تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کیفیت نمایش عکس در تلویزیون های 4k

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض کیفیت نمایش عکس در تلویزیون های 4k

1- آیا دیدن عکس در تلویزیون های 4k نسبت به Full HD تفاوت مشهودی داره؟ چون من علاقه زیادی به عکاسی دارم و دوست دارم عکسهایی که می گیرم با کیفیت بالا نگاه کنم .

2- با توجه به نبود محتوای 4k آیا خرید Full HD نسبت به 4k عاقلانه تر نیست؟ از طرفی وقتی می بینم کیفیت صفحه نمایش گوشی ها qHD شده نسبت به خرید Full HD به تردید می افتیم.

3- چندین ماه از نمایشگاه CES 2015 میگذره اما هنوز تلویزیون های معرفی شده وارد نشده؟ علت چیست ؟

2. این کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز من میخواستم تلوزیون u830 ال جی رو بگیرم چند تا کلیپ 401 دقیقه ای 4k زدم فلش که حجم هر کدومشون 20 گیگ بود بردم تو فروشگاه تست زدم من انتظار داشتم تصویر خیلی متفاوتی ببینم ولی در کمال تعجب چیزی جز کثیفی تصویر ندیدم توی این مدل.
    دقت کنید که همه 4k هارو زیر سوال نمیرم من منظورم همین tv بود که گفتم بقیشو نمیدونم همین دلیل باعث شد برم فول اچ دی بگیرم.
    دوست عزیز به نظرم برو بهترین فوا اچ دی رو بگیر

4. 2 کاربر از rezahacker3020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

دوست عزیز من میخواستم تلوزیون u830 ال جی رو بگیرم چند تا کلیپ 401 دقیقه ای 4k زدم فلش که حجم هر کدومشون 20 گیگ بود بردم تو فروشگاه تست زدم من انتظار داشتم تصویر خیلی متفاوتی ببینم ولی در کمال تعجب چیزی جز کثیفی تصویر ندیدم توی این مدل.
    دقت کنید که همه 4k هارو زیر سوال نمیرم من منظورم همین tv بود که گفتم بقیشو نمیدونم همین دلیل باعث شد برم فول اچ دی بگیرم.
    دقیقا تایید میشه .

4k های ارزون قیمت حدود 4- 6 میلیون بدرد بخور نیستن.

به نظرم بهترین Full HD رو با این قیمت میتونی گیر بیاری که کیفیت تصویرش در محتوای Full HD از تلویزیون های 4k بهتره .

6. این کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

آیا دیدن عکس در تلویزیون های 4k نسبت به Full HD تفاوت مشهودی داره؟ چون من علاقه زیادی به عکاسی دارم و دوست دارم عکسهایی که می گیرم با کیفیت بالا نگاه کنم
    ممنون میشم رو این مسایل کاملتر بحث بشه

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

1- آیا دیدن عکس در تلویزیون های 4k نسبت به Full HD تفاوت مشهودی داره؟ چون من علاقه زیادی به عکاسی دارم و دوست دارم عکسهایی که می گیرم با کیفیت بالا نگاه کنم .

2- با توجه به نبود محتوای 4k آیا خرید Full HD نسبت به 4k عاقلانه تر نیست؟ از طرفی وقتی می بینم کیفیت صفحه نمایش گوشی ها qHD شده نسبت به خرید Full HD به تردید می افتیم.

3- چندین ماه از نمایشگاه CES 2015 میگذره اما هنوز تلویزیون های معرفی شده وارد نشده؟ علت چیست ؟
    1- بله خیلی تفاوت داره،شما تو FULL HD هر کیفیتی عکس به نمایش بزارین حداکثر کیفیتی که نشان داده میشه 2.1 مگاپیکسل هستش.ولی تو یه ULTRA HD 4K TV حداکثر تا 8.9 مگاپیکسل کیفیت قابل پخش هستش.
    2- اگه پولش رو دارین یه مدل عالی از SONY بخرید و لذت ببرید.
    3-مدلهای 2015 سونی که سری C هستش و کارایی بالایی دارن از همین الان تو USA داره پیش فروش میشه و از 5 خرداد تحویل داده میشه.حدود 4 ماهی طول میکشه وارد ایران شه.ولی ارزش انتظار رو داره.
    Last edited by rznrz06; 25-04-2015 at 15:57.

9. این کاربر از rznrz06 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

درود
    شما اون چیزی رو که ریختین تو فلش اگه کیفیتش هم 4K باشه چون با USB2.0 اجرا شده حداکثر کیفیتش 1080P میشه نه 2160P.

XPERIA Z3

11. این کاربر از rznrz06 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    شما اون چیزی رو که ریختین تو فلش اگه کیفیتش هم 4K باشه چون با USB2.0 اجرا شده حداکثر کیفیتش 1080P میشه نه 2160P.

XPERIA Z3
    اصلا به هیچ وجه حرفتونو قبول ندارم این مبحثی که شما فرمودین مربوط به سرعت انتقال داده هست و اصلا تو بیت ریت فیلم تاثیر گذار نیست برای حرفتون منبع خاصی دارین معرفی کنین؟
    در ضمن usb3 بوده ماله من.

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

اصلا به هیچ وجه حرفتونو قبول ندارم این مبحثی که شما فرمودین مربوط به سرعت انتقال داده هست و اصلا تو بیت ریت فیلم تاثیر گذار نیست برای حرفتون منبع خاصی دارین معرفی کنین؟
    در ضمن usb3 بوده ماله من.
    فلش شما USB3.0 بوده. پورت TV که نیستش.

XPERIA Z3

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •