تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشاوره تخصصی برای خرید پرو پارس ( دوگانه سوز )

اگه نباشه جاش خالی می مونه POROMA2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

13 مشاوره تخصصی برای خرید پرو پارس ( دوگانه سوز )

با تشکر پیشاپیش بابت راهنمایی و نظر هاتون بمن
    من بعد کلی تحقیق گشت گزار تو نت
    به نتیجه خرید پرو پارس دوگانه. سوز داشبورد جدید با توجه به بودجم و علاقل هم برای ظاهر خارج داخل خودرو (جوان پسند بودن )
    البته بودجم واقعیم ۳۵ نقد که میخوام دبا یکم قرض یدونه چک نهایت یه مدل ۹۴ خرید کنم این نهایت قدرت خرید فعلا

نکاتی اصلی دیگه منو به پارس دوگانه رسوند
    و میخوام شما هم بخونید تا با استلال من اشنا باشید شاید استلالم غلط باشه

چون من از نظر اطلاعات تجربی فنی موتور خودرو صفرم و ناشی

اول پارس دوگانه موتورش (xu7\l3) چیز جدیدی در بازار ایران نیس منظورم فنی موتور پس بیشتر تعمیرکار های غیر رسمی همونی تو کوچه ها وخیابون هستن کامل با این موتور اشنا و برای تعمیر ش گنگ کاری در نمیارن بقولی جوادشون

دوم قطعات خیلی راحت گیر میاد غیر نمایندگی هم لوازم دارن و قیمت لوازم از بقیه لوازم موتورهای دیگه مثل tu5 مناسب تره

سوم ۸ سوپاپ بودن که مبگن از یه موتور ۱۶؛ بهتر با توجه به سوختی که در پمپ بنزین ها موجود. و مناب مصارف شهری
    البته من فصدا رم قسمت بشد مستافرت بیرون شهری زیاذی با این خودرو برم

چهارم استفاده گاز بعنوان سوخت دوم‌ که ازرون تره و میشه به کنر شدن هزینه هم‌ کمک کنه دوباک گازبزنی یه باک بنزین

واخری درست که این خورد پایه گازسوز نیست ولی تا الان. رضایت مندی بیشتری برای مصرف کنندگان نسبت به بقیقه خودروهای گاز سوز داشته

فقط یکی از نمایشکاه داران میکفت این خودرو بد خرید و فروش میشه نمیدونم چرا ؟؟؟

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با تشکر پیشاپیش بابت راهنمایی و نظر هاتون بمن
    من بعد کلی تحقیق گشت گزار تو نت
    به نتیجه خرید پرو پارس دوگانه. سوز داشبورد جدید با توجه به بودجم و علاقل هم برای ظاهر خارج داخل خودرو (جوان پسند بودن )
    البته بودجم واقعیم ۳۵ نقد که میخوام دبا یکم قرض یدونه چک نهایت یه مدل ۹۴ خرید کنم این نهایت قدرت خرید فعلا

نکاتی اصلی دیگه منو به پارس دوگانه رسوند
    و میخوام شما هم بخونید تا با استلال من اشنا باشید شاید استلالم غلط باشه

چون من از نظر اطلاعات تجربی فنی موتور خودرو صفرم و ناشی

اول پارس دوگانه موتورش (xu7\l3) چیز جدیدی در بازار ایران نیس منظورم فنی موتور پس بیشتر تعمیرکار های غیر رسمی همونی تو کوچه ها وخیابون هستن کامل با این موتور اشنا و برای تعمیر ش گنگ کاری در نمیارن بقولی جوادشون

دوم قطعات خیلی راحت گیر میاد غیر نمایندگی هم لوازم دارن و قیمت لوازم از بقیه لوازم موتورهای دیگه مثل tu5 مناسب تره

سوم ۸ سوپاپ بودن که مبگن از یه موتور ۱۶؛ بهتر با توجه به سوختی که در پمپ بنزین ها موجود. و مناب مصارف شهری
    البته من فصدا رم قسمت بشد مستافرت بیرون شهری زیاذی با این خودرو برم

چهارم استفاده گاز بعنوان سوخت دوم‌ که ازرون تره و میشه به کنر شدن هزینه هم‌ کمک کنه دوباک گازبزنی یه باک بنزین

واخری درست که این خورد پایه گازسوز نیست ولی تا الان. رضایت مندی بیشتری برای مصرف کنندگان نسبت به بقیقه خودروهای گاز سوز داشته

فقط یکی از نمایشکاه داران میکفت این خودرو بد خرید و فروش میشه نمیدونم چرا ؟؟؟
    درود بر شما . تجربه پژو پارس دوگانه سوز مدل ۹۳ رو براتون عرض میکنم که در حال حاضر پسرعمم داره .
    ۱- شتاب بسیار پایین پارس دوگانه سوز چ با بنزین چه با گاز ( حدود ۱۸ ثانیه با بنزین و ۲۴ ثانیه با گاز تمام پارس ها )
    ۲- صدای بسیار بالای موتور خصوصا در حالت گاز
    ۳- سرعت نهایی پایین ( به سرعتی بالاتر از ۱۷۵ کیلومتر نتونست دست پیدا کنه )
    ۴- کیفیت بسیار پایین داشبورد ادوات داخلی و خارجی
    ۵- ترمزها ضعیف
    ۶- صدای باد به داخل اتاق ماشین
    مواردی که گفتم مختص تمام ماشینهای پارس دوگانه جدید هست . من که اصلا راضی نبودم ایشون هم راضی نیستن ولی دارن استفاده میکنن چون ناچارن و نمیتونن ضرر کنن .
    موتور ۱۶ سوپاپ خیلی بهتر از ۸ هست . تنفس بهتر موتور باعث افزایش شتاب و کاهش مصرف و همینطور کاهش قابل توجه صدای موتور میشه .
    اگر قصد خرید خودروی دوگانه دارید و بیشتر خارج از شهر تردد میکنید بهترین گزینه برای شما سمند EF7 پایه گازسوز هست .
    چون موتور EF7 برای گاز ساخته شده و روی گاز بسیار عالی و نرم عمل میکنه .شتاب قابل ملاحظه ایی داره و همینطور از نظر راحتی و هندلینگ وضعیت بسیار بهتری به نسبت پارس داره .

3. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

مرسی پوریا خان

دوستان دیگه نظر نمیدین این همه بازدید فقط یه نظر

همکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

منم با صحبت های دوستم آقا پوریا موافقم.
    خودروی دوگانه سوز فقط در شرایطی که استفاده از سوخت دوم
    واقعا نیاز باشه خوبه.
    سمند با موتور EF7 خیلی بهتر از پارس دوگانه سوز جوابگوی شما خواهد بود
    صفرش رو خیلی راحت تر از پارس میتونید بخرید.
    اما خوب از ظرفی شما از فضای داخلی و خارجی پارس خوشتون میاد که
    این خودش یکی از ملاک ها اصلی انتخاب خودرو هست و سلیقه ای.

6. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

پوریا خان و محمد عزیر در مورد بقیه نظرو استلالم نظر ندارید مثل فراوانی قطعات ؟؟

----------------------------------------------------------

حالا اگه دوگانه‌سوزی کلا بزاریم کنار وهمین طور نوع ماشین یعنی پارس چونذبا بودجه من نمیتونم ۹۴ یا ۹۳ lx یا سال خرید کنم

دوتا گزینه دیگه رو میز دارم
    اولیش سورن elx که تازگی ایران خوورو داره ورژن جدیدش میفروشه من واقعا شیفته هستم خیلی برسی کردم
    هم بیشتر صحبت های داخل همین سایت و... نمایشگاهی هم تعمیرکار هم لوازم یدکی میگن نخر اول مکافات وبازار هرید فروش خوبی هم نداره و قطعاتش بد گیر میاد تعمیر کارا بعلت پیچیدگی زیر بارش نمیرن و...... نارضایتی بچه های تایک سورن elx
    ولی من هنوز دلم پیشش گیره

گزینه دوم پژو ۲۰۶ SD. V8 میخواستم نظرتون که برام خیلی محترم بدونم با تشکر

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پوریا خان و محمد عزیر در مورد بقیه نظرو استلالم نظر ندارید مثل فراوانی قطعات ؟؟

----------------------------------------------------------

حالا اگه دوگانه‌سوزی کلا بزاریم کنار وهمین طور نوع ماشین یعنی پارس چونذبا بودجه من نمیتونم ۹۴ یا ۹۳ lx یا سال خرید کنم

دوتا گزینه دیگه رو میز دارم
    اولیش سورن elx که تازگی ایران خوورو داره ورژن جدیدش میفروشه من واقعا شیفته هستم خیلی برسی کردم
    هم بیشتر صحبت های داخل همین سایت و... نمایشگاهی هم تعمیرکار هم لوازم یدکی میگن نخر اول مکافات وبازار هرید فروش خوبی هم نداره و قطعاتش بد گیر میاد تعمیر کارا بعلت پیچیدگی زیر بارش نمیرن و...... نارضایتی بچه های تایک سورن elx
    ولی من هنوز دلم پیشش گیره

گزینه دوم پژو ۲۰۶ SD. V8 میخواستم نظرتون که برام خیلی محترم بدونم با تشکر
    از نظر فراوانی قطعات الان اکثر خودروهای داخلی که درحال تولید هستند قطعاتشون به وفور یافت میشه .
    مثل پراید و tu5 xu7 EF7
    در مورد سورن . من خودم شخصا خیلی از سورن خوشم میاد . از نظر ظاهر واقعا جذاب هست و داخلش هم همینطور . موتور EF7 هم شتاب خیلی خوبی داره و تقریبا مثل ۲۰۶ تند و تیز هست .
    از نظر خرابی و مشکلاتی که داشته خب دوستان توی تاپیک هستن و میبینید در چه وضعیتی هست اما خیلیا هم دیدم سرسوزنی با سورن مشکل نداشتن و دارن استفاده میکنن .
    کلاس جدیدش هم همون سورن سال هست که یکی از بچه های یک فروم دیگه داشت و خیلی خودش رو خفه کرده بود برای ۴ تا دکمه کنترل روی فرمان .
    ۲۰۶ اس دی ماشین خیلی خوبی هست . از نظر فنی اوکی هست و کیفیتش هم از آبان به بعد ۹۳ در حد چشمگیری بهتر شده . من مرداد ۹۳ هم ۲۰۶ داشتم و هم سورن هردو صفر . کیفیت ۲۰۶ بسیار افتضاح بود . سورن وضعش خرابتر بود . از نوار لاستیکای دور شیشه ها گرفته دا ادوات داخل داشبورد سورن . خیلی بد بود .
    امسال رفتم از نزدیک ۲۰۶ رو دیدم و واقعا خوب شده کیفیتش . به همین دلیل ( احتمال خرابی خیلی کمتر ) خریدم .
    انتخاب با شماست .
    البته بازار سورن هم به خوبی پارس و سمند ال ایکس نیست .
    اگر بتونید تا ۵۰ هزینه کنید میشه به جک جی ۵ دنده دستی هم فکر کنید یا تا ۴۵ به کارکرده این خودرو که خوب از آب دراومده و ظاهر و فنی خیلی خوبی داره .

9. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •