تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: یک سوال در مورد جلوگیری از ورود مخربها

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir hamzeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض یک سوال در مورد جلوگیری از ورود مخربها

امروز تعدادی صفحه رو توی ویکی پدیا باز کرده بودم که ناگهان صفحه ایمیل hotmail خود به خود باز شد در حالیکه من در اکسپلورر بودم و هیچگاه با اکسپلورر تا حالا هات میل رو باز نکرده بودم با خودم فکردم شاید کسی قصد خرابکاری داره! ایست اسمارت اسکیوریتی رو دارم اما دنبال یه برنامه قویتر و موثر تر میگردم که جلوی هرگونه نفوذی رو بگیره لپ تاپم زیاد برنامه های سنگین رو قبول نمیکنه ایا comodo مناسب هست؟ فایروالش تا چه حد امنیت رو حفظ میکنه؟

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

امروز تعدادی صفحه رو توی ویکی پدیا باز کرده بودم که ناگهان صفحه ایمیل hotmail خود به خود باز شد در حالیکه من در اکسپلورر بودم و هیچگاه با اکسپلورر تا حالا هات میل رو باز نکرده بودم با خودم فکردم شاید کسی قصد خرابکاری داره! ایست اسمارت اسکیوریتی رو دارم اما دنبال یه برنامه قویتر و موثر تر میگردم که جلوی هرگونه نفوذی رو بگیره لپ تاپم زیاد برنامه های سنگین رو قبول نمیکنه ایا comodo مناسب هست؟ فایروالش تا چه حد امنیت رو حفظ میکنه؟
    کمودو فایروال خوبی داره ولی از نظر امنیت ویروسی زیاد پیشنهاد نمیکنم . eset برنامه ی خوبی هست و در ورژن 8 از نظر امنیت و سبکی خیلی بهتر شده به شرط اینکه همیشه این رو فراموش نکنید که تمام برنامه ها امنیت رو صد درصد تامین نمیکنن و شما باید از برنامه های تکمیلی در کنار برنامه ها ی خودتون استفاده کنین . بیشتر خرابکاری ها به این صورت هست که قبل از اینکه مخرب شناسایی بشه و در آپدیت های برنامه قرار بگیره خرابکاری ها انجام میشه و از این راه فراری نیست . شما گفتین سیستمتون برنامه های سنگین قبول نمیکنه . پیشنهاد من به شما استفاده از این برنامه ها و انجام این کارها در سیستمتون هست تا امنیت به درصد بالایی برسه . در کنار برنامه ی eset 8 از برنامه های spyware blaster و usb disk security و key scrambler و malware bytes free از سیستم شما زیاد استفاده نمیکنن و تداخلی هم با eset ندارن . از مرورگر mozila firefox به همراه افزونه هایی که در لینک زیر هست استفاده کنید . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ویندوز خودتون حالت اتوران رو قطع کنید (آموزشش توی اینترنت هست ) و برای کار با اینترنت یک user معمولی در ویندوز بسازید و با اون اینترنت برید . یعنی user شما ادمینی نباشه . برنامه ی eset 8 خودتون رو کرک نکنید و با یوزر و پسورد هایی که در اینترنت موجود هست برای فعال و آپدیت کردن برنامه استفاده کنید چون کرک کردن موتور آنتی ویروس شما رو خراب میکنه ! به طور مرتب آپدیتش کنید . از برنامه ی adw cleaner و emsisoft emergency kit free هم میتونید استفاده کنید در سیستم به این صورت که هر چند هفته یکبار سیستمتون رو باهاشون چک کنید . اینها تجربیات من هست !

3. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

5. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •