تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 33 اولاول ... 22282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 328

نام تاپيک: همین الان دوست داشتی چی داشته باشی که نداری؟!

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یه ضد حال
    شتر در خواب بیند پنبه دانه،گهی هف هف خورد گه دانه دانه

Sent from my ASUS using Tapatalk

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دوست میخوام که متاسفانه ندارم حالم گرفته شده میخوام یه ادم حسابی دوستم باشه نیست خدا تنهایی حالمو گرفته

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

یک مملکت خوب

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یه زمانی صد ملیون بود میتونستم بخرم ، خنگ بازی کردم پولم رو ریختم تو پدیده زیاد شه
    الان شده یک ملیارد و چهارصد ملیون دیگه نمیتونم بخرمش

اما بلاخره میخرمش تو منطقه آزاد

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلامتی مادرم
    نظم و امنیت و عدالت

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض خدا

پول به اندازه کافی و تحصیل همیشگی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

یک آرزو...

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

خواسته من اینه وقتی حرف حق تو فرم بزنی بهت میگن بچه تازه به دوران رسیده و هر وقت استدلال بیاری میگن باز انیشتین اومد پشیمونم واقعا چرا وقتمو برای بعضی ها هدر دادم طرف اومده خدا رو نقض کنه وه استدلالی حالیش میشه
    Last edited by hamid3369; 09-09-2018 at 09:33.

9. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تجربه من اینه وقتی حرف حق تو فرم بزنی بهت میگن بچه تازه به دوران رسیده و هر وقت استدلال بیاری میگن باز انیشتین اومد پشیمونم واقعا چرا وقتمو برای بعضی ها هدر دادم طرف اومده خدا رو نقض کنه وه استدلالی حالیش میشه
    سلام و ارادت مندم
    هدر نده حمید جون
    ما مسئول فکر کردن و استدلال کردن دیگران نیستیم .
    چه شمایی که فکر میکنی طرف مقابلت یکی مثل من نه مغز داره و نه استدلال ، هیچی هم نه از زندگی حالیش شده و نه حتی تونسته خودش رو بفهمه و درک کنه .
    چه منی که ممکنه فکر کنم ، تفکر ، دانش و استدلال های شما اشتباه هستن .

هیچ دلیلی نداره اینجا برای همدیگه وقت زیادی بگذاریم یا مخصوصا اینکه بخوایم هم دیگه رو متقاعد بکنیم .

شما نوع استدلال و فکرت رو میگی ، اگه من آدم منطقی باشم و بنظرم بیاد دانش ، تفکر و استدلال هام اشتباه هستن ؛ همین یک اشاره کردن شما و بیان نظرتون بصورت اولیه و سربسته برای من کافی خواهد بود ، و اگر غیر منطقی باشم
    مثل شکافت هسته ای هم برای من موضوع رو باز کنی ، باز تفاوتی نخواهد .

برای منم همینه ، یعنی فقط خواستم اندکی از اندیشه و استدلالم بنویسم نه چیزی بیشتر .
    اینجا بجز من و شما خواننده های زیادی وجود داره و طبیعی هست که ممکنه تحقیق کردن و یا دانستن نظرات مخالف همدیگه براشون جالب باشه .
    پس به اینم دقت کنید که من و شما فقط مطرح نیستیم و ممکنه سرنخ هایی که هر کدام از ما در دیدگاه های مخالف هم گذاشتیم برای بعضی مفید باشه ؛ همین .

بنابراین اصلا فکر نکن که وقتت رو تلف کردی ، یا صرف کار بی موردی کردی ....
    از اینکه با من یا دیگر دوستان که نظرات مخالف شما دارن بحث و گفتگو کردی ، بسیار خوشحالم و اینکه وقتت رو واسه ما گذاشتی برای من به شخصه افتخاره و ازت نهایت تشکر رو دارم .

اگه یک درصد از گفته های من ، مخالفت من و جواب هایی که بهتون دادم ، یا دیگر دوستان دادن
    دلخور و ناراحت شدین ، صمیمانه و از ته قلبم از طرف خودم و دوستان ، از شما عذر خواهی میکنم و امیدوارم که اگه اینطور بوده منو ببخشید
    باور کنید که اصلا هدف به هیچ عنوان توهین به شخصیت محترم شما نبوده و اگه سخنی گفته شد که بنظرتون اهانت آمیز بوده ، اصلا به خودتون نگیرید .
    این سخنان فقط و فقط نسبت به یک ایده و نظر داده شده .

نظرات انسان ها در طول زندگیشون ممکنه دستخوش تغییرات بشن ،
    اصلا بحث و گفتگو برای همین هست که عقیده و نظرات مختلف به شدید ترین نحو ممکن مورد انتقاد قرار بگیرن و یا حتی اصلا بهشون توهین بشه .
    چون انسانها برای سنجشگری و سنجش عیار نظرات ، نیاز به حمله به عقاید و نظرات مختلف دارند .

اگه در تاپیک هایی به عقاید و نظرات من توهین شد به هیچ عنوان ، به هیچ عنوان و به هیچ عنوان از این توهین ها ناراحت نشدم و نخواهم شد.
    من شخصیت خودم رو جدای از نظرات و عقاید خودم میدونم ، چون عقاید به چالش کشیده میشن و هر روز ممکنه دچار تغییر بشن .
    توهین به عقاید ، رسم نرمال گفتمان و تمدن هست ، برای پیشرفت انسان ها و تمدن نیاز هست .

اما سر سوزنی توهین به شخصیت فردی و اجتماعی مورد قبول نیست و اگه این اتفاق بیفته انسان ها از خطوت قرمز تمدن و فرهنگ عبور کرده اند .
    خوشبختانه من چنین چیزی رو مشاهده نکردم در تمام گفتمان های داغ و جالبی که داشتیم .

این ها رو دو چیز متفاوت از یکدیگه بدونید ،
    اگه حمله استدلالی ای صورت گرفت فقط و فقط به یک ایده و نظر بود و نه شخصیت بسیار محترم جناب عالی .
    و هر آنچه که دوستان در مخالفت با من گفتن در حمله به نظرات و عقاید من بود . هیچ موضوع شخصی و توهین شخصی وجود نداشت.

من موضوع رو شخصی نکردم و اصلا هم از به چالش کشیدن و توهین به نظراتم ناراحت نمیشم .
    خوشحال میشم که شما هم مثل من ، از انتقاد هایی که گاهی ممکن است تند باشد ، ناراحت نشوید .

شخصیت شما بسیار برای من قابل احترامه ، جدای از هر عقیده و نظری که دارید ،
    شما یک انسان با شخصیت هستید ، بسیار دوستون دارم و براتون بهترین ها رو آرزو میکنم

نیازی نیست که برای من یا امثال من وقت زیادی رو بگذارین ، همین مقدار که نظرات خودتون رو بیان میکنید ، اقتخار دادین ، منت بر سر ما گذاشتین و ازتون سپاسگزارم.

11. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

برای همیشه از ایران برم. برم و پشت سرمو نگاه نکنم. جوری که انگار هیچ وقت اینجا بدنیا نیومدم و همچین کشوری رو نمیشناسم

13. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •