تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل در وصل کردن لپ تاپ با کابل HDMI به TV

در آغاز فعالیت Sajjad 007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض مشکل در وصل کردن لپ تاپ با کابل HDMI به TV

سلام و درود دوستان . بنده به تازگی دارای مشکلی شدم .

من لپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lenovo G510 رو دارم زمانی که این لپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با کابل HDMI به TV وصل میکنم اول که صفحه ی دکستاپ کامل نیست ( رزولوشن رو هم تنظیم میکنم ) و غیر از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کامل نبودن تصویر دکستاپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رنگ رو هم دارم یعنی وقتی که به طور مثال وارد بازی PES میشوم رنگ چمن به طور غیر عادی سبز پر رنگی است لباس ها بد رنگ و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هایی از این قبیل . هم لپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هم تلویزیون تست شده اند و مشکلی ندارند و من دیگه واقعا موندم دوستانی که در این باره اطلاعاتی دارند لطفا به من کمک کنند با تشر از شما دوستان عزیز .

مدل تلویزیون :Samsung 48H6490 Smart TV

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام و درود دوستان . بنده به تازگی دارای مشکلی شدم .

من لپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lenovo G510 رو دارم زمانی که این لپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با کابل HDMI به TV وصل میکنم اول که صفحه ی دکستاپ کامل نیست ( رزولوشن رو هم تنظیم میکنم ) و غیر از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کامل نبودن تصویر دکستاپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رنگ رو هم دارم یعنی وقتی که به طور مثال وارد بازی PES میشوم رنگ چمن به طور غیر عادی سبز پر رنگی است لباس ها بد رنگ و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هایی از این قبیل . هم لپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هم تلویزیون تست شده اند و مشکلی ندارند و من دیگه واقعا موندم دوستانی که در این باره اطلاعاتی دارند لطفا به من کمک کنند با تشر از شما دوستان عزیز .

مدل تلویزیون :Samsung 48H6490 Smart TV

درایور گرافیک رو آپدیت کنید درست نشد با یک کابل hdmi دیگه بهتر تست کنید...
    تنظیمات درایور رو بررسی کردید که درست باشه ؟

در آغاز فعالیت Sajjad 007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

درایور گرافیک رو آپدیت کنید درست نشد با یک کابل hdmi دیگه بهتر تست کنید...
    تنظیمات درایور رو بررسی کردید که درست باشه ؟
    با تشکر از شما دوست عزیز بله من کارت گرافیک رو اپدیت کردم درست نشد با کابل دیگری تست کردم درست نشد تنظیمات هم مشکلی نداره اخه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •