تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: روشن نشدن کامپیوتر

داره خودمونی میشه asghar2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض روشن نشدن کامپیوتر

سلام

دوستان داشتم با کامپیوتر کار میکردم که یهویی خاموش شد و هر کاری کردم دیگه روشن نشد.

فک کردم منبع تغذیه سوخته ، اونو تعویض کردم باز روشن نشد کل کابل هارو هم عوض کردم بازم روشن نشد

چراغ رو مین بورد روشنه اما کامپیوتر روشن نمیشه و مطئنم ایراد از مادربرده ... ممنون میشم راهنمایی کنید اونو درست کنم
    سپاس

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام

دوستان داشتم با کامپیوتر کار میکردم که یهویی خاموش شد و هر کاری کردم دیگه روشن نشد.

فک کردم منبع تغذیه سوخته ، اونو تعویض کردم باز روشن نشد کل کابل هارو هم عوض کردم بازم روشن نشد

چراغ رو مین بورد روشنه اما کامپیوتر روشن نمیشه و مطئنم ایراد از مادربرده ... ممنون میشم راهنمایی کنید اونو درست کنم
    سپاس
    ببینید میتونید دستی سوئیچ کنید یا نه اگر با یک پاور دیگه هم تست شده با در آوردن قطعاتی مثل رم هارد و گرافیک و باتری مین به صورت تکی تست کنید ببینید سیستم روشن میشه یا نه در آخر کابل atx رو جدا کنید و ببینید سیستم روشن میشه یا نه

اگر روشن نشد خود مین باید تعمیرکار بررسیش کنه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کابل ATX کدومه ؟
    رم و هاردو تست کردم روشن نشد.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

کابل ATX کدومه ؟
    رم و هاردو تست کردم روشن نشد.
    کابلی که از پاور کنار پردازنده متصل میشه 4 پین یا 6 یا 8 پین است

لازم نیست با یک قطعه دیگه تست کنید قطعاتی که گفتم فقط از مین خارج کنید و در اون حالت سیستم رو روشن کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

روشن نشد..

یه سوال دیگه داشتم اون مادربوردو گذاشتم کنار یه مادر بورد دیگه داشتم میخوام قطعاتشو عوض کنم

سوال: آیا مادر بورد Albatron 845PE Pro Rev800 پردازنده(CPU) مدل Intel Pentium 4* -- 3.00GHZ /1 M/800 رو ساپورت میکنه ؟؟ ینی بندازم رو اون مادربرد کار میکنه ؟؟

وقتی میندازم رو مادربرد و تو نتظیمات بایوس که میرم و تغییرات انجام میدم و میخوام Save کنم کیبورد از کار میوفته و سیو نمیکنه وباید از دکمه Reset کیس رستش کنم.

ممنون میشم جواب بدین

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام

روشن نشد..

یه سوال دیگه داشتم اون مادربوردو گذاشتم کنار یه مادر بورد دیگه داشتم میخوام قطعاتشو عوض کنم

سوال: آیا مادر بورد Albatron 845PE Pro Rev800 پردازنده(CPU) مدل Intel Pentium 4* -- 3.00GHZ /1 M/800 رو ساپورت میکنه ؟؟ ینی بندازم رو اون مادربرد کار میکنه ؟؟

وقتی میندازم رو مادربرد و تو نتظیمات بایوس که میرم و تغییرات انجام میدم و میخوام Save کنم کیبورد از کار میوفته و سیو نمیکنه وباید از دکمه Reset کیس رستش کنم.

ممنون میشم جواب بدین
    این مدل مین سوکت 478 است با fsb 400/533/800 اگر پردازندتون سوکت 478 و fsb 400 یا 533 است باید روش بشینه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •