تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: کلکسیون عطر اعضا

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض کلکسیون عطر اعضا

دوستان خوب عطرباز و عطردوست مشارکت می طلبیم

دنیای عطر و ادکلن هم عالمی داره! بعضی ها با عطرهاشون خاطره ها دارند
    بعضی ها هم عاشق عطرهاشون هستند

این تاپیک ایجاد میشه تا دوستانی که مایلند از عطرهاشون عکس بگذارند البته عکس از عطرهای خودشون نه سرچ از اینترنت
    میتونید خودتون مدیریت کنید که مثلا در چند بخش با توضیح کلکسیونتون رو معرفی کنید نیازی نیست صرفا یک پست باشه

چندتا نکته لازمه که بگم:

• اگر بیان تجربه هم بشه که مثلا این عطر چطور هست و چرا براتون دوست داشتنی هست خیلی بهتر خواهد بود

• اینجا رقابتی درکار نیست که بگیم فلانی 20 تا عطر داره یکی دیگه 2 تا!تعداد مطرح نیست اصلا شما میتونید از 3 تا عطری که خیلی دوستشون دارید هم عکس بگذارید!

• بازهم تاکید میکنم اینجا همه کاربران عادی هستند و انتظار نمیره نظیر کلکسیونرها تعداد زیادی عطر در عکسها باشه یا مثلا طرف فروشنده هست عطرهاشو بزاره بعکسه یا از همسایه و فامیل قرض کنه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با تشکر از استارتر

این عکس فقط مربوط به عطر های فعلی هست...
    شرمنده به خاطر کیفیت پایین... دوربین بهتری نداشتیم!
    خوب کاملا" واضحه و نیاز به معرفی نداره:
    Aqva Pour Homme از Bvlgari
    Homme Intense از Christian Dior
    Polo Blue از Ralf Lauren

از آکوا برای استفاده روزمره بیشتر استفاده میکنم. از پولو هم برای قرار های دوستانه و مهمانی های نیمه رسمی بیشتر استفاده میکنم. از هوم اینتنس هم برای مهمانی ها و ملاقات های رسمی استفاده میکنم. البته با توجه به گرم شدن هوا هوم اینتنس به کنج گنجه پناه میبره تا پاییز...
    خوب بین دو عطر خنکی که دارم به نظرم پولو با کلاس تر و شیک تره... هوم اینتنس هم که معرف دوستان هست.
    همون طور که میبینید بیشتر از عطرهای همه پسند استفاده میکنم و خبری از عطر های خیلی خاص نیست.... شاید عطر بعدیم که یه خورده خاص باشه و قطبی Terre de Hermes باشه... در هر صورت بیشتر از عطر های همه پسند استفاده میکنم و ریسک نمیکنم!

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

تاپیک خیلی جالبی میشه
    ممنون بابت ایده ایجادش
    و اما من

تصاویر اول :

از بین همشون نارسیسو رو ترجیه میدم برا موارد خاص ! (دم کوهیار عزیز گرم در این مورد ! ) عاشق اونتوس هم بودم که ردش کردم رفت و فعلا از ماین بجاش بهره میبریم ! خدائی خیلی گرون بود واسم !
    از لحاض رایحه بیش تر عاشق رایحه های تلخ و بیشتر خنک هستم

و اما این دوتا مورد که ازشون خداحافظی کردم !

و در نهایت به زودی این مواردم به لیست اضافه میکنم کم کم : (دوستان نظری داشتن خوشحال میشم بشنوم - برا غیر 2 مورد اول مطمئن نیستم!)

Dior Aqua Farenhight
    CH for men
    Polo Blue
    Lacoste White
    Tom Ford Noir
    Lancome Hypnose

منتظر تصاویر زیبای دوستان هم هستیم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض 1) دم دستی ها

فکر میکنم الان همه انتظار دارند کسی که همیشه به این و اون عطر توصیه میکنه خودش یک قفسه پر از عطر داشته باشه
    در صورتی که اینطور نیست
    برای شروع من هم عکسی از خوشبو کننده هایی که برای مصرف روزانه استفاده میکنم میگذارم.

بادی اسپلش ویتوریا سکرت با بوی غالب عنبر تا چندهفته قبل خیلی ازش استفاده میکردم.

اسپری چنل چنس صورتی از برند body care هم به درد هوای بهاری خوب میخوره

عطر ایتس می از جاکومو که یکی از علاقه مندی های نامبر وان من هست

عطر بسیار ملایم و لطیف میوه ای-گلی از برند بورژوا

عطر سی کی وان شوک بهترین انتخاب من برای استفاده در محیط کار یک عطر چهارفصل ایده آل که ازش خسته نمیشم

و عطر آکوا از روبرتو کاوالی که عطر خنک و جالبیه(این عطر من اصل نیستش از این الکی هاست )

نکته اینکه در مصارف روزانه و وقتی قراره شما در محیط کار یا کلاس حضور داشته باشید نباید عطرهای خیلی با پخش بالا یا خیلی گرم استفاده کنید چون جلوه ی بدی داره

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

اینم از اودکلن های من

پر واضح هست که من از عطرهای مردانه بیشتر خوشم میاد.مخصوصا اون بلک

این divine رو جدید گرفتم که دوستش میدارم

بوی گرم اون کوچولوئه که قدیمی و هدیه هم هست رو اصلا دوست ندارم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

عطرهای زیادی هستند که ازشون خوشمون میاد و دوستشون داریم ممکنه خیلی گرون هم باشند ولی اونایی که تک خاطره زندگی انسان میشن تاجایی که جسم بی جوهرشون رو هم از خودمون دور نمی کنیم معدود هستند.
    دو رایحه هستند که به معنای واقعی بعد از سالها هنوز ذره ای از دوست داشتنشون برام کاسته نشده و همیشه روی میزکامپیوترم کنارم قرار دارند و هراز گاهی رایحه شون رو استشمام می کنم تا روحم تازه بشه هرچند مدت هاست که فقط چندقطره تو شیشه شون باقی گذاشتم تا نبودنشون رو بطور کامل حس نکنم

عکس از همه ادکلن ها نزاشتم چون خیلیاشون میان و میرن. هرچند اونها هم خاطره می سازند ولی خاطره از رایحه هاشون فقط برای یاداوری خوبه نه برای حسرت خوردن به نبودشون

دانهیل ایکس سنتریک (اعجوبه فراموش نشدنی دانهیل)
    تک بویی که هیچوقت دیگه مثلش رو پیدا نکردم

Last edited by arash59b; 09-04-2015 at 14:53.

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من متاسفانه به دلیل کمبود جا مجبور شدم پس از سالها عطرهای محبوبم رو دور بریزم .. عطرهایی چون channel alure homme sport یا ck one کلاسیک و دوست داشتنی که تو عکس نمیبیندشون ...
    الان فعلا اینها رو دارم ازشون عکس گرفتم :

dior homme cologne رو که میبینید .. عطر گرون قیمت اما بی خودیه .. بوی مرکبات .. مخصوصا لیمو به شدت توش حس میشه . کلا پیشنهاد نمیکنم نمیدونم چرا انقدر معروفه و من بدون تست گرفتمش .
    یه کار خیلی خوب و خوش قیمت از کمپانی kenzo اون گوشه سمت راست میبنید . الان فصل تابستونه به شدت این عطر خوش بو و خنک رو بهتون پیشنهاد میکنم جزو محبوب ترین کارهای فصل گرمه برام ..
    3 تا کار از versace حضور دارندرنگ سبزو خیلی میپسندم ...

نمیدونم دوستان عطرهای malaysia که دهه هفتاد زیاد ازش استفاده میشد در سطح کشور رو یادشون میاد ؟؟ تو عکس کاری از Armand basi میبینید .. این کار بویی بسیار نزدیک به malaysia داره و یاد آور خاطرات من با این عطره .

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    این هم عطر های کمِ بنده ...

(عکس رو به دلیل اضافه شدن یک عطر جدید دوباره لود کردم)

البته به عطرهای تخلیه شده به جز لالیک دسترسی نداشتم.
    بله دوتاهم عطر زنانه!(سمت چپ : 1.ورساچه برایت کریستال 2.گوچی گیلتی) اینا برای دوران جاهلیت در زمینه عطره چندتا عطر بعد ازاینها اومده وخالی شده و این ها به دلیل استفاده کم هنوز عطر دارن. از افراد خانواده هم کسی بهشون علاقه نداره جز خودم که خیلی نمیتونم مصرف کنم. قاعدتا باید هدیه بدم اما دلم نمیاد
    پنجمی از سمت راست ورساچه منه که تازه خریدم وعاشق رایحه سیگاریشم.
    لالیک انکر نویر رو که همه عالم میشناسن

اون کوچیکه اشانتیون گوچی پور هوم 2 ئه با رایحه ای مخلوط از چای و دارچین وتنباکو که از عالی ترین رایحه های عمرمه.
    Solid و Treasure هم عطرهای خنکی هستن که اولی بوی مرکباتی وادویه ای داره که خیلی دوسش دارم و دومی تقریبا بویی شبیه به آکوا فارنهایت و دانهیل فرش داره.
    الان هم که به تحقیق درمورد عطرها مشغولم این کلکسیون رو جمع کردم :

تقریبا اصل تمام این عطرهارو تست کردم و الان عطرهای مورد علاقمو انتخاب کردم که به مرور خواهم خرید.
    در میان همه این ها بلک ایکس اس از پاکو رابان برام حرف اول رومیزنه و بعد عطرهای دیگه ای مثل کرید سیلور مونتاین واتر و گرین آیریش، آلور هوم اسپرت، سی اچ،لاگوست سبز،تام فورد بلک ارکیدو ...

واین هم اسپری های بدن:

ازبین اینها مالیبو پلی بوی و شماره12 بیک رو بیشتر ازهمه دوست دارم و بعد لاگوست اسنشل که همگی رایحه هایی خنک وسبز دارن. نیوه آ ها هم که بحثش جداس
    Last edited by shervin1996; 16-04-2015 at 23:27.

9. 13 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض 2) ؟!

اینم از یکسری دیگه از عطرام
    دوتای بالایی از بهترین عطرهایی هستند که داشتم و دیدم که اینقدر پخش و ماندگاری خوب و بالایی داشته باشند!

اتیمو از سالواتوره فرگامو با رایحه ای گلی و چهارفصل
    و عطر زنونه جان ریچموند که بوی تقریبا میشه گفت گرمی داره و بیشتر بدرد پاییز و زمستون میخوره البته من که در بهار هم ازش استفاده میکنم
    عطر بعدی یک عطر گلی-میوه ای خیلی جالب با بوی غالب ارکیده و نارنگی هست که بسیار خوش رایحه هست ولی ماندگاریش زیاد نیست منظورم عطر پرمیر ژور از برند نینا ریچی هستش
    عطر بعدی اسنس از برند نارسیسو رودریگز هست که عطر خنک با بوی غالب رز البته نه رزی که در سایر عطرها حس میشه بلکه بصورت خاصی طراحی شده...ماندگاری بالا و پخش متوسط رو به بالا

و آخری هم 212 گلم از کارولینا هررا که عطری کاراملی شکلاتی هست که ماندگاری و پخش قابل توجهی داره و چهارفصل هست اگرچه که میگن خنکه ولی من مناسب تابستون نمیدونمش(به دلیل رایحه ی نه چندان خنک!)

+

دوستان لطفا در اپلود سنتر انجمن اپلود کنید که عکسها همیشگی رویت بشن و همچنین اگر کاهش حجم در عکسها اعمال بشه ممنون میشم

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

اینم از عطرهای من و همسرم.از سری قدیم ادکلن آمیتا باچان رو روست دارم که عکسش هم روشه.(کاری از شرکت لومانیه.دنبالش میگردم تا یه دونه یدکش رو هم داشته باشم.کسی اگه خبر داره که کجا میفروشن بهم خبر بده ممنون میشم).
    از سری جدید هم پرفیوم ایو سن لورن رو واقعا دوست دارم.با ماندگاری فراوان و خوشبویی فوقالعاده.اون ریچمن هم از کارای قدیمی و نوستالژیکه برام.لالیک و آکوا بولگاری هم که معرف دوستان هست.به طور کلی کارهای تلخ و تند و ترش رو دوست دارم.زیاد علاقه ای به کار های شیرین ندارم.جگوار آبی و اکسیژن لانوین هم واسه تابستونمه.اون سمپل ها رو هم دارم تا براورد کنم ببینم نسبت به پولشون میتونم علاقمند بشم بخرمشون یا نه.لی کوپ و بوگارت رو هم که دیگه همه میشناسن از کارای نسبتا قدیمیه.

12. 16 کاربر از habib mahvare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •