تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ویندوز8.1 بالا نمیاد صفحه مشکی داره چه جوری برم تو سیف مد؟ بوتش از روی فلشه‫؛‬ فلش بوتیبل ندارم.

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض ویندوز8.1 بالا نمیاد صفحه مشکی داره چه جوری برم تو سیف مد؟ بوتش از روی فلشه‫؛‬ فلش بوتیبل ندارم.

سلام. من خود به خود ویندوزم وسط کار یک صفحه آبی نشون داد گفت ویندوزت به مشکل خورده باید ریست شه. بعد ریست اولش یه گزینه هایی داشتم برای فرش کردن ویندوز. دستور فرش دادم بعد که ریست شد صفحه مشکی اومد با پیام شما هیچ سیستم عاملی نداری!
    الان روشن که می کنم یه لحظه آرم ویندوز 8.1 برای لود شدن میاد اما سریع میره تو صفحه سیاه و فقط علامت موس روی صفحه مشخصه و موس رو حرکت بدم فلشش حرکت میکنه
    لپ تاپم ایسر اسپایر 5738 زد هستش و آخرین بار ویندوز رو از روی فلش نصب کردم یعنی ترجیح بوتش رو گذاشتم بوت از فلش در یو اس بی پورت. الان هیچ دکمه اف 12 یا اف 8 کار نمی کنه. سی دی بوتیبل رو هم میذارم بوت نمیشه بیاد بالا!
    خلاصه دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه. چی کار کنم به نظرتون؟
    ممنون از راهنمایی دوستان

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فلش بوتیبل با ویندوز 8.1 از طریق یه کامپیوتر دیگه ساختم. اما لپتاپم از روی فلش بوت نمیشه که درایو ویندوز رو فرمت کنم از اول بریزم ویندوز رو. اصلا دسترسی به تنظیمات بایوس ندارم.چیکار کنم؟!

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تصادفا موفق شدم وارد تنظیمات بایوس بشم. اما هر ویندوزی تلاش میکنم نصب کنم تو مراحل اولیه استاپ میکنه پیام میده ممکنه فایلی که برای نصب نیازه مفقود یا خراب شده باشه.ظاهرا یه ویروس اجازه نصب هیچ ویندوزی رو نمیده. درایو سی رو کامل فرمت کردم. اما حالا هیچ ویندوزی نمیشه روش نصب کرد!

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درایو سی رو دیسک وایپ کردم. حالا دیگه حتما هیچ ویروسی رو درایو سی نیست. اما حتی ویندوز لایو رو هم اجرا نمی کنه. یه فلش بوتیبل ازرویندوز لایو 7 درست کرده بودم. چندین سی دی مختلف از نسخه های مختلف ویندوز رو تست کردم. هیچ جوره نمیشه ویندوز نصب کرد. در 15 سال اخیر به مشکلی برنخورده بودم که نتونم حلش کنم. اگه احیانا راه حلی به ذهن یکی از دوستان رسید خبر بدین لطفا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •