تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره هارد مشکوک به تقلبی وسترن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض مشاوره هارد مشکوک به تقلبی وسترن

با سلام خدمت دوستان عزیز.چند روز پیش یک هارد وسترن خریدم که به اسم بلک دادن بهم ولی وقتی آوردمش خونه و دقیقتر نگاه کردم ، روی برچسب هارد حرفی از بلک یا بلو بودن ذکر نشده بود. ولی شماره مدلش مربوط به هاردهای بلو بود.فروشنده اش گفت که گارانتی پاسارگاده ولی هیچ کارت گارانتی بهم نداد و وقتی که گارانتیش رو چک کردم ، QR کدش عدد 123456789 رو نشون میده
    از نظر سرعت و کم صدا بودن مشکلی نداره و سرعت بوت سیستمم چند برابر شده.روز اول هم با نرم افزار چک کامل کردم و هیچ اروری یا بد سکتوری نداشت و مدت زمان کارکرد رو هم صفر نشون میداد.
    قیمتش هم با یه کابل ساتا 190 تومن گرفتم . به نظرتون ارزش داره برم پس بدم؟ البته یه مقدار دعوا هم لازمه
    یا اینکه هاردش مشکلی نداره و در آینده هم مشکلی پیش نمیاد؟
    این هم چند اسکرینشات که امروز بعد از چهار روز استفاده ،گرفتمشون:

Last edited by dalag; 27-04-2015 at 14:57.

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

عزیز این هارد blue هست و تو مدلش هم تو اون عکسی که گذاشتید مشخصه

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

روي قسمت بالايي ليبل هارد ديسكي كه خريديد ، كلمه Recertified چاپ شده كه مشابه حالت Refurbished هست . در این پست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) حالتهای مختلف Refurbished را توضیح دادم . اين هارد ديسك به دلايلي كه گفتم به كارخانه مرجوع و پس از انجام تعميرات احتمالي و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجدداً وارد بازار فروش شده .

مدت واقعي گارانتي را ميتوانيد پس از رجيستر كردن در سايت وسترن ديجيتال متوجه بشويد ولي خود شركت فروشنده يا وارد كننده ميتونه مدت گارانتي رو به دلخواه بيشتر يا كمتر كنه (مدت گارانتي تا تاريخ 2016/03/01 روي ليبل مشخص هست) . به هر حال اين هارد ديسك تقلبي نيست و مدل نامبري كه روي ليبل چاپ شده (WD10EZEX) نشاندهنده اين هست كه از سري Blue هست .

4. 9 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با تشکر از راهنمایی دوستان. هاردم ریفرش بود متاسفانه :(
    من در مورد اون هارد رفتم و و با فروشنده صحبت کردم ولی متاسفانه زیر بار نرفت . بعدش رفتم پیش رییس اتحادیه یا صنف کامپیوتر فروشان . ایشون بهم گفتم برم اداره بازرسی اصناف و اونجا از فروشنده شکایت کنم . من هم همین کار رو کردم ولی آقایی که اونجا نشسته بود(بازرسی) بهم پیشنهاد سازش کرد و گفت که خودش واسطه گرفتن حقم میشه. بعده یه هفته آقای بازرس زنگ زد و رفتم پولمو پس گرفتم . فقط 10 تومن ازش کسر کردن. اون هم به جهنم.
    نکته جالب اینکه با همون پولی که گرفتم سفارش دادم از دیجی کالا هارد دیگه ای برام آوردن که با پوول پست همون قیمت شد.
    نکته جالب دیگه جانب داری و آبرو داری هست که بازرسی اصناف از این فروشنده کلاهبردار میکنه هست. چه بسا کسان دیگری سرشون کلاه رفته و اصلا روحشم خبر دار نشده :(

6. 2 کاربر از dalag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود
    این هاردها خیلی ارزون تر هستن و فروشنده خدات تومن سود کرده من 4 تراشو خریدم 395 موقعی که (قیمت همکار) قیمت هارد عادی بود 487 (قیمت همکار) بعد رفتم یارو عین همین فروشنده شما گردن کلفتی کرد منم گردن کلفت تر از اون شدم پولمو بهم جرینگی تا قرون آخرشو پس داد.
    این رئیس صنفا اکثرا کاری به این کارا ندارن و دوست دارن کار خودشون پیش بره متاسفانه .......

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •