تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مقایه ی اینترنت ایران و آمریکا

اگه نباشه جاش خالی می مونه egorlord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    In dark side of my mind

پيش فرض مقایه ی اینترنت ایران و آمریکا

یکی از بهترین شرکتای آمریکارو با بهترین شرکت ایران مقایسه کردم یعنی وضع اینترنت ایران از اونی که فکر میکردم خراب تره انگار ایران اینترنتش تو همون سال 2002 مونده خیلی پیشرفت داشته باشه 2004 هستش که اونم زیادیشه (با این قطعیاهو مشکلات upd و پشتیبانیو و پینگ و ف یل تر ینگو و...)
    ما حالا تحریمم هستیم همه چی گرونیه اینم حساب کنین اگه جهان 15 داشتیم ما میشدیم جهان 14
    برن خدارو شکر کنن بیشتر از جهان سومی وجود نداره
    الان حقوق یه کارگر ایرانی برای 10-15 روز 1 نفر جواب میده
    حالا برو زن بگیر (گرونیه مسکن و پوشاک ...جدا)
    وضع کارمندا هم همینه حقوق کارگر بیشترم هست تازه
    -----------------------------------------------------------------------------------
    اول بریم سراغ اینکه چطوری قیمتارو حساب کنیم حقوق کارگر ساده آمریکا با ایرانو مقایسه میکنیم
    امریکا = ساعتی 11 دلار روزش8 ساعت کار = 88 ماه= 2700
    ایران = ساعتی 4 تومن (تقسیم بر 3.300 قیمت بروز دلار) روزش = 32 ماه =992 زیادم گقتم الان همه ی کارگرا 800 ته تهشه
    ساعتی 1 دلار درآمد ایرانیه (1 دلارو 2 سنت) ماهش میشه 260 دلار
    من روندشون کردم به نفع ما یعنی قیمت واقعی آمریکا 11.5 میگیره ایران 3.500 تومان

نتیجه: قیمت های اینترنت آمریکارو تقسیم بر 3 میکنیم و اگه خواستیم ببینیم قیمت اینترنت ایران برای آمریکا چقدر در میاد ضبدر 3
    (فکر کنم یه سریا گیج بشن ولی کله داستان اینه حقوق آمریکا 3 براره حقوق ایرانه تازه گرونی و تحریمم ندارن یعنی 6 برابر در اصل من باید بیام حساب کنم)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اول از همه قیمت 50 گیگ 10 دلاره(تقسیم بر 3 میشه 4 تومن واسه هر 50 گیگ!!!) و 50 گیگ در شاتل 112 هزارتومان!!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد با این وضع نامحدودارم میخوان وردارن!!!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    comcast یکی از بهترین و منصفانه ترین شرکتای آمریکاست.
    اینم قیمتای اینترنتشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بهترین سرویس اینترنت این شرکت یه ماه

همه به بیت هستش تقسیم بر 8 شده
    150 mbps =
    000 150 kbps !!!!!!!!!!!!!
    115 دلار !!!!!!!!! تقسیم بر 3 یعنی ما برای این اینترنت باید 40 هزار تومن بدیم...!!!!!!!! لعنت به این شانس که تو ایران بدنیا اومدیم...
    ما بخوایم با وضع دولت الان همیچین نتی بگیریم باید حدود 100 ملیون ماهی بدیم!!!!!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بهترین سرویس دهنده adsl که جایزه هم برده بقوله خودشون بهترین تو کشور شاتل...
    بهترین سرویس یه ماه

یه ماه37 هزار تومن ... 112تومن برای 50 گیگ (به دلار میشه 336 دلار) در صورتی که 10 دلاره
    8200 kbps سرعت یعنی خودتون ببینین دیگه چه وضعشه حالا عمرن این سرعتم نمیدن
    حالا بخوایم به دلار حساب کنیم این کیفیت نتو این سرعت آشغالو میشه ماههی 111 دلار!!!!!!!!!!!!!! من ساعتی 1 دلار در میارم تو روز میشه 8 دلار ایران زنده باد !
    حالا خوشبختانه یا بدختانه کسی سرعت آپلودو تو ایران جزو محاسبات اینترنت نمیبینه وگرنه این اینترنتو تو آمریکا بهت مجانی میدن تاره یه ماشین و خونه هم میدن بهت...
    10 سالع آپلود همون 20-40 کیلو مونده در صورتی که باید مثل دانلود باشه
    -------------------------------------------
    نتیجه: ما کجای دنیایم و اونا کجای دنیا فقط تو اینترنت وضعمون اینه یعنی خاک بر سره..... حالا آزادیه بیان و گرونیای دیگو رفاه ....جاش اینجا نیست کسی خواست پخ بحث میکنیم
    ما باید با 40 تومن نت 150 مگی داشته باشیم + 4 تومن هر 50 گیگ بگیریم در صورتی که
    داریم با 40 هزارتومن نت 8 مگی دروغی پر از قطعی پینگ بالا فیلترینگ + هر 50 گیگ 112 تومان میگیریم

دوستان گیج شدن من با ارزش الان پول ایران محاسباتمو نکردم گفتم ممکنه گیج کننده باشه براتون اگه وضع ایران خوب بود باید همیچین اینترتیرو با این قیمت میگرفتیم
    Last edited by egorlord; 06-05-2015 at 16:18.

2. 10 کاربر از egorlord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    همه نرخ های دلاری باید ضرب در سه بشه. شما تقسیم بر سه کردی. مثلا سرویس 115 دلاری حداقل میفته 350 هزار تومان

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

مطمئنی درست حساب کردی ؟ ضرب و تقسیم ها رو جا به جا نزدی ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

محاسبات که کاملاً غلط و خنده دار است ، دلیلی هم برای مقایسه قیمت اینترنت بین ایران و آمریکا وجود ندارد ، آمریکا خودش زیرساخت اصلی اینترنت است و اصلاً قابل مقایسه با ایران نیست.
    نویسنده این تاپیک باید درس ریاضیش خیلی خیلی ضعیف بوده باشد

محتوای مخفی: تاپیک 
    یکی از بهترین شرکتای آمریکارو با بهترین شرکت ایران مقایسه کردم یعنی وضع اینترنت ایران از اونی که فکر میکردم خراب تره انگار ایران اینترنتش تو همون سال 2002 مونده خیلی پیشرفت داشته باشه 2004 هستش که اونم زیادیشه (با این قطعیاهو مشکلات upd و پشتیبانیو و پینگ و ف یل تر ینگو و...)
    ما حالا تحریمم هستیم همه چی گرونیه اینم حساب کنین اگه جهان 15 داشتیم ما میشدیم جهان 14
    برن خدارو شکر کنن بیشتر از جهان سومی وجود نداره
    الان حقوق یه کارگر ایرانی برای 10-15 روز 1 نفر جواب میده
    حالا برو زن بگیر (گرونیه مسکن و پوشاک ...جدا)
    وضع کارمندا هم همینه حقوق کارگر بیشترم هست تازه
    -----------------------------------------------------------------------------------
    اول بریم سراغ اینکه چطوری قیمتارو حساب کنیم حقوق کارگر ساده آمریکا با ایرانو مقایسه میکنیم
    امریکا = ساعتی 11 دلار روزش8 ساعت کار = 88 ماه= 2700
    ایران = ساعتی 4 تومن (تقسیم بر 3.300 قیمت بروز دلار) روزش = 32 ماه =992 زیادم گقتم الان همه ی کارگرا 800 ته تهشه
    ساعتی 1 دلار درآمد ایرانیه (1 دلارو 2 سنت) ماهش میشه 260 دلار
    من روندشون کردم به نفع ما یعنی قیمت واقعی آمریکا 11.5 میگیره ایران 3.500 تومان

نتیجه: قیمت های اینترنت آمریکارو تقسیم بر 3 میکنیم و اگه خواستیم ببینیم قیمت اینترنت ایران برای آمریکا چقدر در میاد ضبدر 3
    (فکر کنم یه سریا گیج بشن ولی کله داستان اینه حقوق آمریکا 3 براره حقوق ایرانه تازه گرونی و تحریمم ندارن یعنی 6 برابر در اصل من باید بیام حساب کنم)
    اول از همه قیمت 50 گیگ 10 دلاره(تقسیم بر 3 میشه 4 تومن واسه هر 50 گیگ!!!) و 50 گیگ در شاتل 112 هزارتومان!!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد با این وضع نامحدودارم میخوان وردارن!!!!
    comcast یکی از بهترین و منصفانه ترین شرکتای آمریکاست.
    اینم قیمتای اینترنتشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بهترین سرویس اینترنت این شرکت یه ماه

همه به بیت هستش تقسیم بر 8 شده
    150 mbps =
    000 150 kbps !!!!!!!!!!!!!
    115 دلار !!!!!!!!! تقسیم بر 3 یعنی ما برای این اینترنت باید 40 هزار تومن بدیم...!!!!!!!! لعنت به این شانس که تو ایران بدنیا اومدیم...
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بهترین سرویس دهنده adsl که جایزه هم برده بقوله خودشون بهترین تو کشور شاتل...
    بهترین سرویس یه ماه

یه ماه37 هزار تومن ... 112تومن برای 50 گیگ (به دلار میشه 336 دلار) در صورتی که 10 دلاره
    8200 kbps سرعت یعنی خودتون ببینین دیگه چه وضعشه حالا عمرن این سرعتم نمیدن
    حالا بخوایم به دلار حساب کنیم این کیفیت نتو این سرعت آشغالو میشه ماههی 111 دلار!!!!!!!!!!!!!! من ساعتی 1 دلار در میارم تو روز میشه 8 دلار ایران زنده باد !
    حالا خوشبختانه یا بدختانه کسی سرعت آپلودو تو ایران جزو محاسبات اینترنت نمیبینه وگرنه این اینترنتو تو آمریکا بهت مجانی میدن تاره یه ماشین و خونه هم میدن بهت...
    10 سالع آپلود همون 20-40 کیلو مونده در صورتی که باید مثل دانلود باشه
    -------------------------------------------
    نتیجه: ما کجای دنیایم و اونا کجای دنیا فقط تو اینترنت وضعمون اینه یعنی خاک بر سره..... حالا آزادیه بیان و گرونیای دیگو رفاه ....جاش اینجا نیست کسی خواست پخ بحث میکنیم
    ما باید با 40 تومن نت 150 مگی داشته باشیم + 4 تومن هر 50 گیگ بگیریم در صورتی که
    داریم با 40 هزارتومن نت 8 مگی دروغی پر از قطعی پینگ بالا فیلترینگ + هر 50 گیگ 112 تومان میگیریم
    7

پروفشنال Enter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    P30 World

پيش فرض

آقا اصل رو ول کردید چسبیدید به فرع؟منظور این بنده خدا اینه که ما توی ایران داریم بی نهایت گرونتر واسه اینترنت نفتی که داریم هزینه میکنیم اصلا گیریم که به قول این دوستمون آمریکا خودش زیر ساخت اصلی اینترنته ما نهایتش باید نسبت به یه فرد ساکن آمریکا دو برابر نه سه برابر (جهنم و ضرر) هزینه کنیم منتها الان بایه حساب سر انگشتی میبینیم که چند صد برابر داریم هزینه میکنیم!!!

7. 6 کاربر از Enter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Aryaeiboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خنده دارترین تیتر تایپیکی بود که توی این چند وقت دیده بودم! آخه پسر خوب مگه آدم ژیان رو لامبورگینی مقایسه می کنه؟! ما از کشورهای منطقه و همسایه خودمون مثل ترکیه هم خیلی عقب تریم روز به روز هم در ضمن داریم پسرفت می کنیم به حای پیشرفت! اونوقت شما می ری با آمریکا مقایسه می کنی؟! جالبه کشورهایی مثل ترکیه سال های گذشته در تمامی زمینه های پیشرفت اقتصادی از ما عقب تر بودن ولی ما متاسفانه داریم دنده عقب میریم. البته این رو هم بگم از لحاظ کیفیت و ضریب دسترسی و قیمت و.. آمریکا نسبت به دیگر کشورهای پیشرفته شرایط خیلی خوبی نداره. کشورهای شرق آسیا مثل کره و ژاپن و کشورهایی مثل سوئد و سوییس و.. شرایط خیلی بهتری دارن.
    نماینده های محترم مجلس وزیر ارتباطات رو برای افزایش پهنای باند می خوان تازه بازخواست هم بکنن! البته کاملا در اشتباه هستن. برای اینکه از دید تمام کاربران اینترنت کیفیت اینترنت شدیدا افت کرده توی سالیان اخیر. از من می شنون بهتره برن از جناب واعظی یه تقدیر و تشکر هم به عمل بیارن برای گند زدن به اینترنت!!!

9. 4 کاربر از Aryaeiboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    In dark side of my mind

پيش فرض

سلام
    همه نرخ های دلاری باید ضرب در سه بشه. شما تقسیم بر سه کردی. مثلا سرویس 115 دلاری حداقل میفته 350 هزار تومان
    مطمئنی درست حساب کردی ؟ ضرب و تقسیم ها رو جا به جا نزدی ؟
    محاسبات که کاملاً غلط و خنده دار است ، دلیلی هم برای مقایسه قیمت اینترنت بین ایران و آمریکا وجود ندارد ، آمریکا خودش زیرساخت اصلی اینترنت است و اصلاً قابل مقایسه با ایران نیست.
    نویسنده این تاپیک باید درس ریاضیش خیلی خیلی ضعیف بوده باشد

7

آقا وقتی ما داریم 800 تومن حقوق میگیریم بعد اونا 3000دلار اگه ما هم 3 میلیون درآمد داشتیم اونوقت باید 120 تومن میدادیم اصن اون جدا 150 مگ و با 8 مگ ضبدر 3 میکنی واقعا که....
    50 گیگ 10 دلارو با 50 گیگ 112 تومن حساب میکنین؟
    نمیخوام توحین کنم همینه که دارن عین چی میکنن تو پاچه ملت اینترنت بخاطر اینکه مردم اطلاعات ندارن
    اگه دولت این نبود باید 40 تومن پول اینو میدادیم نه 350 دلار منظور من اینه در کل از دادن این پست اگه وضع ایران خوب بود این بود قیمتای اینترنت
    گفتم یه زره گیج کنندس واسه این گفتم من با پول الانه بی ارزش ایران حساب نکردم اگه بخای حساب کنی باید بالای چند ملیون بدی تو پستم گفتم

Last edited by egorlord; 06-05-2015 at 16:15.

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    In dark side of my mind

پيش فرض

خنده دارترین تیتر تایپیکی بود که توی این چند وقت دیده بودم! آخه پسر خوب مگه آدم ژیان رو لامبورگینی مقایسه می کنه؟! ما از کشورهای منطقه و همسایه خودمون مثل ترکیه هم خیلی عقب تریم روز به روز هم در ضمن داریم پسرفت می کنیم به حای پیشرفت! اونوقت شما می ری با آمریکا مقایسه می کنی؟! جالبه کشورهایی مثل ترکیه سال های گذشته در تمامی زمینه های پیشرفت اقتصادی از ما عقب تر بودن ولی ما متاسفانه داریم دنده عقب میریم. البته این رو هم بگم از لحاظ کیفیت و ضریب دسترسی و قیمت و.. آمریکا نسبت به دیگر کشورهای پیشرفته شرایط خیلی خوبی نداره. کشورهای شرق آسیا مثل کره و ژاپن و کشورهایی مثل سوئد و سوییس و.. شرایط خیلی بهتری دارن.
    نماینده های محترم مجلس وزیر ارتباطات رو برای افزایش پهنای باند می خوان تازه بازخواست هم بکنن! البته کاملا در اشتباه هستن. برای اینکه از دید تمام کاربران اینترنت کیفیت اینترنت شدیدا افت کرده توی سالیان اخیر. از من می شنون بهتره برن از جناب واعظی یه تقدیر و تشکر هم به عمل بیارن برای گند زدن به اینترنت!!!
    درست میگی شما حرفتو قبول دارم ولی ما باید با بالاتر مقایسه کنیم که وضع ایرانو بفهمیم
    نمیشه که بیایم با افغانستان مقایسه کنیم نه نفت دارن نع گاز دارن هیچی ندارن فایدهی مقایسه با افغانستان چیه؟

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

فاقد بار علمی مناسب و مباحث حاشیه ای//

13. این کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •