تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: windows 8.1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

14 windows 8.1

سلام دوستان
    ویندوز ۸.۱ رو چطور Activate ش کنم زیاد وقتش نمونده لطفا راهنمایی کنید

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام دوستان
    ویندوز ۸.۱ رو چطور Activate ش کنم زیاد وقتش نمونده لطفا راهنمایی کنید
    سلام

با کرک های KMSpico یا Microsoft Toolkit ویندوز را اکتیو نمایید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 2 کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

آقا ویندوزو از نت دان کردم چجوری اکتیوش کنم؟ درست جواب بدید دیگه با کرک این یا کرک اون شد جواب؟
    یه جواب کامل و درست حسابی بدین دیگه ادعاها...

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

آقا ویندوزو از نت دان کردم چجوری اکتیوش کنم؟ درست جواب بدید دیگه با کرک این یا کرک اون شد جواب؟ یه جواب کامل و درست حسابی بدین دیگه ادعاها...
    سلام .مثلا فکر کردی با این ادبیات و نوع نوشتن زودتر جواب میگیری ؟ جواب سوالتون چیزی نیست جز اینکه برنامه ی microsoft toolkit رودانلود کنید و بعد از اجرا روی شکل پنجره که آرم ویندوز هست کلیک کنید بعدش به قسمت activation بروید و از قسمت tools گزینه ی auto kms رو انتخاب کنید و روی EZ-Activator کلیک کنید بمونید تا عملیات انجام بشه و پیغامی مبنی بر موفق بودن عملیات نشون داده بشه بعدش برای مطمئن شدن از اینکه ویندوز فعال شده روی check کلیک کنید تا اطلاعاتی رو بیاره که یکی از اونها تعداد روزهای فعال بودن رو نوشته که یا باید 180 باشه و یا 179 اگر اینها بود یعنی فعال شده ! روز های دیگه هم میتونید چک کنید ببینید عدد روی چند هست از 179 نباید کمتر بشه موفق باشید !

6. 2 کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام .مثلا فکر کردی با این ادبیات و نوع نوشتن زودتر جواب میگیری ؟ جواب سوالتون چیزی نیست جز اینکه برنامه ی microsoft toolkit رودانلود کنید و بعد از اجرا روی شکل پنجره که آرم ویندوز هست کلیک کنید بعدش به قسمت activation بروید و از قسمت tools گزینه ی auto kms رو انتخاب کنید و روی EZ-Activator کلیک کنید بمونید تا عملیات انجام بشه و پیغامی مبنی بر موفق بودن عملیات نشون داده بشه بعدش برای مطمئن شدن از اینکه ویندوز فعال شده روی check کلیک کنید تا اطلاعاتی رو بیاره که یکی از اونها تعداد روزهای فعال بودن رو نوشته که یا باید 180 باشه و یا 179 اگر اینها بود یعنی فعال شده ! روز های دیگه هم میتونید چک کنید ببینید عدد روی چند هست از 179 نباید کمتر بشه موفق باشید !
    سلام
    راستش اولش خواستم جواب تیکتو بدم ولی بعدش دیدم درست نیست تقریبا سعی کردی بقیشو مودبانه بگی منم از جواب دادن کوتاه اومدم. اولا اینکه بله با این ادبیات همیشه زودتر به هدفم رسیدم و مسلما باز هم استفاده میکنم و دوما شمام وقتی 4 ساعت تو نت بگردی بعد با یع تیتر روبه رو شی که نوشته نمیدونم ویندوز8.1، تمام مشکلات فلان، تمام راه حل ها و ... و هی تبلیغ واهی و هی تبلیغ واهی اعصابت بهم میریزه.
    بگذریم
    حالا که جواب دادی من این ویندوزو که دانلود کردم 12 تا پارته. دونه دونه که استخراج کردم همین برنامه که اولش نام بردی رو داره روش میزنم باقی چیزایی که میگی رو نمیاره. منظورم 180 یا 179 هست. تکلیف چیه استاد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

آقا سوال قبلیو به کل فراموش کن چون اونو پیدا کردم ولی بازم کار نکرد که
    12 تا پارته رو همش این چیزایی که گفتیو زدم ولی هیچی به هیچی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by vissoto; 10-05-2015 at 02:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

برادر این ارور رو داد: Error Text: The Software Licensing Service reported that the grace period expired.
    برنامه ی microsoft toolkit جدید رو دانلود کنید و باهاش ویندوزتون رو فعال کنید نسخه ای که من باهاش ویندوز خودم رو فعال کردم این هست : Microsoft Toolkit 2.5.2 برای من مشکلی نداشته ولی حتما از یک سایت معتبر دانلود کنین . آدرس سایتی که خودم دانلود کردم رو براتون ارسال کردم میتونید از اون استفاده کنید . البته نسخه ی جدید یعنی 2.5.3 الان روی سایت هست که مطمئن باشین درسته و کار میکنه ! شاید مشکل از قدیمی بودن microsoft toolkit شما باشه . و حتما یادتون باشه که در حالت ادمینی اجراش کنین یعنی روی آیکونش راست کلیک کنید و run as adminstrator رو انتخاب کنین !!!

13. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •