تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: Deus Ex: Mankind Divided

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

بازی های نقش-اول/نقش-سومِ داستانی همچون Deus EX و Mass Effect که توشون در هر مسئله ای، گزینه ها و تصمیمات مختلف با عواقب مختلف جلوی بازیکن قرار میگره، و همچنین درک داستان و شخصیت ها بسیار مهمه، معمولاً چندان در بین بازیکنان ایرانی محبوب نمیشن.

این مسئله برمیگرده به عدم توان فهم زبان انگلیسی و درنتیجه عدم توان درک داستان، بازی، موقعیت ها، و غیره. به طور جدی شاید بشه گفت حداقل 90 درصد افرادی که بازی های ویدئویی رو داخل ایران انجام میدن، به صورت pew pew bang bang و next next ok enter میرن جلو و هیچ ایده ای از اینکه دقیقاً برای چی دارن این کار رو میکنن و داستان چیه ندارن...

البته مختص ایران نیست و در بسیاری کشورهایی که سیستم آموزشی، چندان روی زبان انگلیسی کار نکرده به همین شکله و بازیکنانشون همینطورن.
    بله دقیقا، مخصوصا در شاهکار ME2!

+

خودم قصد دارم نسخه استیم نسخه قبلی رو بخرم (که الان در حد 5 دلاره فک کنم) ، کرکیش رو یه بار تموم کردم ولی به نظرم چند ماه مونده به انتشار این نسخه بازی کردن نسخه قبلی اونم تو استیم خالی از لطف نباشه.

2. این کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

خودم قصد دارم نسخه استیم نسخه قبلی رو بخرم (که الان در حد 5 دلاره فک کنم) ، کرکیش رو یه بار تموم کردم ولی به نظرم چند ماه مونده به انتشار این نسخه بازی کردن نسخه قبلی اونم تو استیم خالی از لطف نباشه.
    اگر deus ex: human revolution رو میگی، نسخه ی director's cut ـش رو بگیر. البته نسخه ی steam با چیزی که از دیگر سورس های احتمالی بخری فکر نکنم فرقی کنه چون بازی multiplayer نداره. 5 دلار خوبه: مفته برای این شاهکار!

4. این کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

اگر deus ex: human revolution رو میگی، نسخه ی director's cut ـش رو بگیر. البته نسخه ی steam با چیزی که از دیگر سورس های احتمالی بخری فکر نکنم فرقی کنه چون بازی multiplayer نداره. 5 دلار خوبه: مفته برای این شاهکار!
    آره ، نسخه Director's Cut هست تو استیم (دوراقع تنها نسخس) ، MP نداره ولی بودنش تو لیست بازی های استیم ارزش پروفایل رو میبره بالا ....پی سی گیمر باید استیم پروفایل خوبی داشته باشه ، منم چند وقتیه شروع کردم به جلا دادن به این پروفایل ! تو سامر سیل استیم حتی پایینتر هم میاد ...میشه با 4 دلار خرید.
    Last edited by mjorh; 02-05-2015 at 15:45.

6. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت

پيش فرض

گفتگو با Jean-François Dugas کارگردان اجرایی Deus Ex: HR و Deus Ex: MD
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتگو با Mary DeMarle کارگردان اجرایی داستان، روایت بازی، و شخصیت ها در Deus Ex: HR و Deus Ex: MD

8. 2 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

یک ویدئو درباره امکاناتی در بازی وجود داره
    ظاهرا بازی پیشرفت بسیار زیادی نسبت به نسخه قبل داره

10. 3 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت

پيش فرض

بخش هایی از gameplay که در ویدئوی بالا میبینید، از demo ی زیر هست که در E3 امسال به نمایش گذاشتن:

Deus Ex: Mankind Divided – World Premiere Gameplay Demo

- -
    Deus Ex: Mankind Divided – E3 2015 Trailer

12. 3 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

14. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

نمرات بازی از این قرار و درست که مثل نسخه قبلی موفق ظاهر نشده ولی بر اساس نقدها همین نسخه هم بسیار خوش دست و قابل قبوله

Game Wathcer 95/100
    Playstation Universe 90/100
    Destructoid 80/100
    Forbes 80/100
    Push Square 70/100
    GameInformer 70/100
    VideoGamer 70/100
    The Sixth Axis 90/100
    GamesRadar+ 90/100
    High-Def Digest 90/100
    Xbox Achievements 88/100
    meristation : 90/100
    game crate: 88/100
    gaming trend: 85/100
    game blog.fr:80/100
    us gamer:80/100
    pc invasion : 80/100
    telegraph: 80/100
    digital fix: 80/100
    hobby consol :95/100
    the game machins :87/100
    4players de:85/100
    areajugones: 85/100
    IB times uk:90/100
    la ps4 :85/100

16. 5 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

هنوز بازی نکردم ولی با اجازه دوستان یه گریزی به این سری در قالب دل نوشته ای مختصر بزنیم.
    احتمال زیاد دوستان انگشت شماری که تو این تاپیک فعال هستند مثل من از گیمرهای در حال بازنشستگی باشند. بازی پیش درآمدی بر نسخه اولیه خودش و ادامه ای بر نسخه نسل گذشته هست! چرا کمتر استقبال میشه چون همونجور که گفتم کلیت بازی مال فضای نسل های گذشته چه نسل گیمی چه گیمری . مال گیمرهایی هست که عشقشون داستان های علمی تخیلی بود و از سایه شوم ربات ها و کامپیوترهایی که به تسخیر بشر میپرداختند (به نظرم موفق شدند الان بشر اسیر تکنولوژی خودش شده) و از آینده سیاره مون هراس داشتند تا جایی که به فکر رفتن به سیارات دیگه بودیم!
    نسل جنگ ستارگان و ایزاک آسیموف . با احترام به دوستان کم سن و سال تر فکر میکنم فضای این بازی براشون کمی سنگین باشه نه اینکه درک شون خدای نکرده کمتره واسه اینکه این بازی یه جزئی از اون خرده فرهنگ علمی تخیلی هست و برای فهمیدنش باید متعلق به همون بود.
    من بلک باستر هم بازی میکنم ولی الان چراغ گیم رو واسم چندتا بازی روشن نگه داشتند یکیش همینه یکیش متالگیر(بعد از کوجیما فکر نکنم دیگه متال گیر بشه) یکی فاینال فانتزی ، چه میدونم شاید یه روز نسل جوان فعلی هم به سن بازنشستگی که رسیدند نوستالژی بازی های امروزی رو داشته باشند همونجور که احتمالا نسل قبل ما نوستالژی پونگ و ریوررایدر داشتند.

18. 3 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

هنوز بازی نکردم ولی با اجازه دوستان یه گریزی به این سری در قالب دل نوشته ای مختصر بزنیم.
    احتمال زیاد دوستان انگشت شماری که تو این تاپیک فعال هستند مثل من از گیمرهای در حال بازنشستگی باشند. بازی پیش درآمدی بر نسخه اولیه خودش و ادامه ای بر نسخه نسل گذشته هست! چرا کمتر استقبال میشه چون همونجور که گفتم کلیت بازی مال فضای نسل های گذشته چه نسل گیمی چه گیمری . مال گیمرهایی هست که عشقشون داستان های علمی تخیلی بود و از سایه شوم ربات ها و کامپیوترهایی که به تسخیر بشر میپرداختند (به نظرم موفق شدند الان بشر اسیر تکنولوژی خودش شده) و از آینده سیاره مون هراس داشتند تا جایی که به فکر رفتن به سیارات دیگه بودیم!
    نسل جنگ ستارگان و ایزاک آسیموف . با احترام به دوستان کم سن و سال تر فکر میکنم فضای این بازی براشون کمی سنگین باشه نه اینکه درک شون خدای نکرده کمتره واسه اینکه این بازی یه جزئی از اون خرده فرهنگ علمی تخیلی هست و برای فهمیدنش باید متعلق به همون بود.
    من بلک باستر هم بازی میکنم ولی الان چراغ گیم رو واسم چندتا بازی روشن نگه داشتند یکیش همینه یکیش متالگیر(بعد از کوجیما فکر نکنم دیگه متال گیر بشه) یکی فاینال فانتزی ، چه میدونم شاید یه روز نسل جوان فعلی هم به سن بازنشستگی که رسیدند نوستالژی بازی های امروزی رو داشته باشند همونجور که احتمالا نسل قبل ما نوستالژی پونگ و ریوررایدر داشتند.
    بازنشستگی کجا بود مرد مومن ما تازه اول جوونیمونه

محتوای مخفی: .... 

الکی مثلا من 19 سالمه

20. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •