تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 33 اولاول ... 232930313233
نمايش نتايج 321 به 328 از 328

نام تاپيک: همین الان دوست داشتی چی داشته باشی که نداری؟!

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام و ارادت مندم
    هدر نده حمید جون
    ما مسئول فکر کردن و استدلال کردن دیگران نیستیم .
    چه شمایی که فکر میکنی طرف مقابلت یکی مثل من نه مغز داره و نه استدلال ، هیچی هم نه از زندگی حالیش شده و نه حتی تونسته خودش رو بفهمه و درک کنه .
    چه منی که ممکنه فکر کنم ، تفکر ، دانش و استدلال های شما اشتباه هستن .

هیچ دلیلی نداره اینجا برای همدیگه وقت زیادی بگذاریم یا مخصوصا اینکه بخوایم هم دیگه رو متقاعد بکنیم .

شما نوع استدلال و فکرت رو میگی ، اگه من آدم منطقی باشم و بنظرم بیاد دانش ، تفکر و استدلال هام اشتباه هستن ؛ همین یک اشاره کردن شما و بیان نظرتون بصورت اولیه و سربسته برای من کافی خواهد بود ، و اگر غیر منطقی باشم
    مثل شکافت هسته ای هم برای من موضوع رو باز کنی ، باز تفاوتی نخواهد .

برای منم همینه ، یعنی فقط خواستم اندکی از اندیشه و استدلالم بنویسم نه چیزی بیشتر .
    اینجا بجز من و شما خواننده های زیادی وجود داره و طبیعی هست که ممکنه تحقیق کردن و یا دانستن نظرات مخالف همدیگه براشون جالب باشه .
    پس به اینم دقت کنید که من و شما فقط مطرح نیستیم و ممکنه سرنخ هایی که هر کدام از ما در دیدگاه های مخالف هم گذاشتیم برای بعضی مفید باشه ؛ همین .

بنابراین اصلا فکر نکن که وقتت رو تلف کردی ، یا صرف کار بی موردی کردی ....
    از اینکه با من یا دیگر دوستان که نظرات مخالف شما دارن بحث و گفتگو کردی ، بسیار خوشحالم و اینکه وقتت رو واسه ما گذاشتی برای من به شخصه افتخاره و ازت نهایت تشکر رو دارم .

اگه یک درصد از گفته های من ، مخالفت من و جواب هایی که بهتون دادم ، یا دیگر دوستان دادن
    دلخور و ناراحت شدین ، صمیمانه و از ته قلبم از طرف خودم و دوستان ، از شما عذر خواهی میکنم و امیدوارم که اگه اینطور بوده منو ببخشید
    باور کنید که اصلا هدف به هیچ عنوان توهین به شخصیت محترم شما نبوده و اگه سخنی گفته شد که بنظرتون اهانت آمیز بوده ، اصلا به خودتون نگیرید .
    این سخنان فقط و فقط نسبت به یک ایده و نظر داده شده .

نظرات انسان ها در طول زندگیشون ممکنه دستخوش تغییرات بشن ،
    اصلا بحث و گفتگو برای همین هست که عقیده و نظرات مختلف به شدید ترین نحو ممکن مورد انتقاد قرار بگیرن و یا حتی اصلا بهشون توهین بشه .
    چون انسانها برای سنجشگری و سنجش عیار نظرات ، نیاز به حمله به عقاید و نظرات مختلف دارند .

اگه در تاپیک هایی به عقاید و نظرات من توهین شد به هیچ عنوان ، به هیچ عنوان و به هیچ عنوان از این توهین ها ناراحت نشدم و نخواهم شد.
    من شخصیت خودم رو جدای از نظرات و عقاید خودم میدونم ، چون عقاید به چالش کشیده میشن و هر روز ممکنه دچار تغییر بشن .
    توهین به عقاید ، رسم نرمال گفتمان و تمدن هست ، برای پیشرفت انسان ها و تمدن نیاز هست .

اما سر سوزنی توهین به شخصیت فردی و اجتماعی مورد قبول نیست و اگه این اتفاق بیفته انسان ها از خطوت قرمز تمدن و فرهنگ عبور کرده اند .
    خوشبختانه من چنین چیزی رو مشاهده نکردم در تمام گفتمان های داغ و جالبی که داشتیم .

این ها رو دو چیز متفاوت از یکدیگه بدونید ،
    اگه حمله استدلالی ای صورت گرفت فقط و فقط به یک ایده و نظر بود و نه شخصیت بسیار محترم جناب عالی .
    و هر آنچه که دوستان در مخالفت با من گفتن در حمله به نظرات و عقاید من بود . هیچ موضوع شخصی و توهین شخصی وجود نداشت.

من موضوع رو شخصی نکردم و اصلا هم از به چالش کشیدن و توهین به نظراتم ناراحت نمیشم .
    خوشحال میشم که شما هم مثل من ، از انتقاد هایی که گاهی ممکن است تند باشد ، ناراحت نشوید .

شخصیت شما بسیار برای من قابل احترامه ، جدای از هر عقیده و نظری که دارید ،
    شما یک انسان با شخصیت هستید ، بسیار دوستون دارم و براتون بهترین ها رو آرزو میکنم

نیازی نیست که برای من یا امثال من وقت زیادی رو بگذارین ، همین مقدار که نظرات خودتون رو بیان میکنید ، اقتخار دادین ، منت بر سر ما گذاشتین و ازتون سپاسگزارم.
    عزیز خدا ازتون راضی باشه شما تاج سرمی

2. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

عزیز خدا ازتون راضی باشه شما تاج سرمی
    خواهش میکنم ، آرزوی شادی ، خوشبختی و موفقیت در تمام مراحل زندگی واستون دارم .

بعضی وقت ها پیش میاد که افراد طبق عادت ، ناخودآگاه و یا حتی به عمد بجای پرداختن به موضوع مورد بحث به شخصیت طرف مقابل حمله میکنن .
    که این به سفسطه حمله به شخصیت معروف هست ، بطوری که موضوع بحث منحرف بشه و یا اینکه با زیر سوال بردن شخصیت شما ، استدلال و منطق بکار برده شده را بدون اینکه به اون بپردازن باطل قلمداد کنن .

خوب این جور مغالطه ها معمولا از دیدگاه خواننده های معقول و غیر سطحی بسیار بچشم میاد ، علاوه بر اینکه طرف بحث شما با مطرح کردن چنین صحبت هایی در درجه اول ، خودش ، شخصیت خودش را برای افراد به زیر سوال میبرد ، در درجه بعدی روشن میسازد که توانایی لازم برای پرداختن به موضوع مورد بحث را ندارد .

در برخورد با این موارد معمولا میبایست، سفسطه او را در حمله به شخصیت روشن ساخت و سپس از او درخواست نمود که به بحث و گفتگو در مورد موضوع اصلی بازگردد و به حاشیه نرود .
    باید روشن ساخت که اگر به عنوان مثال من بدترین شخصیت تاریخ و دنیا نیز باشم که به مانند من وجود نداشته باشد ، همچنان میتوانم صحبت عقلانی و منطقی بگویم و سخنم ممکن است درست باشد ، بنابراین این دو موضوع به یکدیگر هیچ ربطی ندارد.
    یک منطق ، یک استدلال و یک عقیده میبایست در ذات خودش مورد اعتبار سنجی قرار گیرد ، اینکه چه شخصی آنرا بیان کرده است ، موضوع دیگریست که نباید ذره ای در اعتبار سنجی آن عقیده دخالت داشته باشد.
    Last edited by shaahani; 09-09-2018 at 21:13.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

پول هنگفت ..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلامتی و شانس خوب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

یه خواهر
    خونه خوب
    یه ماشین شاسی بلند
    یه شانس خوب برای برنده شدن توی لاتاری

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

یه سایت خبری درامد زا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

پدرم .....

9. 2 کاربر از rar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت adiii2831's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019
    محل سكونت
    خوزستان.رامهرمز

پيش فرض

آزادی.اینککه بخاطر خودم و جوری که خودم میخوام زندگی کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •