تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: ◀ ◀ نمایشگاه کتاب | بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

حـــــرفـه ای Йeda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    221B

پيش فرض ◀ ◀ نمایشگاه کتاب | بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کواره، بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به کتاب خواهد بود. نمایشگاه کتاب تهران درتاریخ 16 اردیبهشت ماه با حضور مقامات کشوری افتتاح خواهد شد و به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت. همچنین زمان حضور بازدیدکنندگان نیز 10 صبح تا 8 شب اعلام شده است. در سال‌های گذشته طبق روالی ثابت نمایشگاه کتاب در شامگاه 11 اردیبهشت افتتاح و از روز 12 برای عموم قابل استفاده بود. اما ظاهرا امسال بحث‌های مربوط به ساخت و سازها در مصلی تهران باعث تاخیر چند روزه در افتتاح این نمایشگاه شده است.

افتتاحیه:

تالار وحدت به عنوان مکان برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب انتخاب شد.
    به گزارش ستاد خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، مراسم روز افتتاحیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، روز سه‌شنبه، پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری در تالار بزرگ وحدت برگزار خواهد شد.
    همچنین دکتر حسن روحانی رییس جمهور کشور و دیگر مقامات کشوری در این مراسم حضور دارند.
    بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، گفت‌و‌گو با جهان» از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت ماه 1394 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به اخباری که سایت نمایشگاه درج کرده، امسال نسبت به سال‌های گذشته خدمات رفاهی بهتری ارائه خواهد شد:

محتوای مخفی: خدمات رفاهی بازدیدکنندگان 
    ستادبرگزاری نمایشگاه برای خدمت رسانی و بازدید راحت خانواده ها، دانشجویان، دانش آموزان و شهروندان محترم تهرانی و بازیدکنندگان شهرستانی خدمات رفاهی متعددی را به شرح ذیل درنظرگرفته است. بازدیدکنندگان محترم می توانند درصورت نیازباتلفن های ضروری تماس حاصل نمایند.

1-ايستگاه امانات و اشياء گمشده:
    7 جايگاه تحويل امانات، اشياءگمشده، محل استراحت و شارژ موبايل جهت رفاه بازديدكنندگان؛ با حضور دائم 40 پرسنل

2-پست:
    تعداد 5 ایستگاه پست درسطح نمایشگاه باتعرفه حداقل 50 درصد تخفیف

3-نمازخانه ها:
    پنج باب نمازخانه با مساحت 12 هزار متر مربع در نقاط مختلف نمايشگاه راه اندازي شده است. سه باب آن همه روزه آماده اقامه، فریضه نماز جماعت ظهر، عصر، مغرب و عشاء براي بازدیدکنندگان خواهد بود.

4-چرخ دستي:
    در كليه نقاط نمايشگاه محل‌هایی برای حمل بار و كتاب پيش بيني شده است.
    به طور متوسط روزانه 100 نیرو با چخ دستی در محل های مشخص آماده خدمت رسانی به بازدیدکنندگان خواهند بود.

5-اینترنت:
    برقراری اینترنت پرسرعت با پهنای باند قوی در شبستان، محوطه نمایشگاه و محل استراحت گاه ها برای استفاده بازدیدکنندگان

6-ایستگاه ویژه معلولان و سالمندان:

واقع درروبروی سالن 6 باخدمات ذیل
    تهيه و تدارك ويلچر، واكر و عصاي سفيد، دو دستگاه خودرو مخصوص جابجایی معلولين، یک دستگاه ون؛ مخصوص جابجایی جانبازان و معلولان(جنب درب شماره1)

انجام تست خون و فشار خون برای سالمندان

7-آتش نشانی:

با 200 نفرپرسنل و تجهیزات کامل آتش نشانی درسطح نمایشگاه
    تلفن ضروری: 88496160

8-هلال احمر:
    باتجهیزات کامل پزشکی و دو دستگاه آمبولانس دردو پست امدادی مستقردرشبستان

9-اورژانس وفوریت های پزشکی:
    با ده­­­­­­­ها پزشک، پرستار،کاردان فوریت­های­ پزشکی با تجهیزات­ کامل پزشکی ازجمله 8 دستگاه آمبولانس درتمام ایام نمایشگاه درخدمت شهروندان عزیزاست.
    تلفن ضروری:88496160

10-بانک:
    درسطح نمایشگاه چندین باجه خودپرداز بانک قراردارد.کلیه غرفه های نمایشگاه نیزمجهزبه دستگاه کارت خوان(بیش از2739دستگاه کارت خوان)هستند.

11-مهدکودک:
    ايجاد مهدكودك براي خدمت به خانواده‌ها در پشت بام شبستان با همکاری سازمان بهزیستی
    خدمات مشاوره در5 دستگاه از خودروهاي اورژانس اجتماعي

12-سرویس اتوبوس­رانی مسقیم به نمایشگاه:
    راه­اندازی خطوط اتوبوس رانی مستقیم به نمایشگاه از ایستگاه میدان آزادی، ایستگاه صادقیه، ایستگاه تجریش، ایستگاه قیطریه، ایستگاه امام حسین(ع)، ایستگاه خراسان، ایستگاه انقلاب، ایستگاه صنعت، ایستگاه رسالت، ایستگاه هفت تیر، ایستگاه ونک، ایستگاه خاوران وبالعکس

13- ون و ميني‌بوس رايگان:
    30 دستگاه ون و ميني بوس رایگان به منظور انتقال بازديدكنندگان از درب شماره يك و متروي شهيد بهشتي

14-پارکینگ های نمایشگاه:
    پارکینگ درب شماره یک باظرفیت 600 دستگاه خودرو سواری(ویژه ناشران با کارت مخصوص)
    پارکینگ لجستیک(خیابان مفتح قبل از دانشگاه اللهیات) با ظرفیت 3 هزار دستگاه خودرو سواری(ویژه عموم)
    پارکینگ گلگشت(ضلع شمالی مصلی-اتوبان رسالت- جنب سازمان فرهنگ و ارتباطات) با ظرفیت 700 دستگاه خودرو سواری و 500 دستگاه اتوبوس(ویژه عموم)

15-زائرسرای حرم امام خمینی(ره)، ویژه کاروان های دانشجویی شهرستانی:
    ميهمانان و بازديد كنندگان شهرستاني و كاروان­هاي دانشجويي به اين مكان مطهر جهت اسكان و استراحت شبانه معرفي مي­ شوند. عزیمت به نمایشگاه ازمحل فوق از طريق ايستگاه مترو حرم امام خميني (ره) به ايستگاه شهيد بهشتي یا ایستگاه مصلی می باشد.

همچنین می‌توانید اخبار لحظه‌به‌لحظه را از سایت نمایشگاه کتاب دنبال کنید:

www.tibf.ir

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    221B

پيش فرض

به رسم هر سال بنویسیم از لیست احتمالیِ کتاب‌هایی که می‌خواهیم بخریم.اینکه آیا اصلا امسال به نمایشگاه خواهیم رفت یا نه؟ و اگر رفتیم شرایط را مناسب دیدیم یا نه؟ کتاب‌ها و.. که می‌خواستیم را توانستیم تهیه کنیم یا نه.و...

یکی از خبرهایی که خوندم و جالب بود خبر رونمایی از نرم‌افزار اطلاع‌رسانی برای نمایشگاه بود که دوشنبه‌ی هفته‌ی آینده از فروشگاه‌های اندروید و اپل قابل دریافت ـه.
    به علاوه چون شخصا هیچ‌وقت بن‌کارت نمی‌گیرم خبری هم ازش نذاشتم

با سپاس

3. 17 کاربر از Йeda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

پارسال نرفتم ولی امسال حتمال میرم. امسال می خوام چند کتاب آموزش زبان آلمانی بخرم + چند کتاب مربوط به کامپیوتر + چند کناب مرتبط با شاخه ادبیات زبان انگلیسی

5. 4 کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

به علاوه چون شخصا هیچ‌وقت بن‌کارت نمی‌گیرم خبری هم ازش نذاشتم فقط می‌دونم که امشب آخرین مهلت ثبت‌نام بود.
    سلام

من پارسال بابت بن کارت 25.000 تومن پرداخت کردم

رفتم میدون انقلاب فروختم 59.000 تومن

+

اگه امشب آخرین مهلته میدونین از کدوم سایت می خرن؟

7. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نمی دونید چقدرررر دلم می خواد برم...چندین سال ه که نمیشه برم....واقعا لذتبخش تر از چرخیدن لابلای غرفه ها و ورق زدن کتابها و سیب زمینی خوردن و خسته شدن چیه؟

دیروز رفتم چندتا کتاب چاپ جدید بگیرم...قیمتها رو دیدم جا خوردم.... تو مایه های هفتاد هزار تومن و اینها!

حتما برید از تخفیف نمایشگاه استفاده کنید...

9. 6 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    221B

پيش فرض

سلام

من پارسال بابت بن کارت 25.000 تومن پرداخت کردم

رفتم میدون انقلاب فروختم 59.000 تومن

+

اگه امشب آخرین مهلته میدونین از کدوم سایت می خرن؟
    سلام

الان که تو سایت خوندم مثل اینکه تا شروع نمایشگاه فرصت دارید ولی خودتون حتما یه نگاهی به سامانه بندازید:

سامانه ثبت‌نام و توزیع بن‌کارت:
    bon.tibf.ir

11. 6 کاربر از Йeda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه scorpion2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

درود
    با این قیمت کتاب هایی که من میبینم فکر کنم یک کتاب هم بتونیم بگیریم خیلی باشه
    من کتابی که پارسال تو نمایشگاه 40 هزار تومان بود ( سال قبلش 22 هزار تومان بودش) امسال تو کاتالوگ جدید که ناشر برای نمایشگاه تو سایتش گذاشته ، چاپ جدیدش 70 هزار تومان هست!!
    حالا تو نمایشگاه هم حتما 10 درصد میخوان تخفیف بدن ملت ناراحت نشوند.

13. 5 کاربر از scorpion2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

خاطراتی من با نمایشگاه کتاب دارم...تلخ و شیرین

من اکثرا رمان میگیرم یا دیکشنری

یادمه یسال رفته بودم بجای کتاب فقط king خریدم حراج زده بودن

15. 6 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

واقعا اگه فکری نشه دیگه همینقدر هم ذوق کتاب خونی از بین میره...شما فکر کنید مثلا برید ده دوازده تا کتاب بخرید و یک میلیون تومن بپردازید!

من خودم برای دوتا چیز خیلی راحت پول خرج می کنم...اولی کتاب و دومی گوشی...

ولی با این قیتمها ترجیح میدم کتابهای چاپ قدیم ارزونتر رو بگیرم.

از نظر منطقی شاید گرون نباشه...یه کتاب 700 صفحه ای مثلا باشه 70 هزار تومن...صفحه ای میشه 100 تومن که از پول کپی پشت و رو هم کمتره! ولی بازم با این درآمدهای عموم جامعه...واقعا نابود میشه کتابخونی.

17. 13 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام

من که طی سال های قبل چند باری که رفتم واقعا چیزی جز سردرگمی نبود ...

وقتی هم نگاه میکردی می دیدی اون همه جمعیتی که اومده بودن یا بیشتر به جای پارک اومده بودن نمایشگاه کتاب به قول دوستمون دور همی یه پفکی بخورن ...

یا از طرف مدرسه و اینا آورده بودنشون اردو ...

یا طرف یه خاطر بن کتاب که گیرش اومده بود و میخواست هدر نره جو گیر میشد و چند تا کتاب می خرید بدون اینکه بدون اصلا کتاب چی هست ...

تجربه ای هم که خودم دارم اینکه اگر از قبل ندونی واقعا دنبال چه کتابی هستی احتمال چون جو بالاست چند تایی کتاب میخری که تا سال های بعد هم بهش نگاهی نمیکنی ...

البته همونطور که دوستان گفتن قیمت کتاب فضایی رفته بالا و با این وضع قیمت ایحاد علاقه و اشتیاق به کتاب خوانی در ملتی که سالی 2 دقیقه هم مطالعه ندارند جای بسی سوال است !!

خودمم هر موقعه کتاب بخوام یا میرم سراغ انتشارات کتاب هایی که میخوام که اکثرا تو انقلاب هستن و همیشه سعی میکنم از یه تعدادی بیشتر نخرم که هر موقعه اونا رو خوندم برم سراغ خرید کتاب های بعدی ... در ضمن خیلی از انتشارات ها مثل نسل نو اندیش میشه عضو گروهشون شد تا از خرید های دوم به بعد بهتون تخفیف بیشتری بدن ... یه چیزی مثل همون بن کتاب در نمایشگاه کتاب ....

البته از طریق نت هم میشه سفارش هر کتابی رو که میخواین بدین که من تا حالا امتحان نکردم و ترجیح دادم برم همون انقلاب ...

این چند وقتم فقط دنبال PDF رایگان کتاب ها روی نت بودم که دیدم اصلا خیلی هاش گیر نمیاد و راهی جز خریدن نیست

به هر حال هر کی میره نمایشگاه کتاب در کنار چیپس و پفک و البته کتاب بهش خوش بگذره

19. 9 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •