تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: مشکل ریست شدن سیستم در هنگام بالا امدن ( بوت )

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض مشکل ریست شدن سیستم در هنگام بالا امدن ( بوت )

سلام

سیستم من وقتی برای اولین بار روشن میکنم ارم مادربرد که میاد ریست میشه ( کامپیوتر خاموش میشه و خود به خود روشن میشه ) این ریست شدن بعضی وقت ها 1 بار و بعضی وقت ها هم دو یا سه بار طول میده که بعد وارد ویندوز میشه و بعد از اون به راحتی کار میکنه
    حال من میخوام این مشکل رو حل کنم که اینجوری نباشه و بدون ربست شدن بوت رو رد کنه و وارد ویندوز شه

این مشکل فقط در اولین روشن کردن کامپیوتر اتفاق میوفته یعنی من اگه تو ویندوز باشم و از ویندوز ریست کنم موقع بالا اومدن بوت رو راحت رد میکنه و وارد میشه
    شده عین ماشینی که وقتی استارت میخوره دیگه راحت کار میکنه یا ماشینایی که تو هوایی سرد بزور روشن میشن

در ضمن من از صبح سیستممو روشن میکنم تا شب و وقتی میره تو ویندوز دیگه هیچ مشکل خاموش شدنی ندارم

مادربوردم msi هست با Live update خواستم bios رو اپدیت کنم که گفت اخرین ورجنشه و نیازی نیست مال 2009 هست بایوسم .
    لطفا راهنمایی کنید دوستان ...
    Last edited by Zachyrock; 01-05-2015 at 10:52.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام

سیستم من وقتی برای اولین بار روشن میکنم ارم مادربرد که میاد ریست میشه ( کامپیوتر خاموش میشه و خود به خود روشن میشه ) این ریست شدن بعضی وقت ها 1 بار و بعضی وقت ها هم دو یا سه بار طول میده که بعد وارد ویندوز میشه و بعد از اون به راحتی کار میکنه
    حال من میخوام این مشکل رو حل کنم که اینجوری نباشه و بدون ربست شدن بوت رو رد کنه و وارد ویندوز شه

این مشکل فقط در اولین روشن کردن کامپیوتر اتفاق میوفته یعنی من اگه تو ویندوز باشم و از ویندوز ریست کنم موقع بالا اومدن بوت رو راحت رد میکنه و وارد میشه
    شده عین ماشینی که وقتی استارت میخوره دیگه راحت کار میکنه یا ماشینایی که تو هوایی سرد بزور روشن میشن

در ضمن من از صبح سیستممو روشن میکنم تا شب و وقتی میره تو ویندوز دیگه هیچ مشکل خاموش شدنی ندارم

مادربوردم msi هست با Live update خواستم bios رو اپدیت کنم که گفت اخرین ورجنشه و نیازی نیست مال 2009 هست بایوسم .
    لطفا راهنمایی کنید دوستان ...
    این مشکلات بیشتر ناشی از همون باگ بایوس که باید به روز رسانی بشه ممکنه ورژن جدید بیاد برای رفع این مشکل یک بار بایوس مین رو دیفالت کنید و بوت اولیه سیستم روی هارد باشه اگر سیستم در حین کار مشکلی براش پیش نمیاد و در زمان روشن کردن اولیه سیستم اینطوری مشه میشه گفت سخت افزار سالمه و مشکلی نداره بیشتر از همون بایوس است این مشکل

3. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

این مشکلات بیشتر ناشی از همون باگ بایوس که باید به روز رسانی بشه ممکنه ورژن جدید بیاد برای رفع این مشکل یک بار بایوس مین رو دیفالت کنید و بوت اولیه سیستم روی هارد باشه اگر سیستم در حین کار مشکلی براش پیش نمیاد و در زمان روشن کردن اولیه سیستم اینطوری مشه میشه گفت سخت افزار سالمه و مشکلی نداره بیشتر از همون بایوس است این مشکل
    لطفا بگید چطوری انجام بدم

5. این کاربر از Zachyrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

این عکس قسمت تنظیمات بایوسم هست گذینه اول رو enable کردم ببینم درست میشه

7. این کاربر از Zachyrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این عکس قسمت تنظیمات بایوسم هست گذینه اول رو enable کردم ببینم درست میشه
    برای دیفالت کردن بایوس که سیستم رو خاموش کنید از برق بکشید و باتری مین رو خارج کنید سپس دوباره باتری رو جا زده و سیستم رو روشن کنید میتونید از جامپر clear cmos هم استفاده کنید...

برای تنظیمات بوت هم تو advance نرید برید قسمت بوت اگر قسمت بوت داشتید از اونجا تنظیم کنید یک عکس از نمای کلی بایوس هم بدید... همون صفحه اولش

9. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام خوشبختانه با دیفالت کردن بایوس درست شد یک دنیا ممنون دوست عزیز

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اقا بعد از مدتي باز دوباره اين مشكل پيش اومد رفتم از سايت اصلي دراور رو گرفتم و با فلش زدم بايوس اپديت شه كه بعد از اپديت ديگه هيچي بالا نمياد صفحه مانيتور سياه اصلا ارم مادربوردم نمياد چيكار كنم ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اقا بعد از مدتي باز دوباره اين مشكل پيش اومد رفتم از سايت اصلي دراور رو گرفتم و با فلش زدم بايوس اپديت شه كه بعد از اپديت ديگه هيچي بالا نمياد صفحه مانيتور سياه اصلا ارم مادربوردم نمياد چيكار كنم ؟؟؟؟
    یا فایل بایوس رو اشتباهی گرفتید یا در روند آپدیت بایوس اشتباهی رخ داده اگر با دیفالت کردن بایوس مشکل حل نشد باید ببرید بیرون با پروگرمر بایوس بریزن براش

13. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یا فایل بایوس رو اشتباهی گرفتید یا در روند آپدیت بایوس اشتباهی رخ داده اگر با دیفالت کردن بایوس مشکل حل نشد باید ببرید بیرون با پروگرمر بایوس بریزن براش
    هزينه پروگرامر كردن چقدر ميشه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

هزينه پروگرامر كردن چقدر ميشه ؟
    از هزینش اطلاعی ندارم....

16. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •