تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 18 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 176

نام تاپيک: آرایش غلیظ

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

چرا وقتی تو یک بحث کم میارین شروع به اهانت و شلوغ بازی و ننه من غریبم بازی میکنید؟
    منظورتون از آقایون کسانی هستن که قدرت رو در دست دارن. باشه فرض میگیریم منظورت اینا بودن.

اینا با آرایش غلیظ و... مشکل ندارن و مشکلشون فقط موی سره؟
    خیلی آدم باید تو سری خور باشه که اکثریت باشه و حجاب هم نخواد و بعدا اعتراضشو با آرایش غلیظ نشون بده و بیشتر توهین بخره.

شما یکی از هزاران نوجوان یا جوان فریب خورده ای هستی که تحت تاثیر رسانه ها یک چیزی شنیدی و با کمی چت و فروم خوانی فکر میکنید جامعه شناس شده اید.
    حداقل از چند نفر دیگه که با یکسری اصولی بحث میکنن یاد بگیرین.
    کسی که خودشو زده به خواب رو نمیشه از خواب بیدار کرد
    به اندازه ی کافی به شما پاسخ داده شد
    اگه بازم میخواین توهین کنین پست رو نقل و قول نگیرین که تمایلی به ادامه دادن ندارم

2. 10 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تاپیک قفل میشه برای کول آف. بعد از نیمه شب دوباره باز میشه.

4. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام

تاپیک باز شد.

لطفا بحث فقط درباره آرایش غلیظ و علت های اون باشه.

6. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

این پستم در جواب اخرین نقل دوستمون از پست ینده بود که در ارتباط با آرایش غلیظ و علت های اون مباحثی خارج از موضوع اصلی تاپیک عنوان کرده بودند که منجر شدن تاپیک به انحراف کشیده بشه و در نهایت بسته بشه ...

هیچ جای دنیا آزادی مطلق برای پوشش در دانشگاه و ادارات و حتی خیابان وجود نداره و عرف اون جامعه یک حداقلی رو مشخص میکنه و دقیقا مجبورت میکنه با اون پوشش وارد بشی.
    پس اینقدر شعار پوچ آزادی آزادی ندین، شما بفرما در اون کشورها چه نهادی پوشش حداقلی رو تعیین میکنه.؟
    من دلم میخواد برم تو دانشگاه آکسفورد با زیرپوش و زیرشلواری سر کلاش بشینم، میذارن؟
    چرا دروغ میگی میذارن؟
    اونا قانون میذارن و منو موظف میکنن پوششی در این محدوده داشته باشم.
    همانطور که الان حجاب رو در بسیاری از دانشگاه هاشون ممنوع کردن.

تو ایران هم نظر اکثریت بر این پوشش بوده و شما موظفی بهش تمکین کنی، اگر اعتراضی دارین میتونین کمپین تشکیل بدین و در واقعیت اعتراض کنین.
    فعلا حتی یک جمعیت 1000 نفری هم در اعتراض به حجاب در کشور تشکیل نشده و این نشون میده تفکر شما در جامعه اقلیت محضه و حضورش تنها از پشت سیستم های کامپیوتر و شلوغ بازی های مجازی دیده میشه.

جالبه شما خودتون سوال میکنید خودتون هم تحلیلش میکنید و جواب میدن بعد جواب سوالاتون و ربط میدین به دیگران که این خواسته ها حرف اون هاست

مشکل شما اینکه تا حرف از نوع آرابش و یا آزادی پوشش میشه سریع فکر میکنی منظورمون لخت گشتن تو هر جایی که دوست داریم هست که بعد بر اساس این تحلیلتون نتیجه گیری هم میکنید که دست و پا و موهاتون که معلومه آرایش غلیظم که دارین دیگه چی میخواین ... بهتره همون طور که قبلا گفتم امثال شما نوعی قبل از پرداختن به مسائلی همچون ارایش غلیظ کمی هم روی ذهن منحرف خودشون کار کنند تا همونطوری که قبلا هم خودتون توی این پست گفتید :

اگر زن ها جلوه گری نکنن، اگر در شبکه های ماهواره ای و اینترنت و... زن به عنوان یک کالا به نمایش گذاشته نشه کنترل مردا هم راحت تر خواهد بود.

دنبال جلوگیری زن ها از جلوه گری همراه با آرایش غلیظ و یا کنترل مردها برای به خطر افتادن و گناه در نگاه کردن به آرابش غلیظ خانم ها نباشید و بیشتر روی افکار خودتون کار کنید

مقایسه اینکه توی محیطی مثل دانشگاه در خارج باید یک پوشش حداقلی رو رعایت کرد چه ارتباطی با نوع آرایش و پوشش خانم ها در تمام سطح کشور ما داره !!

بهتره در مورد نوع پوشش و حجاب خانمها که هیچ ارتباطی با موضوع تاپیک هم نداره و تاریخچه اون بعد از انقلاب بیشتر بخونید و بهتره چنین موضوعی رو ارتباط ندین به نظر اکثریت جامعه چه در اون زمان و چه در زمان حال ...

یعنی اینکه تا حالا یک جمعیت 1000 نفری در اعتراض به نوع پوشش و آرایش مورد نظر تشکیل نشده دلیلی هست بر اینکه الان همه موافق شرابط کنونی هستن و دلیل تشکیل نشدن همچین مخالفت هایی رو چیز دیگه ای نمیدونید ... همون طور که یکی ازدوستان هم گفتن در مورد افرادی که خودشون رو به خواب و یا کوچه علی چپ زدن حرف گفته نشه بهتره

و اما در مورد این قسمت از حرفتون که مجددا با بیان حرف هایی غیر مرتبط با موضوع اصلی نه تنها در پستی که از من نقل قول گرفتین بلکه در نقل قول از پست سایر دوستان هم سعی در انحراف تاپیک داشتین باید بگم که :

این نشون میده تفکر شما در جامعه اقلیت محضه و حضورش تنها از پشت سیستم های کامپیوتر و شلوغ بازی های مجازی دیده میشه.

اتفاقا سوالی که برای امثال من پیش میاد اینکه امثال شما که در جامعه واقعی از نظر خودتون رای اکثریت مردم رو به همراه دارید دیگه چرا توی این محیط مجازی که باز هم به نظر شما اقلیتی بیش نیستند انقدر حرص میخورید که حق با شماست ...

و این رو هم اضافه کنم که باز هم بر اساس همین حرفتون :

اگر زن ها جلوه گری نکنن، اگر در شبکه های ماهواره ای و اینترنت و... زن به عنوان یک کالا به نمایش گذاشته نشه کنترل مردا هم راحت تر خواهد بود.

اگر چه امثال شما نوعی بتونین در جامعه واقعی نظر خودتون رو که در اقلیت هست و تنها مورد قبول امثال خودتون به زور به خورد مردم بدین ولی با رشد روز افزون اطلاعات و ماهواره و نت باز هم با تمام ابزاری که در دست دارید در چنین محیط های دیگه نمیتونید حرف خودتون رو به زور به خورد دیگران بدین و با مشاهده اکثریت مخالف این طوری برخورد میکنید و چون فکر میکنید اینجا هم کوچه و خیابون هست میتونید هر جوری که دوست دارید برخورد و رفتار کنید و چنین تاپیک هایی رو به انحراف بکشونید ...

بهتره شما نوعی به دنبال منافع اکثریت در جامعه باشید و با جمع کردن نت و یا پرت کردن کاسه بشقاب ها از بالای پشت بوم خیال خودتون رو راحت کنید و به خاطر اقلیت مجازی انقدر دچار انحراف نشید ... و این آخرین پستم در جواب شما بود ...

8. 6 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

این پستم در جواب اخرین نقل دوستمون از پست ینده بود که در ارتباط با آرایش غلیظ و علت های اون مباحثی خارج از موضوع اصلی تاپیک عنوان کرده بودند که منجر شدن تاپیک به انحراف کشیده بشه و در نهایت بسته بشه ...

جالبه شما خودتون سوال میکنید خودتون هم تحلیلش میکنید و جواب میدن بعد جواب سوالاتون و ربط میدین به دیگران که این خواسته ها حرف اون هاست

مشکل شما اینکه تا حرف از نوع آرابش و یا آزادی پوشش میشه سریع فکر میکنی منظورمون لخت گشتن تو هر جایی که دوست داریم هست که بعد بر اساس این تحلیلتون نتیجه گیری هم میکنید که دست و پا و موهاتون که معلومه آرایش غلیظم که دارین دیگه چی میخواین ... بهتره همون طور که قبلا گفتم امثال شما نوعی قبل از پرداختن به مسائلی همچون ارایش غلیظ کمی هم روی ذهن منحرف خودشون کار کنند تا همونطوری که قبلا هم خودتون توی این پست گفتید :

دنبال جلوگیری زن ها از جلوه گری همراه با آرایش غلیظ و یا کنترل مردها برای به خطر افتادن و گناه در نگاه کردن به آرابش غلیظ خانم ها نباشید و بیشتر روی افکار خودتون کار کنید

مقایسه اینکه توی محیطی مثل دانشگاه در خارج باید یک پوشش حداقلی رو رعایت کرد چه ارتباطی با نوع آرایش و پوشش خانم ها در تمام سطح کشور ما داره !!

بهتره در مورد نوع پوشش و حجاب خانمها که هیچ ارتباطی با موضوع تاپیک هم نداره و تاریخچه اون بعد از انقلاب بیشتر بخونید و بهتره چنین موضوعی رو ارتباط ندین به نظر اکثریت جامعه چه در اون زمان و چه در زمان حال ...

یعنی اینکه تا حالا یک جمعیت 1000 نفری در اعتراض به نوع پوشش و آرایش مورد نظر تشکیل نشده دلیلی هست بر اینکه الان همه موافق شرابط کنونی هستن و دلیل تشکیل نشدن همچین مخالفت هایی رو چیز دیگه ای نمیدونید ... همون طور که یکی ازدوستان هم گفتن در مورد افرادی که خودشون رو به خواب و یا کوچه علی چپ زدن حرف گفته نشه بهتره

و اما در مورد این قسمت از حرفتون که مجددا با بیان حرف هایی غیر مرتبط با موضوع اصلی نه تنها در پستی که از من نقل قول گرفتین بلکه در نقل قول از پست سایر دوستان هم سعی در انحراف تاپیک داشتین باید بگم که :

اتفاقا سوالی که برای امثال من پیش میاد اینکه امثال شما که در جامعه واقعی از نظر خودتون رای اکثریت مردم رو به همراه دارید دیگه چرا توی این محیط مجازی که باز هم به نظر شما اقلیتی بیش نیستند انقدر حرص میخورید که حق با شماست ...

و این رو هم اضافه کنم که باز هم بر اساس همین حرفتون :

اگر چه امثال شما نوعی بتونین در جامعه واقعی نظر خودتون رو که در اقلیت هست و تنها مورد قبول امثال خودتون به زور به خورد مردم بدین ولی با رشد روز افزون اطلاعات و ماهواره و نت باز هم با تمام ابزاری که در دست دارید در چنین محیط های دیگه نمیتونید حرف خودتون رو به زور به خورد دیگران بدین و با مشاهده اکثریت مخالف این طوری برخورد میکنید و چون فکر میکنید اینجا هم کوچه و خیابون هست میتونید هر جوری که دوست دارید برخورد و رفتار کنید و چنین تاپیک هایی رو به انحراف بکشونید ...

بهتره شما نوعی به دنبال منافع اکثریت در جامعه باشید و با جمع کردن نت و یا پرت کردن کاسه بشقاب ها از بالای پشت بوم خیال خودتون رو راحت کنید و به خاطر اقلیت مجازی انقدر دچار انحراف نشید ... و این آخرین پستم در جواب شما بود ...
    این آقا اگه اسم یوزرشو نگاه کنید مشخصه کی و دنباله رو چه آرمان هایی هست باور بفرمایید بحث کردن با این آدم ها مثل نشستن رو به رو یه تخت سنگ و حرف زدن با اوست من در پست های قبلیم همین موضوع که دیدگاه ایشون از حجاب و آزادی لخت شدنه رو عنوان کردم ولی جوابای ایشون فقط فرافکنی هست و ما هم جوان های غرب زده و بی اطلاع و بی سواد هستیم
    موفق باشید

10. 6 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات M0RTEZA_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    توی

پيش فرض

ازادی پوشش هم جزو ازادی هست

12. این کاربر از M0RTEZA_R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mobile101's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mobile101.ir

پيش فرض

با سلام
    به نظر من مسئله آرایش در مورد پسران و دختران کاملا متفاوت نیست و شباهت های در دلیل استفاده وجود دارد.همه افرادی که از لوازم آرایشی استفاده می کنند،زمانی که ازشون سوال میشه که دلیل شما برای استفاده کردن از این همه لوازم مختلف چیه جواب مشابهی برای گفتن دارن.مد.عقب نماندن از مدهایی که هر روز تو جامعه بیشتر و بیشتر میشه.البته جواب های خاص مختص افراد خاص نیز هست.گاهی شنیده میشه که دوستان برای جلب توجه جنس مخالف از لوازم آرایش استفاده می کنند.یا برای ارتباط داشتن با دوستانی که در استفاده از لوازم آرایشی الگویی براشون شدند.به هر حال دلیل تراشی جواب خوبی برای این مسئله نیست و باید برای کنترل و استفاده درست از این لوازم فرهنگ سازی کرد.فرهنگ سازی نه واردات فرهنگ های غلط جامعه های دیگر.

داره خودمونی میشه lieee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    هر جایی که توش بتونم یک قدم از اون چیزی که هستم برم بالا

پيش فرض

دلیل تمایل بیمار گونه ؟ فرهنگی که به زن این حسی رو القا میکنه که فقط ابزار لذت رانی هست فرهنگی که بیمار هست مردان بیمار سیاست های بیمار گونه مادران عامی و بیسواد
    وقتی یک فرهنگ از زن فقط یک انتظارز داره به نام محبوبه شب بودن چطور میتونه انتظار داره از بطنش زنی متولد بشه با هویت و شخصیت مستقل .زنی که برای خودش ارزش قایله
    زنی که ارزش هاش و بر اساس ارزش های شخص سوم پایه ریزی نمیکنه جا
    معه ای که اینقدر بیمار هست که اگه بین هزار زن یک زن و ببینه که داره برای زندگی اهداف و ارمان هاش میجنگه امادست که به هر نحوی شروع به تخریب اون زن میکنه میشه انتظار داشت که از زن انتظاری جز نمایش خودش داشته باشه ؟

15. 6 کاربر از lieee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

شما خوش خیالی و در خوابی که فکر میکنی اینا توهمه !
    دقیقا اکثر مردا اگر بر نفسشون کنترل نداشته باشن موجوداتی بی شعور و هوس باز هستن.
    پس فکر کردی بازار کاباره ها و خانه های فساد چرا اینقدر داغه و مشتری هاش هم مردا هستن؟

بالاخره ما نفهمیدیم مردای ایرانی موافق حجابن یا مخالف حجاب !!
    اگر اکثر مردای ایرانی مخالف حجاب هستن، زن ها لزومی نداره از این شمشیر دو لبه آقایون بترسن و اعتراضشون رو به حجاب اجباری با آرایش نشون بدن !
    اگر مردای ایرانی موافق حجابن ولی با آرایش غلیظ مشکلی ندارن، مردای خیلی باحالی هستن.

یک تحلیل هایی رو در مورد یکسری مسائل از یکسری آدما میشنوم، که به اوج فقر تحزیه و تحلیل پی میبرم.
    خوب این برای خانم ها هم درسته که، خانم ها هم می تونن تحریک بشن. س ایشان هم بی شعورند! مگر خانم ها به سمت بعضی مردان و زیبایی های مردانگیشون جذب نمی شن!؟
    پس اونوقت رداهم باید چادر سر کنند که!! بارها دختر چادری رو دیدم که از لحاظ رفتاری به گونه ای در برخورد با خود بنده دچار احساسات غریبی شده! (البته تعریف از خود نبوده ها) یعنی حجاب درمانه یا مخفی کردن واقعیت زنانگی!!

قصد توهین ندارم فقط برام سوال بود گفتم مطرح کنم.

17. این کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

دلیل تمایل بیمار گونه ؟ فرهنگی که به زن این حسی رو القا میکنه که فقط ابزار لذت رانی هست فرهنگی که بیمار هست مردان بیمار سیاست های بیمار گونه مادران عامی و بیسواد
    وقتی یک فرهنگ از زن فقط یک انتظارز داره به نام محبوبه شب بودن چطور میتونه انتظار داره از بطنش زنی متولد بشه با هویت و شخصیت مستقل .زنی که برای خودش ارزش قایله
    زنی که ارزش هاش و بر اساس ارزش های شخص سوم پایه ریزی نمیکنه جا
    معه ای که اینقدر بیمار هست که اگه بین هزار زن یک زن و ببینه که داره برای زندگی اهداف و ارمان هاش میجنگه امادست که به هر نحوی شروع به تخریب اون زن میکنه میشه انتظار داشت که از زن انتظاری جز نمایش خودش داشته باشه ؟
    البته من فکر می کنم شما یکم تند دارید قضاوت می کنید تمام مردان اینگونه فکر نمی کنند و در تاریخ هم شمارسون بی شماره! یکم تفکرات فیمینیسمی بی انصافی می کنه بعضی وقتا. فکر می کنم زن ها هم خودشون کوتاهی زیاد کردند در گذشته. البته در آینده مطمئنا اگر اتم کار دستمون نده وضعیت خیلی فرق خواهد کرد.فقط صدسال اولش سخته!

19. این کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •