تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: فرصت های از دست رفته براثر بازی های رایانه ای (کنسولی ،گوشی های هوشمندو...)

داره خودمونی میشه amirmahmod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

13 فرصت های از دست رفته براثر بازی های رایانه ای (کنسولی ،گوشی های هوشمندو...)

فرصت های از دست رفته براثر بازی های رایانه ای (کنسولی ،گوشی های هوشمندو...)
    بنظرم نیازه که بدونیم دورو ورمون چه خبره؟!
    ولی زمانی که سرگرم بازی هستیم خیلی از موقعیت ها از دست میره و به خیلی چیزا توجه نمیشه.
    هدف از این تاپیک این نیست که کسی بازی نکنه هدف اینکه به فرصت هایی که میاد توجه بشه و با ایجاد کمی وقفه در بازی میتونیم از این فرصت استفاده کنیم .
    حالا موضوع اینکه کسی دقیقا نمیدونه این موقعیت ها چیه و وقتی از دست میره تازه متوجه میشن چه خبره.؟!
    خودتون بگید که واقعا چه موقعیت های کوچیک یا بزرگ به خاطر فقط همین موضوع از دست رفته.!

2. 2 کاربر از amirmahmod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

من خودم خیلی دوست داشتم دانشگاه دولتی قبول شم چون راهش نزدیک بود ولی به لطف این موضوع جا موندم.

4. این کاربر از amirmahmod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بنده از سال 84 تا 87 اوج دوران بازیگری ام بود

از کار و زندگی افتاده بودم و بازی نبود که من بازیش نکرده باشم .

قبول دارم که خیلی از فرصت ها رو از من گرفت اما می ارزید " قلعه 2 " و " سری Gta " و ... رو تا آخرش برم

لامصب الان تشنه شدم برم سیستمم رو ارتقا بدم واسه GTA V

6. 8 کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

همین که قبول دارید فرصت ها رو میگیره خیلی خوبه اگه به طور مشخص و واضح بگین که خیلی بهتر میشه.
    البته اینم بگم بازی خودش فایده هایی داره از قبیل رشد فکری و تقویت قدرت تصمیم گیری ولی خب بهتره همراهش از فرصت ها استفاده بشه.

8. این کاربر از amirmahmod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

فقط بازی نیست ...
    چیز های دیگه هم وقت رو نابود میکنن
    مثله ، تماشا بیش از حد از TV و فیلم و سریال
    بیشتر از 1-2 ساعت استفاده در روز ازشبکه های اجتماعی یا برنامه های ارتباطی مثل فی سبوک و وای بر
    استفاده از اینترنت زیاد برای سرگرمی ، بازی آنلاین ، چت کردن و ...
    و چیز های غیر الکترونیکی
    و و و و ...

10. 6 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

من هم این موضوع رو میدونم ولی قصد داشتم به طور اختصاصی فقط این موضوع مورد برسی قرار بگیره به هر حال ممنون از نظرتون.
    به لطف دوستان باحال پی سی ورلد موارد دیگه در آینده برسی میشه.
    Last edited by amirmahmod; 25-04-2015 at 13:45.

12. 2 کاربر از amirmahmod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

یه زمانی برای اینکه خیلی چیزا رو فراموش کنم میشستادم پای گیم ولی حالا فهمیدم اون فقط یه مسکن بود و صورت سوالو پاک میکرد!

14. این کاربر از amirmahmod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

پشیمون نیستم از فرصت هایی که از دست دادم... اما بازی ها خیلی خیلی به رشد فکری بنده شخصا کمک کردن و آگاهی زیادی نسبت به تقریبا هر چیزی از طریق بازی ها کسب کردم البته خوب آدم نباید زیاد تو بازی های انلاین گم بشه چون نه تنها خیلی مفید بلکه انرژی و وقت زیادی از آدم می گیره و روابط اجتماعیمون رو ضعیف تر می کنه و ...

16. 2 کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

من نمیدونم با اون احساس پوچی که به آدم دست میده باید چکارکرد!؟

18. این کاربر از amirmahmod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

احساس پوچی به خاطر اینه که ادم مهارتهایی رو تو دنیای گیم کسب میکنه که فقط به درد همون دنیا میخوره . وقتی میای تو دنیای واقعی احساس پوچی میکنی . واسه همین باز میخوای برگردی به دنیای مجازی .

تنها راه حلش همینه که اون دنیا رو ترک کنی (البته نه به طور کامل) و از صفر دوباره شروع کنی . هیچ وقت هم دیر نیست . منم 24 سالم شده و همین روزا دیگه روزای اخر دوران بازیگریمه .
    ادما هم به نظر من دو دسته ان . یه سری که بازی رو به خاطر سرگرمی در یه دوران خاصی انجام میدن و راحت هم میزارنش کنار . اینا تو دنیای واقعی موفقترن .
    و یه عده که بازی رو یه جور کار واسه خودشون میبینن و همیشه تو بازی ها به دنبال چلنج میرن . یکی از مزیتهای این افراد به نظرم اینه که وقتی وارد دنیای واقعی میشن میخوان کاری که بهشون محول میشه رو به نحو احسن انجام بدن .

کلا با بازی کردن عمرت رو هدر نمیدی . در واقع فقط یه سری چیزای مهم تو دنیای واقعی رو از دست میدی و در عوض یه سری چیزا بدست میاری که حالا تو دنیای واقعی (مخصوصا ایران) خیلی بهش ارزش داده نمیشه . ولی قطعا روی اخلاقیات و طرز تفکرت تاثیرات مثبت و منفی میزاره .
    الان کره و ژاپن دیگه خوراکشون بازی انلاینه . یعنی بدتر از ما ایرانی ها گرفتار بازی هستن . اما گیمرهای ایرانی به لحاظ روحی وضعشون بدتره . اونم به خاطر شرایط کشورمون و فرهنگ خاصیه که داره . یعنی تو ایران هر چی بیشتر تو دنیای گیم باشی کلاهت بیشتر پس معرکه است که خودش واست احساس پوچی میاره .

من خودم اینکه سیستمم دیگه واسه بازی های جدید نمیکشه خودش باعث شده برم تو پروسه ترک و الان تقریبا فقط 2 یا 3 بازی تو صف انتظار بازی هام مونده که همونا رو تموم کنم یه سری کار عقب مونده اینترنتی دارم که بعد از اونا باید انجامش بدم و بعدش دیگه میرم تو دنیای واقعی
    البته هیچ وقت نمیشه یه گیمر رو از گیم جدا کرد . برای مثال بازی های TTG رو قطعا تا اخر عمر ادامه میدم فیلم و سریال هم که معمولی میبینم . نه کم نه زیاد . اینترنت هم کم میرم . همینا واسه سرگرم شدن و رفع استرس به نظرم کفایت میکنه . بقیه وقتت رو هم میزاری واسه دنیای واقعی .

20. 5 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •