تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل نمایش ندادن درایو و اطلاعات فلش مموری usb3 بعد از ریختن bootable

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض مشکل نمایش ندادن درایو و اطلاعات فلش مموری usb3 بعد از ریختن bootable

سلام من یک فلش مموری دارم 16 گیگمارک سلیکون پاور من به صورت بوت ایبل نرم افزار پارتیشن بندی ریختم روش ولی بعد از پارتیشن در ویندوز دیگر که کشیدمش از توی سیستم دیگه اصلا توی کامپیوترم نشون نداد توی یک کامپیوتر دیگه هم تست کردم نشون نداد حتی فایلهاش هم نمیاد حتی درایوش توی mange هم نبودش چیکار کنم ؟؟؟؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یک فلش مموری دارم 16 گیگمارک سلیکون پاور من به صورت بوت ایبل نرم افزار پارتیشن بندی ریختم روش ولی بعد از پارتیشن در ویندوز دیگر که کشیدمش از توی سیستم دیگه اصلا توی کامپیوترم نشون نداد توی یک کامپیوتر دیگه هم تست کردم نشون نداد حتی فایلهاش هم نمیاد حتی درایوش توی mange هم نبودش چیکار کنم ؟؟؟؟
    سلام .

با Diskpart هم تست کنید ببینید فلش مموری دیده میشه یا خیر (از دستور list disk استفاده کنید) . اگر دیده میشه با استفاده از دستور select disk X (در انیجا X شماره فلش مموری هست) انتخابش کنید و دستور clean را وارد کنید تا بطور کامل تمام اطلاعات پاک شود و سپس مجدداً پارتیشن بندی و فرمت کنید .

نکته : در اجرای دستور clean خیلی دقت کنید که درایو اشتباهی انتخاب نشده باشه .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام .

با Diskpart هم تست کنید ببینید فلش مموری دیده میشه یا خیر (از دستور list disk استفاده کنید) . اگر دیده میشه با استفاده از دستور select disk X (در انیجا X شماره فلش مموری هست) انتخابش کنید و دستور clean را وارد کنید تا بطور کامل تمام اطلاعات پاک شود و سپس مجدداً پارتیشن بندی و فرمت کنید .

نکته : در اجرای دستور clean خیلی دقت کنید که درایو اشتباهی انتخاب نشده باشه .
    سلام دیده نمیشه فقط اون دو تا هارد موجود در سیستم رو نشون میده؟؟؟؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دیده نمیشه فقط اون دو تا هارد موجود در سیستم رو نشون میده؟؟؟؟
    سلام .

اگه اصلاً دیده نمیشه پس باید به گارانتی بفرستید .

من به صورت بوت ایبل نرم افزار پارتیشن بندی ریختم روش
    تست کنید ببینید میتونید با نرم افزار بوتیبلی که روی فلش مموری ریختید سیستم رو بالا بیارید ؟

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام .

اگه اصلاً دیده نمیشه پس باید به گارانتی بفرستید .

تست کنید ببینید میتونید با نرم افزار بوتیبلی که روی فلش مموری ریختید سیستم رو بالا بیارید ؟
    سلام نه بوت یبل هم نشد فقط قبلش قبل از این اتفاق یک بار همین طوری شد شاید بیست بار به سیستم زدم ریستارت کردم درست شد و دوباره بوتیبل کردم ولی باز که بوتیبل کردم هنگام ریستارت سیستم دوباره همون طوری شد با این تفاوت که دیگه درست نشد و بالا نیومد

خوب گارانتی من جلدشو انداختم دور فکر کنم گارانتی متین رایانه باشه ایا بدون جلدش قبول میکنن ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •