تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: هک و کرک بازی Clash Of Clans

اگه نباشه جاش خالی می مونه sepadl71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

مجددا" سلام،
    لازمه که یک سری اطلاعات رو در اختیار علاقه مندان قرار بدم.
    ببینین دوستان، تمامی بازیکنان این بازی هم اکنون دارن در چهارچوب اجرایی ارسال و دریافتی که SUPERCELL در Client و Server بازی پیاده سازی کرده فعالیت میکنند؛
    پس در نتیجه، فعالیت های خارج از این محدوده هیچوقت تست نشده! همچنین خود SUPERCELL برای توسعه و تست بازی، یک سری متغیر ها و امکاناتی رو بر روی سرور پیاده سازی کرده.
    در نتیجه، با تحقیق و بررسی و تست نقاط مختلف بازی، از زوایای مختلف، به خیلی چیز ها میشه دسترسی پیدا کرد.
    نتیجه ی دسترسی به اون خیلی چیز ها، میشه هک! حالا برای رسیدن به اون خیلی چیزها، لازمه که بازی کرک بشه...
    پس، هدف و نتیجه ی کرک نسخه ی کلاینت (که دوستان اسمش رو هک یا کرک آفلاین میذارن) فراتر از خیلی چیزهاست
    همونطور که خیلی از مصرف کنندگان فعلی XMODGAMES دیدن و میدونن، الآن یک سری مشکلات وجود داره که روی آخرین نسخه (7.65.3) نمیتونن استفاده کنن
    پروژه ای که الآن دارم روش کار میکنم، تغییر قسمت SCOUT در CLAN WAR هست؛ به صورتی که SCOUT نقشه حریف و دشمنان هم مثل دوستان نمایش داده بشه، که در نتیجه میشه به نقشه ی هر یک از دشمنان با تمام جزئیات و دام ها و تله ها دسترسی پیدا کرد (که حمله و پیروزی رو آسون تر میکنه)
    در کل از همه فعالین این بازی و فعالین هک و کرک، دعوت میکنم تا همکاری کنن؛
    همونطور که میدونین، انجمن و تالار گفتگو برای گرد آوری افراد در زمینه های مختلف هست و نتیجه این گردآوری، همفکری و همکاری و در نتیجه رسیدن به خیلی چیزهاست
    پس دوستان، لطفا" همکاری کنین؛ ممنون...

2. 2 کاربر از sepadl71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دوست عزیز ، من یه بار دیگه عرض میکنم :
    من در زمینه هک/کرک تجربه و دانشی ندارم ، ولی به اندازه ای تا حالا بازی های آنلاین زدم که در زمینه اثر اینجور چیزها بر خود بازی و پلیرها اطلاعات داشته باشم و از این نظر تجربه رو دارم .
    اینجور مسائل اگه بازی رو ناعادلانه کنن جایی تو این بخش ندارن .
    مسائلی مثل Xmod با توجه به کاربرد جامعش و اینکه نمیشه گفت که ناعدالتی تو بازی میارن و لزومی بر قدرتمندتر ظاهر شدن افراد نیستن ، صحبت و بحث دربارشون ایرادی نداره .
    ولی مواردی مثل این Scout که گفتید کاملا برای طرف مقابل کار رو ناعادلانه میکنن و جاشون اینجا نیست .
    موضوع لزوما آسیب به جامعه بازی/امکان داشتن یا نداشتن بن شدن نیست(اگرچه که تاثیر دارن و با مراجعه به فروم سوپرسل میتونید ببینید که این مواردی که میگید باعث بن میتونن بشن و حتی سر همین Xmod هم هستن کسایی که بن شدن) و مشکل با اساس این کار تو یک بازی آنلاین هست .
    Last edited by Arrowtic; 06-05-2015 at 20:17.

4. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

دوست عزیز ، من یه بار دیگه عرض میکنم :
    من در زمینه هک/کرک تجربه و دانشی ندارم ، ولی به اندازه ای تا حالا بازی های آنلاین زدم که در زمینه اثر اینجور چیزها بر خود بازی و پلیرها اطلاعات داشته باشم و از این نظر تجربه رو دارم .
    اینجور مسائل اگه بازی رو ناعادلانه کنن جایی تو این بخش ندارن .
    مسائلی مثل Xmod با توجه به کاربرد جامعش و اینکه نمیشه گفت که ناعدالتی تو بازی میارن و لزومی بر قدرتمندتر ظاهر شدن افراد نیستن ، صحبت و بحث دربارشون ایرادی نداره .
    ولی مواردی مثل این Scout که گفتید کاملا برای طرف مقابل کار رو ناعادلانه میکنن و جاشون اینجا نیست .
    موضوع لزوما آسیب به جامعه بازی/امکان داشتن یا نداشتن بن شدن نیست(اگرچه که تاثیر دارن و با مراجعه به فروم سوپرسل میتونید ببینید که این مواردی که میگید باعث بن میتونن بشن و حتی سر همین Xmod هم هستن کسایی که بن شدن) و مشکل با اساس این کار تو یک بازی آنلاین هست .
    سلام، لازمه عرض کنم که XMODGAMES هم قبل از مشکل دار شدن، قابلیت Scout و نمایش دام ها و تله ها رو داشت و در آینده هم قطعا" داره
    درسته شما تجربه ای در زمینه ی هک و کرک ندارید، اما امیدوار بودم از CHEAT و این جور ترفند ها در زمینه بازی ها اطلاعات خوبی داشته باشید
    من اینو میحوام بگم که تفاوتی بین بازی های آنلاین و آفلاین نیست! چیزی که وجود داره، تنها نگهداری دیتابیس و وجود چهارچوب اجرایی بر روی سرور هست
    همونطور که خیلی ها میدونید و میدونند، دو نرم افزار شبیه ساز سرور CLASH OF CLANS برنامه نویسی شده (و بنده هم قبل از دوتا شدنش در حال برنامه نویسیش بود)، ولی کامل و کاربردی نیستند و بسیاری از PACKET ها رو SKIP میکنند
    سوپرسل هرچقدر بخوادپیچیدگی و محدودیت ایجاد کنه، نسخه ی CLIENTش در دو نسخه IPA و APK موجود هستش، که به راحتی خیلی چیزها رو میشه از داخلش بیرون کشید
    ببینین، من نیومدم اینجا بگم من اینو دارم و اونو دارم، یا اینکه بیام سوپرسل و پلیر های CLASH OF CLANS رو تخریب کنم؛
    همونطور که گفتم انتظار من همکاری و همفکری برای رسیدن به یک سری نتایج هست، نتایجی که جدای از افزایش اطلاعات و سطح آگاهی من و شما، میتونه موفقیت و تجربه ی خوبی در زمینه هک و کرک باشه
    اما میبینم که حتی دوستمون (Spaniuly) کلمه ی هک رو به صورت ه.ک یا امثال این مینویسن!
    آیا هک و یا در کنار اون کرک در دنیا جرم محسوب میشه؟ در ایران چطور؟
    در هر صورت، بحث تخریب شخص یا اشخاص نیست، موضوع اصلی رسیدن به یک سری اطلاعات و نتایج و تجربیات هست
    موفق باشین

6. این کاربر از sepadl71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

سلام، لازمه عرض کنم که XMODGAMES هم قبل از مشکل دار شدن، قابلیت Scout و نمایش دام ها و تله ها رو داشت و در آینده هم قطعا" داره
    درسته شما تجربه ای در زمینه ی هک و کرک ندارید، اما امیدوار بودم از CHEAT و این جور ترفند ها در زمینه بازی ها اطلاعات خوبی داشته باشید
    من اینو میحوام بگم که تفاوتی بین بازی های آنلاین و آفلاین نیست! چیزی که وجود داره، تنها نگهداری دیتابیس و وجود چهارچوب اجرایی بر روی سرور هست
    همونطور که خیلی ها میدونید و میدونند، دو نرم افزار شبیه ساز سرور CLASH OF CLANS برنامه نویسی شده (و بنده هم قبل از دوتا شدنش در حال برنامه نویسیش بود)، ولی کامل و کاربردی نیستند و بسیاری از PACKET ها رو SKIP میکنند
    سوپرسل هرچقدر بخوادپیچیدگی و محدودیت ایجاد کنه، نسخه ی CLIENTش در دو نسخه IPA و APK موجود هستش، که به راحتی خیلی چیزها رو میشه از داخلش بیرون کشید
    ببینین، من نیومدم اینجا بگم من اینو دارم و اونو دارم، یا اینکه بیام سوپرسل و پلیر های CLASH OF CLANS رو تخریب کنم؛
    همونطور که گفتم انتظار من همکاری و همفکری برای رسیدن به یک سری نتایج هست، نتایجی که جدای از افزایش اطلاعات و سطح آگاهی من و شما، میتونه موفقیت و تجربه ی خوبی در زمینه هک و کرک باشه
    اما میبینم که حتی دوستمون (Spaniuly) کلمه ی هک رو به صورت ه.ک یا امثال این مینویسن!
    آیا هک و یا در کنار اون کرک در دنیا جرم محسوب میشه؟ در ایران چطور؟
    در هر صورت، بحث تخریب شخص یا اشخاص نیست، موضوع اصلی رسیدن به یک سری اطلاعات و نتایج و تجربیات هست
    موفق باشین
    همون طور که عرض کردم ، در زمینه ی اثر اینجور موارد بر یک بازی آنلاین اطلاعاتم به اندازه کافی هست و تجربه کمی ندارم . یه کم برید صفحات قدیم تاپیکی مثل WoW منظورم رو متوجه میشید . چه بسیار سرورایی که سر هـک/کرک یا خودشون از بین رفتن یا جامعه پلیراشون .
    اینجا ما بحثمون پیرامون خود بازی ها هست و نه مسائلی نظیر هـک/کرک و برای همین هم هست که اون قانون رو گذاشتیم سال قبل ، چون به جامعه و جو بازی آنلاین به راحتی آسیب میتونن بزنن .
    من مشکلی با افزایش اطلاعات و سطح آگاهی در این زمینه ندارم ، ولی اگه ببینم که در جایی در بخش بازی های آنلاین هـک/کرک معرفی بشه که همون شرایطی که بارها گفتم رو داشته باشه ، چاره ای جز قفل کردنش ندارم .
    درباره فرق بازی آنلاین و آفلاین ، شما از دید یک کسی که در زمینه ی هـک/کرک تبحر داره صحبت میکنید ، و من از دید کسی که تجربش توی خود بازی ها و در کنار بقیه پلیرها بودنه . بارها اثر هـک/کرک رو بر ده ها بازی مختلف دیدم و از همین نظر صحبت میکنم(با توجه به اینکه این بخش زیرمجموعه بازی های ویدئویی هست و توش تمرکز اصلی خود بازی هان)
    درباره Xmods :
    حقیقتش من CoC باز نیستم(یکی از معدود بازی های آنلاینی هست که پاشون فعلا نرفتم) و اطلاعات در زمینه ی Xmods و قابلیت هاش از دوستانی که بازی میکنن و فروم سوپرسل میاد و با توجه به اعتراض ها و تاپیک های بی شمار تو فروم سوپرسل که توش از بن شدن به خاطر همین Xmods نالیدن ، خودم شخصا کاملا مخالف بحث و صحبت دربارشم ، که خوشبختانه تا حالا تو انجمن و تاپیک خود بازی بحثی در اون رابطه نبوده ، ولی اگه پیش بیاد و ببینم که میتونه باعث همون موارد که در این پست هام گفتم بشه ، باهاش مقابله میشه .
    اولویت در یک بازی آنلاین(از نظر جامعه ی پلیر که هدفشون خود بازی هست و نه مسائل جانبی) ، لذت بردن از بازی به صورت عادلانست و 100% با هرگونه موردی که این رو زیر پا بذاره ، مقابله میشه ، چون که توی همین انجمن تجربه ی بد از اینجور موارد تو تاپیکای متفاوت نداشتیم .(تاپیک هایی مثل WoW ، کانترها ، CoD ها و ...)

البته همینجا گریزی بزنم و بگم که روش های جانبی برای غیر قانونی بازی کردن بازی ها به صورت آنلاین ، مسئله کاملا جداییه با توجه به اینکه توی ایران واقعا دسترسی به روش قانونی آنلاین زدن بازی ها سخته(یا از نظر قیمتی ، یا از نظر مشکلات سرور/پینگ) و با توجه به اینکه ایجور مسائل به خود بازی و مکانیسم و UI و غیرش ربطی ندارن ، کوچکترین مشکلی باهاشون نیست و برای تقریبا همه بازی هایی که روش های جانبی آنلاین زدن دارن ، تاپیکی تو همینجا موجوده .

به طور خلاصه : صحبت کلی درباره اینطور مسائل ایرادی نداره ، ولی اگه به معرفی هـک/کرک برای بازی در همینجا منجر بشه ، راهی جز قفل کردن تاپیک نیست .

موفق باشید

8. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

همون طور که عرض کردم ، در زمینه ی اثر اینجور موارد بر یک بازی آنلاین اطلاعاتم به اندازه کافی هست و تجربه کمی ندارم . یه کم برید صفحات قدیم تاپیکی مثل WoW منظورم رو متوجه میشید . چه بسیار سرورایی که سر هـک/کرک یا خودشون از بین رفتن یا جامعه پلیراشون .
    اینجا ما بحثمون پیرامون خود بازی ها هست و نه مسائلی نظیر هـک/کرک و برای همین هم هست که اون قانون رو گذاشتیم سال قبل ، چون به جامعه و جو بازی آنلاین به راحتی آسیب میتونن بزنن .
    من مشکلی با افزایش اطلاعات و سطح آگاهی در این زمینه ندارم ، ولی اگه ببینم که در جایی در بخش بازی های آنلاین هـک/کرک معرفی بشه که همون شرایطی که بارها گفتم رو داشته باشه ، چاره ای جز قفل کردنش ندارم .
    درباره فرق بازی آنلاین و آفلاین ، شما از دید یک کسی که در زمینه ی هـک/کرک تبحر داره صحبت میکنید ، و من از دید کسی که تجربش توی خود بازی ها و در کنار بقیه پلیرها بودنه . بارها اثر هـک/کرک رو بر ده ها بازی مختلف دیدم و از همین نظر صحبت میکنم(با توجه به اینکه این بخش زیرمجموعه بازی های ویدئویی هست و توش تمرکز اصلی خود بازی هان)
    درباره Xmods :
    حقیقتش من CoC باز نیستم(یکی از معدود بازی های آنلاینی هست که پاشون فعلا نرفتم) و اطلاعات در زمینه ی Xmods و قابلیت هاش از دوستانی که بازی میکنن و فروم سوپرسل میاد و با توجه به اعتراض ها و تاپیک های بی شمار تو فروم سوپرسل که توش از بن شدن به خاطر همین Xmods نالیدن ، خودم شخصا کاملا مخالف بحث و صحبت دربارشم ، که خوشبختانه تا حالا تو انجمن و تاپیک خود بازی بحثی در اون رابطه نبوده ، ولی اگه پیش بیاد و ببینم که میتونه باعث همون موارد که در این پست هام گفتم بشه ، باهاش مقابله میشه .
    اولویت در یک بازی آنلاین(از نظر جامعه ی پلیر که هدفشون خود بازی هست و نه مسائل جانبی) ، لذت بردن از بازی به صورت عادلانست و 100% با هرگونه موردی که این رو زیر پا بذاره ، مقابله میشه ، چون که توی همین انجمن تجربه ی بد از اینجور موارد تو تاپیکای متفاوت نداشتیم .(تاپیک هایی مثل WoW ، کانترها ، CoD ها و ...)

البته همینجا گریزی بزنم و بگم که روش های جانبی برای غیر قانونی بازی کردن بازی ها به صورت آنلاین ، مسئله کاملا جداییه با توجه به اینکه توی ایران واقعا دسترسی به روش قانونی آنلاین زدن بازی ها سخته(یا از نظر قیمتی ، یا از نظر مشکلات سرور/پینگ) و با توجه به اینکه ایجور مسائل به خود بازی و مکانیسم و UI و غیرش ربطی ندارن ، کوچکترین مشکلی باهاشون نیست و برای تقریبا همه بازی هایی که روش های جانبی آنلاین زدن دارن ، تاپیکی تو همینجا موجوده .

به طور خلاصه : صحبت کلی درباره اینطور مسائل ایرادی نداره ، ولی اگه به معرفی هـک/کرک برای بازی در همینجا منجر بشه ، راهی جز قفل کردن تاپیک نیست .

موفق باشید
    ببینین دوست من، هرچیزی یک سری نکات مثبت و یک سری نکات منفی داره؛ همیشه سوء استفاده از یه چیزی، اون چیز رو خراب میکنه
    شما اگه خارج از ایران رو ببینین، میبینین یک سری موسسات غیرانتفاعی هستن که خیلی فعالیت های مختلف و البته مهمی انجام میدن؛ اما داخل ایران...
    خب به نظر شما من و امثال من، کجا باید فعالیت کنیم؟! همونطور که بارها گفتم هدف اصلی من همفکری و همکاری برای رسیدن به یک سری تجربیات هست
    همونطور که میبینین فعالیت خاصی در این تاپیک صورت نمیگیره! که جای تاسف داره...
    حرف شما درسته، چون من تجربه خاصی در زمینه بازی نداشتم و تنها بازی پایه و ثابتی که داشتم و دارم، همین CLASH OF CLANS بوده و فعلا" هست
    من خیلی روی XMODGAMES کار کردم، همونطور که دیدین در چند پست قبلی هم به صورت کامل کالبد شکافیش کردم تا فعالیتش برای همه روشن بشه،
    و همونطور که گفتم، قابلیت SIMULATE ATTACK یا SANDBOX ATTACK میتونست TRAP ها رو هم نشون بده
    ببینین، شما میگین مقابله میشه؛ اما مقابله در صورت شناسایی هستش، اون هم توسط SUPERCELL
    منم خوشحال میشم که با SUPERCELL به عنوان یک DEVELOPER ایرانی همکاری کنم؛ اما..... بماند

10. این کاربر از sepadl71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

توی این تاپیک چند تا مساله اساسی هست

اولین مساله ای که خودش رو های لایت می کنه اینه که تاپیک محوریت هک/کرک داره که اساسا با قوانین بخش آنلاین منافات داره که در واقع مسئول رسیدگی به این مساله و تصمیم گیریش با همکار محترم جناب Arrowtic هستش و من هیچ دسترسی و مسئولیتی در این باره ندارم...

مساله بعدی اینه که من شخصا به عنوان یک کلش بازی پر رو پا قرص چند موضع گیری دارم که که هرکدوم قابل بحث هستن

من شخصا یک استفاده کننده ایکس ماد هستم و اگه غیر فعال باشه عملا اتک زدن رو بیخیال می شم چون زیاد وقت صرف اتک های منفعتی می کنم بنابراین باید همش فایند بزنم که برام امکانپذیر نیست بنابراین ایکس ماد یه برنامه خیلی مهم برای من محسوب میشه که عملا کلش بازی کردن من در گرو بودن ایکس ماد هست وقتی بعد آپدیت های کلش غیر فعال میشه من کلش رو می ذارم کنار تا وقتی که آپدیت ایکس ماد بیاد و اتک زدن ر از سر بگیرم...

از طرفی بحث های مربوط به هک یا کرک کلش باعث میشه احساس خطر کنم به هر حال هر سلامیه خدافظی داره فکر کرد به پایانیافتنکلش هم منو می ترسنه و تنها عاملی که کلش رفتن کلش و متلاشی شدن سوپر سل رو تهدید می کنه مسئله هک شدنش هست همه می دونیم که کرک و هک شدن این بازی کاملا دور از ذهن هست و ماکسیمم تلاش های هکر ها چیزی هست به اسم ایکس ماد به نظر میاد همین هک دست و پا شکسته که در واقع ابزاریست کمکی باعث شده سوپر سل به چالش کشیده بشه و تلاش زیادی از سوی سوپر سل میشه تا با ایکس ماد مقابله کنه حالا بیایید فکر کنیم که طیف این هک ها خیلی بیشتر از ایکس ماد بشه و گسترش پیدا کردن مسئله هک کلش می تونه برای کلش بازای سرسخت نگران کننده باشه از طرفی برای بعضی هم می تونه جذاب باشه شما وقتی یه اکانت صفر کیلومتر کلش می سازید به نظرتون نمیاد که با یه اکانت تاون هال 8 یا 9 فاصله زیادی دارید... چون در همون چند روز اول تاون هال پنج و شش می شید این باعث میشه حس عجله برای رشد و رسیدن به تاون هال های بالاتر در وجود شما فوران کنه که رفته رفته این بی قراری و حس عجله حالت جنون آمیزی می گیره که با سنگین شدن نجومی هزینه های ارتقا این حس عجله سرکوب می شه طوری که تبدیل میشه به یه دغدغه خیلی نا جور و باعث میشه یه کلش باز حریصانه بازی می کنه و براش وقت می ذاره چون زیر فشار سنگین آپدیت ها خودش رو می بینه و متوجه هست که حس عجله از طرف سازنده بازی شدیدا داره سرکوب میشه... در نتیجه این فشار ها 3 راه به ذهن می رسه : راه اول راه حل منتطقی و اصولی هست که کلش باز اون حالت و حس عجله رو فراموش کنه و اروم آروم به این سرگرمی ادامه بده ... راه بعدی مال پولدارهای بی درده که توی سراسر جهان هستند و ره صد ساله رو یه شبه با جم خریدن طی می کنن راه حل این دسته دقیقا همونی هسن که کمپانی سازنده بازی می خواد چیزی که ارز آوری براش به همراه داره و درامد اصلی بازی و بودجه بازی رو تامین می کنه... و راه حل سوم فکر کردن به مسائل هک و کرک و ... هست که با توجه به آنلاین بودن بازی تقریبا سرکوب شده و نافرجام هست... و احتمال هم داره که منجر به خاموشی همیشگی بازی بشه... برای همین به این راه حل سوم اهمیتی داده نمیشه برای همینه که استقبالی از این تاپیک نمیشه یعنی همه نا امید هستن از راه حل سوم...
    جناب sepadl71 عزیز ضمن تشکراز نکات فنی و تخصصی که در مورد بازی و بخصو اک ماد فرمودید باید عرض کنم که با فرض اینکه دوستان کلش باز در این بحث شرکت ما چه چیز بدست میاریم... هموطو که گفت همه ازجمله خودم توی این ادی نس یعن کلا کلش باز ها مسئله دور زدن بازی رو فراموش کردن و همگی به استفاده ز ایکس ماد قناعت کردن... و اکثرا مثل شما علم برنامه نویسی ندارن... اگه میشد چند نفر مثل شما توی کارای برنامه نویسی و دیویلوپینگ بودن همفکری چند نفر برنامه نویس می تونست شنیدنی و دنبال کردنی باشه. به هر حال در عین اینکه زیاد از برنامه نویسی و اینا سرم نمیشه مشتاقم بدونم شما می تونید خودتون یه کارایی در مورد هک این بازی انجام بدید یا خیر...
    Last edited by Spaniuly; 09-05-2015 at 12:47.

12. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

توی این تاپیک چند تا مساله اساسی هست

اولین مساله ای که خودش رو های لایت می کنه اینه که تاپیک محوریت هک/کرک داره که اساسا با قوانین بخش آنلاین منافات داره که در واقع مسئول رسیدگی به این مساله و تصمیم گیریش با همکار محترم جناب Arrowtic هستش و من هیچ دسترسی و مسئولیتی در این باره ندارم...

مساله بعدی اینه که من شخصا به عنوان یک کلش بازی پر رو پا قرص چند موضع گیری دارم که که هرکدوم قابل بحث هستن

من شخصا یک استفاده کننده ایکس ماد هستم و اگه غیر فعال باشه عملا اتک زدن رو بیخیال می شم چون زیاد وقت صرف اتک های منفعتی می کنم بنابراین باید همش فایند بزنم که برام امکانپذیر نیست بنابراین ایکس ماد یه برنامه خیلی مهم برای من محسوب میشه که عملا کلش بازی کردن من در گرو بودن ایکس ماد هست وقتی بعد آپدیت های کلش غیر فعال میشه من کلش رو می ذارم کنار تا وقتی که آپدیت ایکس ماد بیاد و اتک زدن ر از سر بگیرم...

از طرفی بحث های مربوط به هک یا کرک کلش باعث میشه احساس خطر کنم به هر حال هر سلامیه خدافظی داره فکر کرد به پایانیافتنکلش هم منو می ترسنه و تنها عاملی که کلش رفتن کلش و متلاشی شدن سوپر سل رو تهدید می کنه مسئله هک شدنش هست همه می دونیم که کرک و هک شدن این بازی کاملا دور از ذهن هست و ماکسیمم تلاش های هکر ها چیزی هست به اسم ایکس ماد به نظر میاد همین هک دست و پا شکسته که در واقع ابزاریست کمکی باعث شده سوپر سل به چالش کشیده بشه و تلاش زیادی از سوی سوپر سل میشه تا با ایکس ماد مقابله کنه حالا بیایید فکر کنیم که طیف این هک ها خیلی بیشتر از ایکس ماد بشه و گسترش پیدا کردن مسئله هک کلش می تونه برای کلش بازای سرسخت نگران کننده باشه از طرفی برای بعضی هم می تونه جذاب باشه شما وقتی یه اکانت صفر کیلومتر کلش می سازید به نظرتون نمیاد که با یه اکانت تاون هال 8 یا 9 فاصله زیادی دارید... چون در همون چند روز اول تاون هال پنج و شش می شید این باعث میشه حس عجله برای رشد و رسیدن به تاون هال های بالاتر در وجود شما فوران کنه که رفته رفته این بی قراری و حس عجله حالت جنون آمیزی می گیره که با سنگین شدن نجومی هزینه های ارتقا این حس عجله سرکوب می شه طوری که تبدیل میشه به یه دغدغه خیلی نا جور و باعث میشه یه کلش باز حریصانه بازی می کنه و براش وقت می ذاره چون زیر فشار سنگین آپدیت ها خودش رو می بینه و متوجه هست که حس عجله از طرف سازنده بازی شدیدا داره سرکوب میشه... در نتیجه این فشار ها 3 راه به ذهن می رسه : راه اول راه حل منتطقی و اصولی هست که کلش باز اون حالت و حس عجله رو فراموش کنه و اروم آروم به این سرگرمی ادامه بده ... راه بعدی مال پولدارهای بی درده که توی سراسر جهان هستند و ره صد ساله رو یه شبه با جم خریدن طی می کنن راه حل این دسته دقیقا همونی هسن که کمپانی سازنده بازی می خواد چیزی که ارز آوری براش به همراه داره و درامد اصلی بازی و بودجه بازی رو تامین می کنه... و راه حل سوم فکر کردن به مسائل هک و کرک و ... هست که با توجه به آنلاین بودن بازی تقریبا سرکوب شده و نافرجام هست... و احتمال هم داره که منجر به خاموشی همیشگی بازی بشه... برای همین به این راه حل سوم اهمیتی داده نمیشه برای همینه که استقبالی از این تاپیک نمیشه یعنی همه نا امید هستن از راه حل سوم...
    جناب sepadl71 عزیز ضمن تشکراز نکات فنی و تخصصی که در مورد بازی و بخصو اک ماد فرمودید باید عرض کنم که با فرض اینکه دوستان کلش باز در این بحث شرکت ما چه چیز بدست میاریم... هموطو که گفت همه ازجمله خودم توی این ادی نس یعن کلا کلش باز ها مسئله دور زدن بازی رو فراموش کردن و همگی به استفاده ز ایکس ماد قناعت کردن... و اکثرا مثل شما علم برنامه نویسی ندارن... اگه میشد چند نفر مثل شما توی کارای برنامه نویسی و دیویلوپینگ بودن همفکری چند نفر برنامه نویس می تونست شنیدنی و دنبال کردنی باشه. به هر حال در عین اینکه زیاد از برنامه نویسی و اینا سرم نمیشه مشتاقم بدونم شما می تونید خودتون یه کارایی در مورد هک این بازی انجام بدید یا خیر...
    سلام عرض شد،
    درباره XMOD هم بنده دقیقا" نظرم مثل شماست و استفادم هم فقط برای جستجو بوده و هست، ولی در کلن های قبلی برای بچه های کلن، عکس های وار مپ دشمن رو با همه ی تله ها تهیه میکردم و توی گروه وایبر برای همه میفرستادم؛ همچنین قبل از اتک توی وار، حتما" به صورت تستی یک یا دو اتک میزدم، اما حالا که یه سری قابلیت هاش غیر فعال هست، بعد از آپدیت کلش تا حالا ازش استفاده نکردم
    ببینید دوست من، باید ببینین ری اکشن سوپرسل چی و چجوری هست؛ یه شرکتی بدهی بالا میاره، ولی ورشکسته نمیشه، یعنی خودشو جمع و جور میکنه، ولی یه شرکتی بدهی بالا میاره و ورشکست میشه و از بین میره
    همین الآن سوپر سل به راحتی میتونه خیلی چیزا رو شناسایی کنه و جلوشو بگیره؛ میتونه جلوی کاربران متخلف رو راحت بگیره؛ اگه سیستم مانیتورینگ حرفه ای و قوی داشته باشه، میتونه جلوی خیلی چیزا رو بگیره، نه اینکه جمع کنه و بره و به پایان برسه
    حرفتون رو درباره "همه می دونیم که کرک و هک شدن این بازی کاملا دور از ذهن هست و ماکسیمم تلاش های هکر ها چیزی هست به اسم ایکس ماد" قبول ندارم!
    در پست های قبلیم اعلام کردم که، شما و همه ی پلیر های عادی و معمولی بازی، در داخل چهارچوبی فعالیت میکنین که سوپرسل براتون طراحی و تعریف کرده؛ در صورتی میشه باگ پیداکرد، که پا فراتر از محدودیت ها بذاریم
    هک سرور های سوپرسل، چیزی مثل SQL Injection نیست! بحث فراتر از این حرفاست
    ببینین، شما در زمینه هک و کرک، خیلی کارها میتونین انجام بدین و فقط بستگی به خلاقیت و تخصص شما داره؛ وقتی یه هکر یا کرکر خارج از محدودیت ها دم میذاره و راه های مختلف رو بررسی میکنه، به جایی میرسه که یک سری چیز ها محدودیتی براش تعریف نشده!
    من به شخصه عقیده دارم که XMODGAMES کمی ضعیف عمل میکنه؛ چیزی که میتونم مثال بزنم اینه که هنوز LIBRARY های INTEL رو برای برنامه اصلیش و پلاگین هاش طراحی و تولید نکرده!
    و همینطور آپدیت هایی که میده، معمولا" مشکل داره و روی خیلی از DEVICE ها تست نشده! که این برمیگرده به اینکه، با توجه به اینکه XMODGAMES یه برنامه ای هست که PLUGIN های مختلفی برای بازی های مختلف داره، اما جامعه ی توسعه نداره! یعنی API براش تعریف نشده
    اینو بدونید که اگه این برنامه (XMODGAMES) برای توسعه دهنده ها KIT یا API یا SDK ارائه میکرد، الآن محدودیت ها و مسائل و مشکلاتی که براش هست، دیگه وجود نداشت
    این موضوع مهمی هست و بنده هم تایید میکنم
    "در نتیجه فشار ها 3 راه به ذهن می رسه :
    راه اول راه حل منتطقی و اصولی هست که کلش باز اون حالت و حس عجله رو فراموش کنه و اروم آروم به این سرگرمی ادامه بده ...
    راه بعدی مال پولدارهای بی درده که توی سراسر جهان هستند و ره صد ساله رو یه شبه با جم خریدن طی می کنن راه حل این دسته دقیقا همونی هسن که کمپانی سازنده بازی می خواد چیزی که ارز آوری براش به همراه داره و درامد اصلی بازی و بودجه بازی رو تامین می کنه...
    راه حل سوم فکر کردن به مسائل هک و کرک و ... هست
    "
    اما این قسمت آخر حرفتون رو "که با توجه به آنلاین بودن بازی تقریبا سرکوب شده و نافرجام هست" مجددا رد میکنم!
    ببینید دوست عزیز، شما و کسایی که حتی گفتگو درباره هک و کرک رو محدود و ممنوع کردند، فقط به نکات منفی و آسیب پذیر و نتایج منفی اون نگاه میکنن؛ اما شما فکر کردین که اگه راه های هک و کرک این بازی شناسایی و گزارش بشه، نتیجه چی میشه؟
    جوابش رو بهتون میگم : اول اینکه خیال من و شما و سایر پلیر های بازی راحت تر میشه ؛ دوم اینکه اطلاعات فنی و تخصصی شخص و یا اشخاصی افزایش پیدا میکنه ؛ سوم اینکه تجربه های مهمی به دست میاد
    ببینین، ایده پردازی فقط یک ذهن خلاق میخواد! یه ذهن خلاق که منطقی فکر کنه و با محدودیت ها آشنا باشه؛ درسته من یه برنامه نویس هستم و علم برنامه نویسی دارم، اما در صورتی میتونم توی هک و کرک موفق باشم، که توانایی ایده پردازه و همچنین خلاقیت بالا داشته باشم
    من به TEAM WORKING خیلی اعتقاد دارم و میدونم که مغز حتی 2 نفر، از 1 نفر، بازدهی بیشتر و بهتری داره؛ توی این زمینه هم خیلی روی SOURCE جاوا و LIBRARY های بازی کار کردم؛ همونطور که توی پست اول هم اطلاع رسانی کردم، در نسخه ی قبلی، دو محدودیت بازی رو حذف کردم
    محدودیت اولی در رابطه با قطع اتصال اینترنت و یا مسدود کردن اطلاعات رد و بدل شده و خطای اون بود، که من حذف کردم و با یه برنامه ساده ای که با C#.Net نوشته بودم، تونستم تو یه مقطعی اطلاعات (PACKET های) ارسالی و دریافتی رو متوقف کنم و با توجه به کرک شدن گزینه ای که عرض شد، بازی به هیچوجه پیغام خطا نمیداد و RESTART نمی شد (که جزئیات داخل ویدیویی که در APARAT آپلود کردم مشخصه)
    محدودیت دوم هم خطای SYNC نبودن اطلاعات CLIENT و SERVER بود که باعث میشد شما نتونین متغیر های داخلی بازی رو تغییر بدین، و در صورتی که تغییر میدادین خطا نمایش داده میشد و بازی RESTART میشد
    این کارهایی بود که بنده تونستم انجام بده و اطمینان دارم که شخص یا اشخاص دیگه هم میتونن با کمک و همکاری هم، کارهایی فراتر از این رو هم انجام بدن (و یا بدیم )
    از دوستانی که کمی در زمینه ی هک و کرک و برنامه نویسی فعالیت دارن، و همچنین کسانی که ذهن خلاقی دارن، دعوت میکنم در این تاپیک فعالیت کنند
    ممنون

14. این کاربر از sepadl71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بسیار خوب شما جواب خودتون رو خیلی ساده دادید... من از نا امید کردن خوشم نمیاد من شخصا تلاش شما که در راستای علم و تخصص هست تحسین می کنم اما تعجب می کنم چرا براتون سوال نشده که چرا توی این سه سال تلاشی برای هک کردن بازی نشده یعنی من انتظار دارم شما به این نتیجه رسیده باشید مطمئن هستم شما در زمینه برنامه نویسی و کرک و هک حرفای زیادی برای گفتن دارید ولی جسارتا شکی در این نیست که هکر و کرکر های بی شماری وجود دارن که شما شاید یک دهم تجربه اونها رو ندارید و حالا این سوال باید توی ذهن شما نقش ببنده که این کرکر ها و هکرها چرا بازی به این پر سر و صدایی رو کرک نمی کنن... جالب اینجاست که شما جواب این سوال رو دادید... در نتیجه کرک کردن بازی فقط و تنها فقط دو واکنش از سوی سوپر سل پیش میاد البته واکنش های دیگه ای هم می تونه باشه که بدتر هستن... بیایین این واکنش ها رو باهم بررسی کنیم

واکنش اول میشه صحبت خود شما یعنی خنثی کردن توسط آپدیت جدید... یعنی یه هکر میاد زمان بسیار زیادی رو برای هک کردن بازی و یا پیدا کردن سورس کد ها و باگ ها و حفره ها تلاش می کنه بعد میاد پس از تلاش فراوان یه هک ارائه میده طبق جواب شما سوپرسل ککش هم نمی گزه چیکار می کنه میاد یه آپدیت جدید میده... به نظرتون این برای شخص یا اشخاص هکر یه فاجعه محسوب نمیشه؟ هک فقط یک یا کمتر از یک روز جواب میده و حالا ممکنه قضیه بدتر هم بشه یعنی همه چیز به خنثی شدن محدود نشه یعنی توی همون زمانی که هک فعال هست و شخص هکر یا کسانی که از این نوع هک بهره بردن مثل آب خوردن شناسایی و بن میشن! و اینم یه فاجعه دیگه! شما اگه کمی دقیق باشید و منطقی تر فکر کنید متوجه میشید که چرا هیچ کس دنبال هک و کرک این بازی نیست چون اولا در وهله اول کاریست بیهوده و با یه آپدیت همه چیز به هم می خوره و در ضمن امکان برخورد شدیدتر وجود داره که همانا بن شدنه شما فکر کنید یوزرهای همین ایکس ماد که اصولا یک روبوت هست و اصلا هک محسوب نمیشه خطر بن شدن رو تا حدودی به جون خریدن چه برسه به هکی محکم تر و شدیدتر به نظرم سوپر سل اگه بخواد می تونه خیلی سریع ایکس ماد رو هم تخته کنه کافیه استفاده کننده هاشو شناسایی کنه و بن کنه... احتمالا سخت باشه ولی برای غولی مثل سوپر سل این غیر ممکن نیست و می تونه از راه های خاصی شناسایی کنه اینطوری همین ایکس ماد تعطیل میشه...
    به هر حال مطمئن باشید اگه نهایتا شما موفق بشید یه راه هک کردن پیدا کنید خیلی زودتر از اونچه فکر می کنید خنثی میشه و این همون دلیلی هست که باعث میشه هیچ هکری مشتاق به ارائه هک نباشه... از من می پرسید به زودی ایکس ماد هم دچار افول خواهد شد.

16. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •