتن من نمیخوام از اون جمله شهید مطهری استفاده کنم چون ارزش حرفای ایشون خیلی بالاس و واقا نباید در هر موردی استفاده بشه...بنده در مورد حجاب نظرم اینیه که میگم...ببینید من ریشم شیرازی - کرمانشاهیه...خوب تو شیراز دوستان میدونن که عروسیا به چه شکله...معمولا(نه همیشه) با مینی ژ . و . ب هستن دختر خانوما...حالا این مینی ژوب و ساپورتی که تنشونه سر جمع کمتر از 60-70 تومن میشه...اما این طرف که توی کرمونشا عروسیارو میبینم این طوره که عموما خانومایی که لباس کردی(محلی)تنشونه خیلی هم برای این لباس پول دادن...دیگه کم کم الان زیر 500-600 چیزی پیدا نمیکنید..اینو گفتم که الکی مثلا دوستانی که کباده روشنفکری میچرخونن !!! بدونن خانومایی که با حجاب ترن خیلی هم بیشتر به خودشون میرسن و بیشتر خرج میکنن...الان مثلا یه چادر خوب حدود400 تومن اما شما میری عموما با 10-15 تومن یه ساپورت میگیری!!!!

ببشخید از هر دری سخنی بود چون عموما من بعد از دوسه هفته تاپیک های داغ و باب دلم رو پیدا میکنم....+ جواب چندین پست مختلف دوستان بود
    این که طرف چه آرایشی میخواد داشته باشه ، کلا زندگی هر شخصی، به خودش مربوطه ، این که شما تحت تاثیر قرار بگیرید یا نه دست خودتون هست، این که میگن وای طرف با فلان ارایش مارو فلان کرد ، مشکل از خودشونه ..

طبق معمولا ، بت ساختن ملت ما رو میبینیم، جناب مطهری شخصیت برجسته ای بودن از دید شما ولی این که ایشونو انقدر بالا بدونین ک کسر شان باشه براشون حرفی ازشون ذکر شه اینجا ، مضحکه ..

این "روشنفکری" شاید تو جامعه ما حکم ناسزا رو داشته باشه ...خیلی جالبه ...من خیلی با این پاسخ رو به رو میشم که طرف جوابی پیدا نمیکنه بعد گیر میده به روشن فکری در حالی که هیچ ایده ای نداره روشن فکری چی هست ....هیچ کدوم از دوستان نگفتن کسی ک ساپورت میپوشه یا چادر به سر میکنه دال بر روشن فکر بودن یا عقب مونده بودن داره ... این استدلال شماست ک کسی که ساپورت میپوشه رو حتما روشن فکر میدونید و ...

خواهشا یه کم بیشتر تامل بفرمایید.

9. 4 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

منم نظر شخصیمو میگم و کاری به کسی ندارم . بنده به شخصه با اونایی که هی سرشون میجنبه که ببینند کی چی پوشیده و چی نپوشیده و یا چطور آرایش کرده یا نکرده حال نمیکنم
    شما اگه تصمیم گیری رو به عهده آشنای مورد نظرتون گذاشته بودین به طور حتم این مسئله آرایش رو به ایشون گوشزد نمیکردین که در پایان بیاین و خود دانی رو بهش اضافه کنین .

فکر کنم جمله مطهری هم از همین قواعد شما[مقایسه ساپورت و لباس محلی] برای ارزش گزاری استفاده میکرده . البته انتظار دیگه ای هم نمیره .
    جامعه ای که مردمش طرف مقابل رو با نوع آرایش و نوع پوشش دسته بندی و نام گزاری میکنه تفکرش هم نمیتونه بیشتر از این رشد کنه .

اونی که چادر به تن داره با اونی که مانتو یا ساپورت داره هیچ فرقی نداره و هیچ برتری و کمبودی هم نسبت به همدیگه ندارن . برتری و کمبودها رو باید به روش دیگه مقایسه کرد نه با ظاهر افراد و لباس محلی یا ساپورتی که پوشیدن .
    1. هر عملی یه سری بازخورد داره نمیشه عملی رو انجام داد بعد انتظار بازخورد نداشت. شخصی که به کاری اقدام میکنه باید شرایط رو قبلش بسنجه.
    2. مختص یه جامعه خاص نیست مثلا فکر نمیکنم هیچ جای دنیا شما وارد یه دادگاه بشید و قاضی یا وکیل رو با تی شرت و شلوار جین ببینید. نوع پوشش به شناخت اولیه از فرد کمک شایانی میکنه البته نباید شخص رو بر اساس پوشش تو گروه خوب ها یا بدها جای داد ولی یه دید کلی نسبت به اون شخص و سلایق و علایقش میشه بدست آورد.

11. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

از اونجایی که یشتر پول خرج کردن ملاک خوب به خودمون رسیدنه, شما اگه یه روزگاری ازدواج کردین حتما سعی کنین تا جای ممکن مهریه ی همسرتون حسابی سنگین و پر پرو پیمون باشه وگرنه دوستانی که کباده ی روشنفکری میچرخونن ممکنه اشتباها فکر کنن شما برای زنتون ارزش بالایی قائل نبودین!
    سلام
    میگن با هر کسی با ادبیات خودشون حرف بزنین...بنده هم با ادبیات عموم شبه باحثون صحبت کردم...

بعدشم مهریه هیچ ربطی ندارع...من الان کسیو میشناسم که خیلی هم وضع مالیشون خوبه و اتفاقا بکوری چشم بعضیا حجاب کامل هم دارن اما بعشق این که عقدشون توسط رهبری خونده بشه مهریشون 1 سکه هستش...پس هیچ ربطی نداره

Sent from my GT-I9082

13. این کاربر از a_bayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

1. هر عملی یه سری بازخورد داره نمیشه عملی رو انجام داد بعد انتظار بازخورد نداشت. شخصی که به کاری اقدام میکنه باید شرایط رو قبلش بسنجه.
    2. مختص یه جامعه خاص نیست مثلا فکر نمیکنم هیچ جای دنیا شما وارد یه دادگاه بشید و قاضی یا وکیل رو با تی شرت و شلوار جین ببینید. نوع پوشش به شناخت اولیه از فرد کمک شایانی میکنه البته نباید شخص رو بر اساس پوشش تو گروه خوب ها یا بدها جای داد ولی یه دید کلی نسبت به اون شخص و سلایق و علایقش میشه بدست آورد.
    نمیشه یک محیط بسته اداری / دولتی رو با جامعه که خیلی گسترده است بررسی کرد . معمولن در ادارات و اینگونه مکان ها پوشش ها سعی میشه که به صورت رسمی باشه .
    ولی در بطن جامعه قضیه خیلی فرق میکنه . از طرف دیگه هر کس طرز تفکر و دیدگاه خودش رو داره . یکی ممکنه از مانتوی کوتاه خوشش نیاد و اونو مناسب ندونه . یکی دیگه شاید مانتوی بلند رو مناسب تر بدونه . یک نفر دیگه با مانتو کلن مشکل داشته باشه و چادر رو بهتر بدونه و یک نفر هم هست که با هر گونه پوششی مشکلی نداره .
    پس با این تفکرات متفاوت شما باید قبل از بیرون اومدن همه جوانب رو بسنجی چون که ممکنه حتا رنگ لباس شما هم نظر یک سری ها رو به خودش جلب کنه و در موردتون قضاوت بشه .

این نوع نگاه و برخورد به پوشش افراد و نام گزاری و صفت دهی ها متفاوت بیشتر از این که واقعن یک نگاه انتقادی باشه در اصل یک بیماری و مرض هست .
    چونکه حقوق اشخاص برای ما تعریف نشده است و نمیدونیم چه موقع باید اظهار نظر کنیم و چه موقع باید انتخاب رو به عهده خود شخص بذاریم و آزادی که حق مسلم اون شخص هست رو در اختیارش بذاریم . برای همین به خودمون این جرات رو میدیم تا به هر شخصی که از کنارمون رد شد با یک نگاه منتقدانه و طلبکار سر تا پای اون شخص رو برانداز کنیم و نظرات کارشناسی شده خودمون رو که فقط از صافی و فیلترهای [دیدگاه - نوع تفکر - ایدئولوژی] شخصی گذروندیم تجزیه و تحلیل و در مورد اون شخص به نتیجه گیری برسیم که آره اینی که الان رد شد چون شلوارش اینطوری بود و پیراهن یا تی شرت آنچنانی داشت پس شخصیت اون شخص فلان هست .

بعضی مواقع هم این افاضات رو هم با اطرافیان و دوست و آشنایی که ما رو همراهی میکنن به اشتراک گذاشته میشه تا جمع محقق و منتقد ما که بصورت گروهی در خیابان ها مشغول تجزیه و تحلیل هستن به نتیجه مورد نظر برسن .

بیشتر از این که این نگاه ها واقعن از روی انتقاد باشه بیشتر برای جلب رضایت درونی اون افراد هست که هر کدومش میتونه به کمبودهای اون افراد برگرده . حالا از هر نوعی .

15. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    میگن با هر کسی با ادبیات خودشون حرف بزنین...بنده هم با ادبیات عموم شبه باحثون صحبت کردم...

بعدشم مهریه هیچ ربطی ندارع...من الان کسیو میشناسم که خیلی هم وضع مالیشون خوبه و اتفاقا بکوری چشم بعضیا حجاب کامل هم دارن اما بعشق این که عقدشون توسط رهبری خونده بشه مهریشون 1 سکه هستش...پس هیچ ربطی نداره

Sent from my GT-I9082
    سلام

مثال مهریه ای که من زدم هم بر اساس همون ادبیات عموم بود!
    بهتره بر اساس عقاید و باورهای خودتون حرف بزنین نه بر اساس دیدگاه و ادبیاتی که اعتقاد دارین عموم دارن

17. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

نمیشه یک محیط بسته اداری / دولتی رو با جامعه که خیلی گسترده است بررسی کرد . معمولن در ادارات و اینگونه مکان ها پوشش ها سعی میشه که به صورت رسمی باشه .
    ولی در بطن جامعه قضیه خیلی فرق میکنه . از طرف دیگه هر کس طرز تفکر و دیدگاه خودش رو داره . یکی ممکنه از مانتوی کوتاه خوشش نیاد و اونو مناسب ندونه . یکی دیگه شاید مانتوی بلند رو مناسب تر بدونه . یک نفر دیگه با مانتو کلن مشکل داشته باشه و چادر رو بهتر بدونه و یک نفر هم هست که با هر گونه پوششی مشکلی نداره .
    پس با این تفکرات متفاوت شما باید قبل از بیرون اومدن همه جوانب رو بسنجی چون که ممکنه حتا رنگ لباس شما هم نظر یک سری ها رو به خودش جلب کنه و در موردتون قضاوت بشه .

این نوع نگاه و برخورد به پوشش افراد و نام گزاری و صفت دهی ها متفاوت بیشتر از این که واقعن یک نگاه انتقادی باشه در اصل یک بیماری و مرض هست .
    چونکه حقوق اشخاص برای ما تعریف نشده است و نمیدونیم چه موقع باید اظهار نظر کنیم و چه موقع باید انتخاب رو به عهده خود شخص بذاریم و آزادی که حق مسلم اون شخص هست رو در اختیارش بذاریم . برای همین به خودمون این جرات رو میدیم تا به هر شخصی که از کنارمون رد شد با یک نگاه منتقدانه و طلبکار سر تا پای اون شخص رو برانداز کنیم و نظرات کارشناسی شده خودمون رو که فقط از صافی و فیلترهای [دیدگاه - نوع تفکر - ایدئولوژی] شخصی گذروندیم تجزیه و تحلیل و در مورد اون شخص به نتیجه گیری برسیم که آره اینی که الان رد شد چون شلوارش اینطوری بود و پیراهن یا تی شرت آنچنانی داشت پس شخصیت اون شخص فلان هست .

بعضی مواقع هم این افاضات رو هم با اطرافیان و دوست و آشنایی که ما رو همراهی میکنن به اشتراک گذاشته میشه تا جمع محقق و منتقد ما که بصورت گروهی در خیابان ها مشغول تجزیه و تحلیل هستن به نتیجه مورد نظر برسن .

بیشتر از این که این نگاه ها واقعن از روی انتقاد باشه بیشتر برای جلب رضایت درونی اون افراد هست که هر کدومش میتونه به کمبودهای اون افراد برگرده . حالا از هر نوعی .
    من باز هم با شما مخالف هستم.
    مثال اداره رو قبول دارم معمولا هر حرفه ای یه کد مشخص برای نوع پوشش افراد مرتبطش داره.
    ولی فارغ از اون و در وقت آزاد اشخاص باز هم بر حسب فاکتورهایی مثل سن و جنس و مکان و ... تو هر جامعه ای یه عرفی هست که رواج داره.
    بر خلاف گفته شما که یکی ممکنه بگه مثلا مانتو کوتاه باشه یا بلند یا چادر در عرف اینچنین نیست و معمولا طیف وسیعی رو در بر میگیره. الان یه خانم یا آقا با بیش از هزار نوع تنوع لباس و رنگ و طرح میتونه بیاد تو جامعه و هیچکدومش توی چشم یا به اصطلاح جیغ نباشه. پس حق انتخاب با در نظر گرفتن عرف جامعه بسیار هم بالاست.
    میمونه نظر افراد جامعه که همونجور که من به تمام انواع آزادی های فردی اعم از آزادی پوشش اعتقاد دارم همونجور هم میدونم که خواهی نخواهی افراد بر اساس پوشش یا بهتر بگیم بر اساس نوع ارائه خودشون به اجتماع در موردشون قضاوت میشه و این نکته ای هست که افراد باید در نظر داشته باشن.

19. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •