تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کمک فوری dell یا acer یا چی ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض کمک فوری dell یا acer یا چی ؟

سلام دوستان .
    من در کشور آلمان زندگی میکنم و قصد خرید اولترابوک دارم. خودم مک بوک پرو ۱۳ مدل ۲۰۱۳ دارم که میخوام بدم به همسرم و یه اولترا ویندوزی بگیرم . به surface pro خیلی فکر کردم اما من میخوام مثل مک بوک کیبردش محکم بهش وصل باشه و حالت لپتاپی داشته باشه . کیفیت صفحه نمایش خیلی برام مهمه . وزن هم همینطور . سایز ۱۳.۳ میخوام و اینکه cpu i5 باشه .
    من به دو مورد رسیدم در تحقیقاتم:
    یک مدل dell inspiron 13 7000 که مشخصاتش رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید ببینید که قیمتشم ۸۷۹ یورو هست.
    مدل دیگه acer Aspire V 13 هست که مشخصاتش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و قیمت ۶۹۹ یورو دارد .
    حالا من چیکار کنم ؟ پیشنهاد بهتری دارید از این دو تا؟
    اولویت هامو به ترتیب مینویسم :
    ۱- وزن و ظاهر و قیمت زیر ۹۰۰ یورو
    ۲-کیفیت نمایشگر و سایز ۱۳.۳و ترجیحا لمسی .
    ۳- core i5 و ۸ گیگ رم
    ۴-گرافیک بالا نمیخوام
    واقعا ممنون میشم کمک کنید.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فکر میکنم ASUS UX303LN همون چیزی باشه که دنبالشین البته من به عنوان الترابوک vaio flip پیشنهاد میکنم که سخت افزار کمی ضعیف تری داره ولی با کیفیته
    ولی تنها ضعف ایسوس میتونه باتری اون باشه که 3 سلولیه و رزولوشن بسیار بالایی در حد مک بوک داره که تقریبا همون 900 یورو میشه

3. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

فکر میکنم ASUS UX303LN همون چیزی باشه که دنبالشین البته من به عنوان الترابوک vaio flip پیشنهاد میکنم که سخت افزار کمی ضعیف تری داره ولی با کیفیته
    ولی تنها ضعف ایسوس میتونه باتری اون باشه که 3 سلولیه و رزولوشن بسیار بالایی در حد مک بوک داره که تقریبا همون 900 یورو میشه
    ممنون از پاسختون که در مورد asus فرمودید . قیمتشو چک کردم فقط i7 هست اینجا که حدود ۱۲۰۰ یورو قیمتشه . ولی رزولیشنش مثل همون dell فقط فول اچ دی هست و مثل مک بوک پرو نیست .
    الان من همون dell مدل inspriron 12 7348 رو که بالا لینک دادم از یه سایت دیگه قیمت با تخفیفشو پیدا کردم . ۷۵۳ یورو شده . فکر کنم تا این تخفیف بر قرار باشه باید همون dell رو بگیرم . امیدوارم خوب باشه و یه ۲ سال من رو راضی نگه داره . متاسفانه بدی dell این هست که فقط فروش آنلاین داره و در هیچ فروشگاهی نمیشه رفت و از نزدیک دیدتش . اگر میدیدمش راحت تر میشد تصمیم گرفت . هرچند میشه بگیرمش و ۱۴ روز وقت دارم اگر خوشم نیومد پس بفرستمش.
    باز هم دوستان اگر نظری در مورد این dell inspiron 7348 اگر نظری دارند یا مشکل خاصی داره لطفا من رو راهنمایی کنید . همچنین اگر مدل دیگه ای پیشنهاد میدید که با توجه به قیمت از dell معرقی شده بهتر باشه ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •