تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: فروش اكانت فول اكسس و نامحدود سايت شاتر استوک ShutterStock برای اولين بار در دنيا!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض فروش اكانت فول اكسس و نامحدود سايت شاتر استوک ShutterStock برای اولين بار در دنيا!

فروش اكانت فول اكسس و نامحدود سايت شاتر استوک ShutterStock برای اولين بار در دنيا!

• دسترسی كامل و نامحدود به پايگاه ShutterStock با بيش از 54 ميليون عکس، وکتور و طرح گرافيکی را برای شما محيا کرده ايم؟
    • دسترسی سريع به جديدترين و کاملترين کلکسيون تصاوير حرفه ای در دنيا و هر آنچه برای پروژه های طراحی خلاقانه خود نياز داريد.
    • در مدت زمان چند ثانيه بهترين و جديدترين تصاوير و طرح های لايه باز ShutterStock را تهيه كنيد.
    • بدون محدوديت، بی نهايت عكس و كليپ هنری Full HD در روز دانلود كنيد، بين موضوعات جذاب سايت قدم بزنيد و لذت واقعی را تجربه كنيد.
    • بروزرسانی 400 هزار تصوير در هفته.
    • کيفيت بالای تصاوير و طرح های گرافيکی - High Resolution, Non-Watermarked.
    • می‌ توانيد عكسها را داغ داغ از سايت دانلود كنيد، لذت ببريد و ببينيد كه عكسهای روز دنيا و موضوعات جديد در حوزه تخصصيتان چيست.
    • شما ديگر هيچ نيازی به تهيه آرشيوهای ناقص اينترنتی نخواهيد داشت، می توانيد به عنوان يك طراح و گرافيست ايرانی لذت پيدا كردن و استفاده از يك طرح و عكس روز دنيا را شخصا تجربه كنيد.
    • گارانتی يکساله با پشتيبانی كامل.

دسترسی كامل و نامحدود به بيش از 2 ميليون کليپ هنری Full HD شاتر استوک.
    • مجموعه ای ارزشمند برای ساخت زيباترين و حرفه ای ترين تيزرهای تبليغاتی، ميان برنامه، وله، تيتراژ، برنامه سازی تلويزيونی و جلوه های ويژه در سايز و رزوليشن بسيار عالی.

تقاضای خريد خود را ارسال کرده و در کمترين زمان ممکن اکانت خود را دريافت و برای هميشه خيال خود را راحت كنيد.
    شماره تماس: 09195417432
    Last edited by ShutterStock; 05-06-2015 at 10:18.

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

بی زحمت مدت زمان اکانت ها و قیمتشون رو هم همینجا اعلام کنید. با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

بی زحمت مدت زمان اکانت ها و قیمتشون رو هم همینجا اعلام کنید. با تشکر
    سلام
    بايد بدونيد كه اكانت با اين مشخصات هزينه اش بالاست. اگه مشكلي نداريد PM كنيد تا جوابتون رو بدم. اگر هم نيازتون يكي دو تا عكس هست همينجا بگين براتون تهيه ميكنم
    Last edited by ShutterStock; 18-05-2015 at 07:49.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    من چند تا عکس لازم دارم :
    ماهی قرمز: این عکس سایزش برام مهمه اگه 300 dpi خیلی بزرگ هست میخوام وگرنه نه توی اینترنت هرچی گشتم کوچیک بود اندازه هاش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماهی کپور: اینا رو سایز های 300dpi رو میشه بگید برا من نشون نمیده اندازه ها رو تا انتخاب کنم خودم:

قیمت هاو روزها و نوع اکانت هاتون رو هم بدین لطفا ,اگه هزینه این عکس ها زیادتر از خرید اکانت بشه همون اکانت رو میخرم.
    سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ببخشید این پست اشتباها دوبار ارسال شده ادمین لطفا این پست رو حذف کنه فقط اولی رو نگه داره.مرسی
    ماهی قرمز: این عکس سایزش برام مهمه اگه 300 dpi خیلی بزرگ هست میخوام وگرنه نه توی اینترنت هرچی گشتم کوچیک بود اندازه هاش

ماهی کپور: اینا رو سایز های 300dpi رو میشه بگید برا من نشون نمیده اندازه ها رو تا انتخاب کنم خودم:

قیمت هاو روزها و نوع اکانت هاتون رو هم بدین لطفا ,اگه هزینه این عکس ها زیادتر از خرید اکانت بشه همون اکانت رو میخرم.
    سپاس
    Last edited by student87; 11-07-2015 at 10:05. دليل: تکرار ارسال اشتباها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام

سپاس
    عكسهاي شما با بالاترين كيفيت (Supersize) قابل تهيه است.
    براي تهيه اكانت هم مشكلي نيست. شما مصرفتون چقدر است؟ براي چند روز نياز داريد؟ با تهيه اكانت شما بصورت مستقيم و بدون هيچ واسطه اي ميتونيد عكسهاتون رو از سايت شاتر استوك تهيه كنيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

عكسهاي شما با بالاترين كيفيت (Supersize) قابل تهيه است.
    براي تهيه اكانت هم مشكلي نيست. شما مصرفتون چقدر است؟ براي چند روز نياز داريد؟ با تهيه اكانت شما بصورت مستقيم و بدون هيچ واسطه اي ميتونيد عكسهاتون رو از سايت شاتر استوك تهيه كنيد.
    عکس ها رو دادم جای دیگه ای برام خریدن.
    قیمت اکانت هاتون رو میشه بدین و تعداد روزهاش و یه سوال مجموعه شاتر نمی فروشید شما ؟ من پک عکس های people با موضوعات (glamour,fashion,couple,model,beauty و این جور موضوعات )رو خریدارم البته اگه موضوعی نمیفروشید کل مجموعه موضوعات رو هم می خرم.

سپاس
    Last edited by student87; 16-07-2015 at 10:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

عکس ها رو دادم جای دیگه ای برام خریدن.
    قیمت اکانت هاتون رو میشه بدین و تعداد روزهاش و یه سوال مجموعه شاتر نمی فروشید شما ؟ من پک عکس های people با موضوعات (glamour,fashion,couple,model,beauty و این جور موضوعات )رو خریدارم البته اگه موضوعی نمیفروشید کل مجموعه موضوعات رو هم می خرم.

سپاس
    دوست عزيز، شاتر استوك بيشتز از 57 ميليون عكس داره، نزديك سه ميليون هم فيلم داره. هفتگي هم نزديك 400 هزار عكس و وكتور اضافه ميشه. دانلود كردن براي من يه كار بيهوده ايه.
    خير، من تو كار دانلود كردن و پكيج كردن شاتر استوك نيستم. شما ميتونيد يه اكانت فول اكسس و بدون محدوديت از من تهيه كنيد و هر موضوعي را كه نياز داشتيد را ميتونيد پكيج كنيد. ديگه خيالتون هم از اين بابت راحته كه عكسها را خودتون مستقيم و بدون واسطه از شاتر استوك تهيه ميكنيد. عكسهايي را هم كه دانلود ميكنيد اورجيناله نه مثل اين عكسهايي كه تو آرشيوهاي اينترنتي هست و هيچ معلوم نيست كه واقعا از شاتر استوك تهيه شدند.
    تمايل براي تهيه اكانت داشتين ميتونيد با من تماس بگيرين و اكانت را همون لحظه دريافت كنيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست عزيز، شاتر استوك بيشتز از 57 ميليون عكس داره، نزديك سه ميليون هم فيلم داره. هفتگي هم نزديك 400 هزار عكس و وكتور اضافه ميشه. دانلود كردن براي من يه كار بيهوده ايه.
    خير، من تو كار دانلود كردن و پكيج كردن شاتر استوك نيستم. شما ميتونيد يه اكانت فول اكسس و بدون محدوديت از من تهيه كنيد و هر موضوعي را كه نياز داشتيد را ميتونيد پكيج كنيد. ديگه خيالتون هم از اين بابت راحته كه عكسها را خودتون مستقيم و بدون واسطه از شاتر استوك تهيه ميكنيد. عكسهايي را هم كه دانلود ميكنيد اورجيناله نه مثل اين عكسهايي كه تو آرشيوهاي اينترنتي هست و هيچ معلوم نيست كه واقعا از شاتر استوك تهيه شدند.
    تمايل براي تهيه اكانت داشتين ميتونيد با من تماس بگيرين و اكانت را همون لحظه دريافت كنيد.
    منظورم مال یک سال بود مثلا 2015 فقط نه همش!
    درست می فرمایید بنده هم چون میخوام استوک ها اصل باشن دارم میگردم که مجموعه ای با کدهای اورجینال شاتر رو پیدا کنم وگرنه راحت پیدا میشه عکس های بدون کد.
    من برا کارهای هنری میخوام نه پکیج کردن مجموعه

قیمت اکانت هاتون رو نگفتید+ مشخصاتش رو (زمان ,نوع) برا مقایسه میخوام چند جایی دیگه هم بهم قیمت دادن میخوام ببینم کدوم با بودجه محدود من سازگارتره.

سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

منظورم مال یک سال بود مثلا 2015 فقط نه همش!
    درست می فرمایید بنده هم چون میخوام استوک ها اصل باشن دارم میگردم که مجموعه ای با کدهای اورجینال شاتر رو پیدا کنم وگرنه راحت پیدا میشه عکس های بدون کد.
    من برا کارهای هنری میخوام نه پکیج کردن مجموعه

قیمت اکانت هاتون رو نگفتید+ مشخصاتش رو (زمان ,نوع) برا مقایسه میخوام چند جایی دیگه هم بهم قیمت دادن میخوام ببینم کدوم با بودجه محدود من سازگارتره.

سپاس
    نگفتيد كه 2015!
    بله، يكي از مزيتهاي داشتن اكانت شخصي همينه كه ميدويد داريد عكس اورجينال تهيه ميكيند.
    در مورد موضوعات درخواستي شما اونهم فقط 2015 به نظر حد اقل 10 هزار عكسي جستجو ميشه! و اين رو مطمئن باشيد هيچ كسي به شما اكانتي نميده كه شما بدون محدوديت بخواهيد اين تعداد عكس رو با بودجه محدودتون دانلود كنيد.
    اما در مورد قيمت اكانت:
    1 - شما دقيقا مصرفتون چقدره؟ يا چقدر ميشه؟ 1000 عكس؟ 2000 عكس؟ 10000 عكس؟
    2 - براي چند روز ميخواهين؟ منظورم اينه كه اگر مثلا 1000 عكس نياز دراين اين تعداد را مثلا براي چند روز ميخواهين؟ يك هفته؟ دو هفته؟ كه زمان كافي براي دانلود كردن داشته باشيد.
    3 - عكسها را با چه كيفيتي ميخواهين؟ large؟ ُSupersize?
    4 - تمام ايران را بگردين هيچ كسي به شما اينطوري offer نميده.
    5 - براي استعلام هم ميتونيد همينو به بقيه بگين كه شما حداقل نياز به مثلا 10 يا 20 هزار عكس نياز دارم و اونهم با اكانت شخصي باشه. ببينيد عكس العمل اونها چيه؟
    6 - اگر قصدتون تهيه اكانته لطفا تماس بگيرين.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •