تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 79

نام تاپيک: چشم زخم

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آخه مشکل همینه که همه می خوان خطکش بزارن بحث علمی کنن. این راهی که دوستان میرن رو من تا انتها رفتم. ته تهش میبینی واقعا یه چیزایی هست که نمیشه با زبون علم بیان کرد. یا حداقل فعلا نمیشه. من خودم از آدمهای پرانرژی اکتیو و شاد انرژی مثبت می گیرم، از آدمهای عبوس بدبین عصبی انرژی منفی. دیگه حالا ترشح هورمونیه یا تاثیر روحی یا هرچی تجربه شخصی منه. بخوام بیفتم به اثبات باید آسمون ریسمون ببافم تا کوانتم که به نظرم هیچکدوم از ما نه تسلط و نه علم کافی بحث در این زمینه رو داریم. حالا بزرگوار میگه چند ژوله باید بزارم رو ترازو رقم دقیق دربیاد!
    چون انرژی تعریف دقیق و مشخص داره و دقیقا مشخصه چگونه رفتار می کنه و وقتی شما ادعا می کنین انرژی مثبت و منفی وجود داره طبیعیه سایرین از شما توضیحی در راستای اون تعریفات میخوان. این عبارت "راهی که شما میری رو من تا آخر رفتم" یک عبارت کاملا فاقد معنا و قدرت استدلالی است و وقتی کسی این حرف رو می زنه منظورش اینه که "حرفی که من می زنم رو بدون دلیل قبول کن".

اینکه مشاهده افراد شاداب باعث شادابی و مشاهده افراد کسل باعث کسلی میشه یک پدیده ساده است که خیلی ساده در روانشناسی قابل توضیحه و موضوع ربطی به انرژی مثبت و منفی و تاثیر روح و کوانتوم ... نداره. هرچیزی که نمی فهمیم چیه دلیل نمیشه بهش بگیم انرژی یا ربطش بدیم به کوانتوم!!

2. 10 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون انرژی تعریف دقیق و مشخص داره و دقیقا مشخصه چگونه رفتار می کنه و وقتی شما ادعا می کنین انرژی مثبت و منفی وجود داره طبیعیه سایرین از شما توضیحی در راستای اون تعریفات میخوان. این عبارت "راهی که شما میری رو من تا آخر رفتم" یک عبارت کاملا فاقد معنا و قدرت استدلالی است و وقتی کسی این حرف رو می زنه منظورش اینه که "حرفی که من می زنم رو بدون دلیل قبول کن".

اینکه مشاهده افراد شاداب باعث شادابی و مشاهده افراد کسل باعث کسلی میشه یک پدیده ساده است که خیلی ساده در روانشناسی قابل توضیحه و موضوع ربطی به انرژی مثبت و منفی و تاثیر روح و کوانتوم ... نداره. هرچیزی که نمی فهمیم چیه دلیل نمیشه بهش بگیم انرژی یا ربطش بدیم به کوانتوم!!
    نه دوست عزیز. بنده نظرم رو به هیچ عنوان تحمیل نمی کنم. در زندگیم هیچ اندیشه ای رو به سخره نگرفتم و به نظرم هیچ مطلقی وجود نداره. تعریف بنده از انرژی تعریف عامیانه بود نه علمی. چیزی که بین مردم معمولا شنیده میشه. و تجربیات شخصی به من درس هایی داده که با زبان علمی قابل بیان نیست. (تاکید می کنم این تجربیات و نظر شخصی من هستن و هدف تحمیل نیست)

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

farsweb جان دلیل علمی بیار! آخه اینجا همه تو همه چی سر رشته دارن! فیزیک شیمی ریاضی پزشکی فلسفه ...!
    به جای نیش و کنایه زدن و به سخره گرفتن بقیه و این جور کارا برای حرفاتون دلیل و منطق بیارین
    اینکه شما حرف هایی میزنی که با هیچی همخونی نداره گناه بقیه چیه؟

نه دوست عزیز. بنده نظرم رو به هیچ عنوان تحمیل نمی کنم. در زندگیم هیچ اندیشه ای رو به سخره نگرفتم و به نظرم هیچ مطلقی وجود نداره. تعریف بنده از انرژی تعریف عامیانه بود نه علمی. چیزی که بین مردم معمولا شنیده میشه. و تجربیات شخصی به من درس هایی داده که با زبان علمی قابل بیان نیست. (تاکید می کنم این تجربیات و نظر شخصی من هستن و هدف تحمیل نیست)
    چه لزومی داره وقتی برای یه مطلبی تعریف اثبات شده وجود داره بیایم تعریف دیگه ای ( که ادعا کننده قدرت اثبات اون رو نداره) رو قبول کنیم؟
    مشکل اینجاس ادعا های شما نه علمی ـه و نه عقل میپذیره و نه منطق، فقط باور های خودتون میتونن تجربه های شخصی تون رو تایید کنند
    چند تا از دوستان من همیشه آدامس میخوردن و همگی به سرطان مبتلا شدند، من بر اساس تجربه ی شخصیم میگم
    آدامس خوردن باعث بیماری سرطان میشه و به نتایج علمی و عقلی و منطقی هم کاری ندارم! کسی هست اینو به راحتی قبول کنه؟

----------------
    کلا عزیزانی که چشم زخم رو قبول دارن میتونن اون رو از نظر عقلی و منطقی (نمیگیم علمی تا به کسی بر نخوره) توضیح بدن و اثبات کنن؟ اینکه بخوایم به کمک تجربیات شخصی و ادعاهای فلان کس و فلان چیز چیزی رو تعریف کنیم اصلا درست نیست. (چون هر دو به شدت ناقص هستن)

5. 2 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

به جای نیش و کنایه زدن و به سخره گرفتن بقیه و این جور کارا برای حرفاتون دلیل و منطق بیارین
    دلیل بیارم؟! پس اینا که تا الان آوردم شلیل بود؟! اگه شما منظور من رو متوجه نشدید مشکل من نیست.

7. این کاربر از Delkook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

فکر نمیکنم این بحث [ها] به جایی برسه. تا وقتی آدم نخواد از قدرت عقل، اندیشه و علم استفاده کنه، هرچی بحث بشه به نتیجه ای نمیرسیم.

9. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

کوانتوم ... نداره. هرچیزی که نمی فهمیم چیه دلیل نمیشه بهش بگیم انرژی یا ربطش بدیم به کوانتوم!!
    اصلا تعریف انرژی درفیزیک کوانتوم با تعریفش در فیزیک کلاسیک هم فرق داره، چه برسه به چیزایی که این دوستان میگن. در کوانتوم همونطور که قبلا بارها توضیح دادم انرژی واحد سازنده دیگر اجزا در نظر گرفته میشه و به هیچ وجه اینطور نیست که مثل الکتریسیته در چشم جمع بشه و تخلیه الکتریکی و چیزهایی که بعضی افراد میگن باشه.
    در واقع دوستان اصلا نمیدونن که انرژی و کلا کوانتم چه چیزی هست بلکه میرن چهار تا مستند (راز و مستندی به نام راز 2 که بعدها اومد) میبینن و یک اسمی یاد میگیرن و هی تکرار میکنن.

توصیه میکنم برای با آشنایی با دنیای کوانتم سری به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنن که البته هنوز وقت نکردم ادامه اون رو تایپ کنم.
    فکر نمیکنم این بحث [ها] به جایی برسه. تا وقتی آدم نخواد از قدرت عقل، اندیشه و علم استفاده کنه، هرچی بحث بشه به نتیجه ای نمیرسیم.
    قرار نیست هیچ بحثی به جایی برسه دوست من، بلکه بحث انجام میشه و نتیجه گیری همیشه به عهده مطالعه گر بحث ها هستش که در بیشتر موارد حتی در بحث هم شرکت نمیکنه!

11. 6 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

واقعیت اینه که ما این پست ها رو برای اونهایی که ازشون نقل قول می گیریم، ارسال نمی کنیم. این افراد حرف هایی رو می زنن و دلایلی رو میارن که در جامعه وجود داره و خیلی ها شنیدن، و این پست ها برای افرادیه که پست ها رو شاید در آینده بخونن و شاید بدون تفکر کافی در پس ذهنشون با دلایل ناکافی قانع شده بودن و حالا پاسخی ببینن که نظرشون تغییر کنه. برای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، کاری از دست ما بر نمیاد ولی شاید کسی بود که اون مطلب رو دیده بود و چیزی شنیده بود و هیچ وقت پاسخ های منطقی به اون ادعاها رو ندیده بود، و این تاپیک به درد اونها می خوره.

13. 11 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من نه فرد مذهبی هستم نه طرز زندگیم هیچ شباهتی به مذهبی ها داره. بهترین دوستان من هم اتفاقا خیلی خلاف شرع عمل میکردن.. اینو واسه دوستانی گفتم که میگن حرف از قرآن و روایات و اعتقادات و ... نزن بچسب به علم. اگه با دین مشکلی هست به من ربطی نداره و یه مسئله شخصیه.
    در کل بعضی ها به بهانه علم کلا عقل رو تعطیل کردن!

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

من نه فرد مذهبی هستم نه طرز زندگیم هیچ شباهتی به مذهبی ها داره. بهترین دوستان من هم اتفاقا خیلی خلاف شرع عمل میکردن.. اینو واسه دوستانی گفتم که میگن حرف از قرآن و روایات و اعتقادات و ... نزن بچسب به علم. اگه با دین مشکلی هست به من ربطی نداره و یه مسئله شخصیه.
    در کل بعضی ها به بهانه علم کلا عقل رو تعطیل کردن!
    اونوقت عقل چه ربطی داره به علم! مگر طی هزاران سال عقل چیزی جز جنگ و آبادی و تکرار همین حادثه نداشته؟! تعریف شما از عقل در هر جایگاهی می تونه هزاران تعریف از عقل به جود بیاره ولی باز هم علمه که می تونه عقل رو تعریف کنه. جالبه مگه نه؟!

داره خودمونی میشه جعفر طاهری's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2018
    محل سكونت
    بندر ماهشهر - شیراز

پيش فرض

وقتی از پلکان هواپیما بالا میروم ، ترس از چشم زخم آدمهائی که بارها دیده ام و بنظرم میرسد ، آنها قدرت جادوئی دارند ، شروع به آزار روانم برای وحشت از مرگ میدهد .
    و تنها آرامشم وقتی است که روی صندلی هواپیما نشسته و به چک لیستی فکر میکنم که تکنیسینها قبل از پرواز انجام داده اند و همچنین برج مراقبتی که همراه با خلبان ،و هواپیمائی مطمئن مراقب زندگی من است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •