تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کار نکردن فن سی پی یو و بالا نیامدن ویندوز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

13 کار نکردن فن سی پی یو و بالا نیامدن ویندوز

سلام
    یه سرور با ویندوز 2003 دارم که روش DHCP داشتم . حالا دیگه خاموش شده و هنگامی که پاور رو میزنم فن سی پی یو کار نمیکنه و ویندوز بالا نمیاد

پاور دستگاه رو عوض کردم توفیری نکرد فکر میکنید مشکل از کجاست ؟

در ضمن هارد سیستم رو باز کردم روی یه مادربرد دیگه بستم ویندوز آمد بالا همه چی ظاهرا اوکی هست ولی کارت شبکه لن این مادربرد تازه میگه آنپلاگد شده و شبکه رو نمیشناسه داریورش ولی آپدیته
    چطور میشه این مشکل دوم رو حل کرد ؟ فکر میکنم چون روی مادربرد اولی بهش آی پی دستی داده بودم لن سیستم دوم رو قبول نمیکنه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

در مورد فنتون که کار نمیکنه خود فن سالم است؟ با یک فن دیگه تست کردید؟ بهتره برای تست با یک فن دیگه تست کنید و برق فن رو هم به یک پین دیگه رو مین بزنید ببینید بازم کار میکنه یا نه در مورد لن من خوب متوجه نشدم کابل لن رو وصل میکنید علامت ضربدر قرمز میاد روی لن؟

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

در مورد فنتون که کار نمیکنه خود فن سالم است؟ با یک فن دیگه تست کردید؟ بهتره برای تست با یک فن دیگه تست کنید و برق فن رو هم به یک پین دیگه رو مین بزنید ببینید بازم کار میکنه یا نه در مورد لن من خوب متوجه نشدم کابل لن رو وصل میکنید علامت ضربدر قرمز میاد روی لن؟

سلام دوست عزیز

فن و هیت سینک رو عوض کردم ولی بازم کار نکرد فکر میکنم مشکل از مین دستگاه باشه
    حالا هارد همون سیستم رو که ویندوز 2003 و DHCP بود رو روی یه مین دیگه بستم و با تغییر تو بایوس از ACHI به IDM بوت کردم
    ولی وقتی کابل رو به پورت لن وصل میکنم تو نتورک اداپتور ضربدر قرمز میخوره و مینویسه network cable is unplugged
    کابل سالمه
    این صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو خوندم و هر کاری کردم درست نشد
    سرویس DHCP رو هم غیرفعال که میکنم یک بار وصل میشه ولی وقتی نتورک اداپتور رو دیزایبل اینایبل میکنم دوباره همون میشه
    Last edited by alireza_; 26-04-2015 at 17:07. دليل: فونت

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوست عزیز

فن و هیت سینک رو عوض کردم ولی بازم کار نکرد فکر میکنم مشکل از مین دستگاه باشه
    حالا هارد همون سیستم رو که ویندوز 2003 و DHCP بود رو روی یه مین دیگه بستم و با تغییر تو بایوس از ACHI به IDM بوت کردم
    ولی وقتی کابل رو به پورت لن وصل میکنم تو نتورک اداپتور ضربدر قرمز میخوره و مینویسه network cable is unplugged
    کابل سالمه
    این صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو خوندم و هر کاری کردم درست نشد
    سرویس DHCP رو هم غیرفعال که میکنم یک بار وصل میشه ولی وقتی نتورک اداپتور رو دیزایبل اینایبل میکنم دوباره همون میشه
    فونتتون مشکل داره هیچی متوجه نشدم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

فونتتون مشکل داره هیچی متوجه نشدم...
    فونت پست قبلی درست شد ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این مشکلی که برای لن دارید به دلیل نبودن ارتباط بین لن و دیوایس مورد نظر است درصورتی که اون دیوایس و کابل لن مشکلی نداره یا مشکل نرم افزاری است حالا یا میتونه از درایور لن و بایوس مین باشه یا سخت افزاری است خود پورت لن ایراد داره یا کنترلر لن یا پاور سیستم اگر فن به پین های دیگه هم خورده و کار نمیکنه با توجه به اینکه پاور رو تست کردید مین باید بررسی بشه برای کارت شبکه در تنظیمات کارت شبکه در دیوایس منیجر مود کارت رو روی full duplex بزارید و دوباره تست کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این مشکلی که برای لن دارید به دلیل نبودن ارتباط بین لن و دیوایس مورد نظر است درصورتی که اون دیوایس و کابل لن مشکلی نداره یا مشکل نرم افزاری است حالا یا میتونه از درایور لن و بایوس مین باشه یا سخت افزاری است خود پورت لن ایراد داره یا کنترلر لن یا پاور سیستم اگر فن به پین های دیگه هم خورده و کار نمیکنه با توجه به اینکه پاور رو تست کردید مین باید بررسی بشه برای کارت شبکه در تنظیمات کارت شبکه در دیوایس منیجر مود کارت رو روی full duplex بزارید و دوباره تست کنید

دوست عزیز اجازه بده یه مقداری اطلاعات واضح تر بدم
    من این هارد رو از روی مینی که کار نمیکرد برداشتم و روی دو تا مین دیگه تست کردم وبالا اومد ولی نتیجه همین بود که لن ضربدر میخوره و مینویسه آنپلاگد
    پس مشکل از کابل لن و پاور و مین های بعدی که تست کردم نبایستی باشه
    این هارد رو وقتی میخواستم تو مین ها بالا بیارم تو بایوس قسمت ادونسد کابل ساتا رو از ACHI به IDM تغییر دادم
    و از طرفی چون روی هارد مذکور سرویس DHCP نصب بود وقتی میخوام همون اداپتور ضربدر خورده رو آی پی دستی بدم میگه شما قبلا روی یه کارت شبکه دیگه همین آی پی رو داده اید(احتمالا کارت شبکه همون مینی که خراب شده ) و اگه این جا هم همون آی پی رو وارد کنید منجر به کانفلیکت خواهد شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

یک کارت شبکه لن روی اسلات مادربرد نصب کردم و همه چیز اوکی شد ولی متاسفانه لن مادربرد دیزیبله همچنان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •