تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 106

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در مورد انواع مــــــــــــــودم ( بايگاني شد)

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

ممنون علی جان من راهنمايی کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid_mcse's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    لبه پرتگاه

پيش فرض

دوستان لطفا سوال يا جواب بدهند و از كلمات بيهوده
    استفاده نكنند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان چند وقت پيش مطلبي در مورد خريد مودم نوشته بودم كه عزيزاني زحمت كشيده و جواب دادند ولي به علت مطرح شدن در جاي نا مناسب ادامه مطلب را در اين قسمت مي نويسم اميد وارم كه به دوستان در جهت خريد مودم كمك كند .
    چند هفته اي در گير انتخاب كردن مودم مورد نظر بودم و به گمان اينكه مودم Zoltrix Smart Spirit اين خصوصيات را دارد آن را خريدم ولي بعدا متوجه شدم كه نياز هاي مرا براورده نمي كند .
    ولي پس از كمي تحقيق مودم مورد نظر را پيدا كردم كه مشخصات آن به شرح زير است.
    (modem ( ORANGE ) chpset (INTEl
    CallerID سازگار با ايران
    Call Waiting
    Online Call CallerID
    توضيح اينكه به همراه cd اين مودم برنامه Fax Talk عرضه شده كه مي توان از مودم به عنوان فكس و منشي تلفني و تماس تلفني استفاده كرد .
    از برنامه phone tray نيز در صورت در دسترس بودن مي توان به عنوان ذخيره تماسهاي گرفته شده و اطلاع از تماس هنگام اتصال به اينترنت بهره برد .
    شايان ذكر است درايور خود مودم در تماسهاي تلفني مقداري به صداي ارسالي و دريافتي اكو مي داد كه با گرفتن درايور جديد از سايت اينتل و به روز كردن آن اين مشكل نيز به حداقل رسيد.
    با تشكر از دوستاني كه در ابتدا مرا راهنمايي كردند اميدوارم مطلب فوق در جهت خريد مودم مناسب به شما كمك كند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان سلام.
    ما يه سيستم داريم كه مودم راكول روشه وقتي به اينترنت كانكت ميشه با سرعت 3يا 4 كيلوبايت كانكت ميشه و بدتر از اون اينه كه وقتي ميخواد يه صفحه رو باز كنه جون ميكنه دانلود كردنش كه ديگه نگو.
    اين مودم رو روي يه سيستم ديگه تست كردم اما مودم مثل فرفره كار ميكرد يه مودم ديگه گذاشتم روي اين سيستم بار هم گرفتار همين مشكل شد در ضمن بگم اين سيستم هيچ مشكل ديگه نداره.
    از دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه؟
    ويندوز هم عوض كردم افاقه نكرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

با سلام من مودم D_Link DFM-560E را روي ايكس پي SP1 نصب كردم اما با آنكهدر دفترچه توضيحات دستگاه نوشته شده كه امكان وويس دارد لي وويس آن نصب نمي شود درايور آن را از اينترنت هم دانلود كردم اما هيچ فرقي نكرد وقسمت صوتي مودم كار نمي كند .
    آيا كسي براي حل اين معضل راه حلي دارد؟

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط gama
    دوستان سلام.
    ما يه سيستم داريم كه مودم راكول روشه وقتي به اينترنت كانكت ميشه با سرعت 3يا 4 كيلوبايت كانكت ميشه و بدتر از اون اينه كه وقتي ميخواد يه صفحه رو باز كنه جون ميكنه دانلود كردنش كه ديگه نگو.
    اين مودم رو روي يه سيستم ديگه تست كردم اما مودم مثل فرفره كار ميكرد يه مودم ديگه گذاشتم روي اين سيستم بار هم گرفتار همين مشكل شد در ضمن بگم اين سيستم هيچ مشكل ديگه نداره.
    از دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه؟
    ويندوز هم عوض كردم افاقه نكرد.
    با اين اوصاف حتما سيستم شما مشكل داره . مودم رو به يه پورت ديگه وصل كنين
    با AntiSpy و آنتي ويروس دستگاهتون رو كامل مورد تنتيش قرار بدين

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان .من يه مشكلي در رابطه با مودمم دارم اونم اينه كه مودم من بعضي اوقات قاطي ميكنه چه جوري اينجوري ... هر وقت ميخوام به اينترنت وصل بشم وصل نميشه و وقتيم كه به كنترل پنل و قسمت مودم ميرم و در تب Modem ميرم در قسمت Attached to مينويسه Not Finictal و من هر كاري ميكنم تبديل به Com3 نميشه و اين مشكل فقط با عوض كرئن ويندوز و يا system restore كردن رفع ميشه . از دوستان كسي ميتونه بگه مشكل از كجاست و چي كار بايد كرد چون من حتي آتيستالم ميكنم مودمم را ولي بازم مشكل بر طرف نميشه :cry:

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

gama عزيز مشکل شما از ولتاژ خط تلفن شما هست ببينيد وقتی بيشتر از 1 تلفن به خط وصل باشن ولتاژه خط پايين مياد و مدم برای کار با اينترنت مشکل پيدا ميکنه برای همين شما هنگام وصل شدن به اينترنت بقيه تلفن هارو از خط خارج کنيد اگر درست نشد مشکل از سيمکشی داخل ساختمان هست که يک جايی ولتاژ حدر ميره و مدم شما مشکلی نداره

habib عزيز شما از مدم چه صدايی انتظار داريد که گفتيد Voice اش کار نميکنه؟

Ali_k جان شما مدل مدم و ويندوز خودتون رو بگيد و بگيد هر چند وقت يک بار اين مشکل پيش مياد يعنی وقتی ويندوز کهنه ميشه يا ...

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

Ali_k جان شما مدل مدم و ويندوز خودتون رو بگيد و بگيد هر چند وقت يک بار اين مشکل پيش مياد يعنی وقتی ويندوز کهنه ميشه يا ...
    حميد جان من مودمم جنيوس Sv92p هستش و ويندوزمم Media Center هستش و بگم همون مشكلي را كه گفتم پيروز پيدا كردم و من هيچ چاره اي نداشتم برا همين System Restore كردم (حالشو نداشتم ويندوزو عوض كنم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

عزيز من ممنون از اينكه توجه كرديد منظورم صداي اسپيكر مودم نيست كه بلكه درايور صوتي مودم منظورمه يعني امكان ارتباط صوتي از طريق مودم برقرار باشد مثلا بتوان از مودم اسپاي استفاده كرد اميدوارم منظورم را گرفته باشيد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •