تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکل عجیب در چاپگر لیزری samsung clp 315

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

14 مشکل عجیب در چاپگر لیزری samsung clp 315

سلام
    من چاپگر لیزری samsung clp 315 دارم

داشت مثل آدم کار میکرد گفتم دیگه باید آخر های پودرش مشکیش باشه در صورتی که هنوز کاعذ ها را داشت با رنگ خوب چاپ میگرفت
    درش اوردم یه تکون دادم کارتریج و که اگه پودری چسبیده و .. هست جابه جا بشه وسط پرینت ها م به مشکل نخورم دوباره این کار و بکنم
    کارتریج و جا زدم
    دیگه چراغی که روی دستگاه هست و باید سبز باشه تا دستگاه کار کنه دیگه سبز نشد و قرمز شد
    دستگاه و خاموش میکنم چراغش سبزه و چراغ کارتریج ها روشن خاموش میشه و جک می کنه و بغد که تست اولیه و میزنه چراغ کار کردن قرمز میشه و هیچ کاری نمیشه باهاش کرد. در ضمن دفت که کردم دیدم اولش که روشن میکنم دستگاه و 4 تا چراغ مربوط به کارتیج ها که روشن باید باشه چراف مربوطه به رنگ مشکی اولش خاموش هست.

قبلا شده بود من کارتریج ها رو در اورده بودم اذیت کنه اما 2-3 بار کارتیج و در اوردم و جا زدم درست شد
    اما الان نصف روز ور رفتم نشد

دوستان کمک - دیگه هنگ کردم
    جوهرش و نگاه کردم پر بود - یه بار هر چی پودر بود خالی کردم گذاشتم باز هم فرقی نداشت .
    هر چی هست مربوط به کارتریج و یا سوکت و یا چیپ ای اگه داشته باشه ربط داره چون به هیچ چیز دیگه ای دست نزدم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان راهنمایی

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من درباره سامسونگ اشنا نیستم ولی تا اونجا که می دونم یکی اینکه ارروش رو، رو کامپیوتر بخون ببین چی نوشته .
    اگر مصرفی رو در ااوردی و هم زدی احتمالا ارور اون می ده چون تمام ظرفش کثیف شده فکر می کنه که پر شده.

4. این کاربر از h_khozooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    من دقیق متوجه نشدم

اگر مصرفی رو در ااوردی و هم زدی احتمالا ارور اون می ده چون تمام ظرفش کثیف شده فکر می کنه که پر شده.

من جایی که پودر سیاه توش هست و در اوردم و یکم تکون دادم پودرها اگه چسبیده به شدن باز شن . قبلا هم اینکار و کرده بودم مشکلی نبوده

رو سیستم هیچ اروری نمیده و میره برای چاپ اما چیزی چاپ نمیشه و هر چی هست مربوط به چاپگره ظاهرن

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ببین اولا که وقتی پرینتر ارور بده میفرسته رو کامپیوتر و مثلا کامپیوترت پیغام می ده که کارتریج ابی تمام شده. کامپیوتر تو این حالت ارور مربوط به خودش رو نمی ده.
    تو چهارتا کارتریج رنگی یا مخزن جوهر داری. یه دونه درام یا درام کیت داری، یه جا هم داری که یه ظرف معمولا پلی اتیلن مات هست که مصرفی تونرها توش جمع می شه. احتمال داره که اون قسمتی رو زیادی کثیف کردی و در نتیجه ارور پر شدن مصرفی رو داره می ده.

7. این کاربر از h_khozooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممنون تست می کنم ببینم با تمیز کردن اون جواب میده یا نه
    آره ۴ تا کارتریج رنگی دارم یه ظرف پلاستیکی کنار این 4 تا هست که کشویی هست د رمی یاد و یه جورایی انگار وصل میشه به اون 4 تا کارتریج وصله
    اون و در می یارم و تمیز می کنم ببینم چی میشه
    ممنون که گفتید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ببین اولا که وقتی پرینتر ارور بده میفرسته رو کامپیوتر و مثلا کامپیوترت پیغام می ده که کارتریج ابی تمام شده. کامپیوتر تو این حالت ارور مربوط به خودش رو نمی ده.
    تو چهارتا کارتریج رنگی یا مخزن جوهر داری. یه دونه درام یا درام کیت داری، یه جا هم داری که یه ظرف معمولا پلی اتیلن مات هست که مصرفی تونرها توش جمع می شه. احتمال داره که اون قسمتی رو زیادی کثیف کردی و در نتیجه ارور پر شدن مصرفی رو داره می ده.

سلام

من امتحان کردم
    دوست عزیز حق با شما بود

ظاهرن اون منبع پر شده بود

و کلی هم جوهر داشت که من حتی فکرش و ه نمیکردم اینهمه پودر توش باشه
    خالی کردم و شستم درست شد

سپاس گذارم به خاطر راهنمایی و بطفی که کردید
    موفق باشی

داره خودمونی میشه soheiloooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام

من امتحان کردم
    دوست عزیز حق با شما بود

ظاهرن اون منبع پر شده بود

و کلی هم جوهر داشت که من حتی فکرش و ه نمیکردم اینهمه پودر توش باشه
    خالی کردم و شستم درست شد

سپاس گذارم به خاطر راهنمایی و بطفی که کردید
    موفق باشی
    سلام دوست عزیز؟شما clp315 رو همیشه شارژ میکنید؟چیپ کارتریج رو عوض کردید؟من هم این دستگاه رو دارم.اما الان کارتریجاش خشک شده و میخوام سرویسش کنم.نمیدونم کارتریجا رو کلا باید عو ض کنم و یا اینکه همون قبلیا رو شارژ کنم.اخه الان موقع چاپ بی کیفیت چاپ میکنه و خط میندازه.
    قبلا هم مشکل مشابه شما رو داشتم و با پاک کردن همون مخزن شیشه ای مشکلم حل شد

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز؟شما clp315 رو همیشه شارژ میکنید؟چیپ کارتریج رو عوض کردید؟من هم این دستگاه رو دارم.اما الان کارتریجاش خشک شده و میخوام سرویسش کنم.نمیدونم کارتریجا رو کلا باید عو ض کنم و یا اینکه همون قبلیا رو شارژ کنم.اخه الان موقع چاپ بی کیفیت چاپ میکنه و خط میندازه.
    قبلا هم مشکل مشابه شما رو داشتم و با پاک کردن همون مخزن شیشه ای مشکلم حل شد
    اولا که این دستگاه ها جوهری نیستند و تونری هستند.
    در نتیجه هیچ وقت خشک نمی شن.
    شما می تونید تونر مخصوص دستگاه رو بگیری، فکر می کنم تونر کرونا هر 100 گرمش حدود 17 الی 18 هزار تومان باشه.
    شارژ کنی، مخزن مصرفی رو خالی کنی و تمیز تمیز کنی و یا اگر مشکلی نداشتی بشوری.
    و استفاده مجدد کنی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •